Kdo pri KIA dealerju je tok blesav?

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Seriously, kdo ima toliko oprane možgane, da to dela v Nedeljo zvečer, od doma jasno ker dvomim da je v službi?
Razumel bi da to dela nek privatnik zase, ampak tole je pa 2 much da tako pritiskajo na zaposlene, pa brez skrbi ne delam tam, ampak opažam ta trend že nekaj časa, a zaposleni res ne znajo več reči besede NE oziroma povedati da določene stvari so enostavno preko meje.
2609394-Screenshot_8.jpg
 

Priponke

  • 2609394-Screenshot_8.jpg
    2609394-Screenshot_8.jpg
    50,3 KB · Ogledi: 217

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Mogoče nekdo, ki je iskal službo 1 leto, ima doma otroke in si ne upa reči ne, kajti spet jo bo lahko iskal 1 leto. Ljudje smo različni. Eden ti bo dal nož na vrat, če ga boš grdo pogledal, eden pa ti bo delal vikende brez predaha.
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Jaz sem pol ure nazaj prisel iz sihta kamor sem zalutal v petek zvecer. Nekateri zivite se v socializmu iz 80 let prejsnjega stoletja.
 

Niki11

Pripravnik
22. feb 2013
192
1
18
Ne bluzi. Tu gre skoraj gotovo za samodejno obnavljanje oglasov, saj gre za poslovnega uporabnika. Sicer pa avto.net najbolj gledajo v nedeljo, zato je to čisto razumljiva poteza. Res si še iz drugih časov, a si sindikalist?
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Citat:
Uporabnik ALTF4 pravi:
Jaz sem pol ure nazaj prisel iz sihta kamor sem zalutal v petek zvecer. Nekateri zivite se v socializmu iz 80 let prejsnjega stoletja.

Nimam nič proti tebi, vendar enako bi lahko rekel suženj nekoč človeku, ki si je zrihtal šiht in je pričakoval plačilo, da naj bo tiho, saj je on ravnokar oddelal cel mesec zastonj pri svojem gospodarju. Ti boš lahko rekel, da ni primerjave, vendar vemo, kaj sem s tem hotel povedati.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Verjetno je avtomatsko objavljanje, ja.

Sicer pa jaz na to gledam drugače: če bi imel tak job in če bi vedel za kaj delam (beri: dostojno plačilo oziroma nek delež od dobička pri prodaji), bi to gledal in štimal tudi med svojim časom, enako z dvigovanjem telefonov itd...

Tudi svojo sedanj službo jemljem na ta način in moram reči da se mi je dosedaj kar splačalo.
smile-1.gif


Verjamem pa da zna biti muka če se ti to ne da, pa MORAŠ.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Platforma ne podpira avtomatskega objavljanja oziroma spammanja med "zadnjih 100" , edino ce imajo kaksno aplikacijo za oddajo, ceprov jih avto net prepoveduje.
 

su35

Pripravnik
8. jun 2013
39
0
6
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Platforma ne podpira avtomatskega objavljanja oziroma spammanja med "zadnjih 100" , edino ce imajo kaksno aplikacijo za oddajo, ceprov jih avto net prepoveduje.

Ce ne podpira se ne pomeni da ni mozno. Delal sem v firmi v kateri smo imeli svoj program za avtomatsko objavljanje.
Eni ste res se v kameni dobi.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Jaz skoraj vse kar naredim pametnega naredim od doma tudi od polnoči naprej.

Med tednom se pa pač ne dela 8 ur in sem doma kdaj tudi ob 13.00 ali pa se na delo privlečem do 9.00 ipd.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Obstaja neuraden app, avto.net jih pozna in tud sancionira v kolikor zazna ker ne dovoli tega "spamanja" , torej Kia uporablja te nedovoljene aplikacije al kako :p
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.323
5.358
113
kaj je bil potem tvoj namen? zajeba* kia, da ali v endeljo zvečer buzerira zaposlene ali špecati, da uporablja nedovoljene appe? take you pick. Win/win situacija za...koga ti delaš?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
ja, kaj ni jasno tukaj?? A te moti, če je dal tip v nedeljo zvečer oglase vn?? Ima že čas
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.323
5.358
113
namen je bil zafrkavat kio. na eni, potem se je izkazalo da lahko tudi na drugi fronti. kar se tiče dela v nedeljo pa ne vem kdaj. že daljnega leta gospodovega, ko je bila še juga in ne kapitalistično izsiljevanje, je moj fotr delal v nedeljo zvečer in vstajal ob 2 zjutraj ipd. pa ne zato, ker je bil delodajalec nerazumen, izkoriščevalski, nikdar zadovoljen, niti ne ker bi bil fotr neki ful zagnan, ampak ker je imel rok nekaj narediti, pa se ni zmigal, dokler mu ni kuzla v rit skakala, pol je bilo pa treba ob najbolj nemogočih urah delati.

če se že sprašujemo, ali kia izkorišča delavce ali uporablja nedovoljene appe, se lahko tudi vprašamo ali ni dala nekomu za spisat ne vem koliko oglasov in je šefe rekel v sredo, da jih vidim v ponedeljek zjutri, ko pridem v službo, če ne bo joj in pol ko je ostala samo še nedelja zvečer, je bilo pa počas že treba... ne vem, če že ugibamo.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Jaz bi rekel, da je zadeva namerno tako narejena in z vidika prodajalca izredno pametno. Zelo veliko ljudi namreč v nedeljo zvečer ali v ponedeljek zjutraj pogleda za ''nov' avto in s tem dosežejo, da so njihovi oglasi zelo vidni. Torej z mojega vidika je to zelo dobra marketinška strategija.
Kako imajo pa interno urejeno in ali gre za ustrezno plačilo ali za ''izkoriščanje'' zaposlenega, naj pa kdo drug napiše. Jaz nimam informacij o tem. Vsekakor pa je tole 10 minut copy/pastanja, če imaš vse že prej pripravljeno.