Honda civic 1.5T sport

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
Sej potem so pri notranjem dizjanu pljunili v roke pa naredili tole mojstrovino v HR-V!



hysterical-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Po pravici, niti ni tako žalostno v primerjavi z novimi VAG-i in Bavarci... Resnica boli!

Glede na to da voziš E92 in kritiziraš armaturo F30 bi jaz rekel, da imaš kar specifičen okus.
smile-1.gif


Disklejmer: Novi Civic mi je v notranjosti všeč, zunaj malo manj oz. Grand precej bolj kot navadna različica.
smile-1.gif
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Meni je novi Civici v notranjosti po slikah zelo všeč, samo zunanjost pa mi je obupna. Res je E9X mi je v notranjosti precej lepša kot pa F3X, pač niso mi všeč tiste štrleče tablice (isto audi in ostali)...

Aja btw, najlepša pa mi je še zmeraj armaturka v e46
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Pa kaj zdej babe spet nabiajte,ali primerjate armaturo z 100.000 evrov vrednim avtom ali z 20??

Ne me zdej sprovicirat,da ne začnem lepiti slike konkurentov,očitno ste zatrapani vsak v svojo armaturko!
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Pa kaj zdej babe spet nabiajte,ali primerjate armaturo z 100.000 evrov vrednim avtom ali z 20??

Ne me zdej sprovicirat,da ne začnem lepiti slike konkurentov,očitno ste zatrapani vsak v svojo armaturko!

Sem mislil da ste vsi Hondoidi končal svojo življensko pot v CRX krstah pa sem se očitno zmotil.

Nekaj vas je očitno še preživelo
hysterical-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Poznam tudi jaz lastnika, ki ni smel tankat vec kot do polovice v rezervoar. Se takrat mu je puscal ob neugodni legi.
In se nisem slisal da bi rezervoar prerjavel pri 15 letih, prgi lastnik, kot vem nikdar razbito okoli rezergoarja, redno vozen....
Huda konkurenca Oplu iz tistih casov.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Hoci pravi:
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Pa kaj zdej babe spet nabiajte,ali primerjate armaturo z 100.000 evrov vrednim avtom ali z 20??

Ne me zdej sprovicirat,da ne začnem lepiti slike konkurentov,očitno ste zatrapani vsak v svojo armaturko!

Sem mislil da ste vsi Hondoidi končal svojo življensko pot v CRX krstah pa sem se očitno zmotil.

Nekaj vas je očitno še preživelo
hysterical-1.gif

Kolk je to smešno
hysterical-1.gif


Še to povej,da vsi ki imajo Honde so usekanci. No dej se boš bolje počutil
cheer.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.606
1.526
113
Vsi ne, ampak ti si
wink-1.gif

Sem pa ravno zadnjic videl en blast from the past, crx, razfookana do amena, lepi wing zadaj, kadila kot da je dizl, tip ves ponosen naziga okoli, babi polek pa vidno neprijetno. Ampak je to ze huda redkost, ker se jih je vecina ze namotala okrog kake dreve ali kandelabra
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Jaz pa zadnjič videl modro CRX ESi ali kaj je že bila. Iz 5ih metrov je bila v original stanju in so se mi skoraj oči zasolzile.
Kakšno leto nazaj sem se pa peljal v razfookani VTI in nikoli več v življenju ne grem tega delat
frown-1.gif
.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.101
3.395
113
...ksz

Novega Civica nisem vozil, sem pa v salonu sedel vanj.
In prva stvar, ki mi je bila všeč, je bilo NIZKO sedenje
evil.gif
medtem, ko se na Siolu pritožujejo ravno nad nizkim sedenjem.
Hvala bogu, da še obstaja proizvajalec, ki ni obseden s "preglednostjo" in visokim sedenjem.
.
Disclaimer:
sem žal "obsojen" na službenega "Passija", če bi pa kupoval zase bi bila pa tale Honda na vrhu možnih kandidatov.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.731
113
Civic grand bi bil v bistvu prav zanimiv, če pri hondi ne bi popolnoma falili cenovne politike in ga s podobno opremo prodajali za 3 jurje več kot F&F raketo.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Ce mi moj 10 let star civic nebi sluzil, bi takoj menjal za Sport+ varjanto.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.785
6.071
113
Citat:
Uporabnik Mr_Wolf pravi:
...ksz

Novega Civica nisem vozil, sem pa v salonu sedel vanj.
In prva stvar, ki mi je bila všeč, je bilo NIZKO sedenje
evil.gif
medtem, ko se na Siolu pritožujejo ravno nad nizkim sedenjem.
Hvala bogu, da še obstaja proizvajalec, ki ni obseden s "preglednostjo" in visokim sedenjem.
.
Disclaimer:
sem žal "obsojen" na službenega "Passija", če bi pa kupoval zase bi bila pa tale Honda na vrhu možnih kandidatov.

Keri beden izgovor. V podjetju z lahkoto vrneš pasata, ga bo kak sodelavec zelooo vesel. Hondin salon pa itak veš kje je. Ne izgovarjaj se
hysterical-1.gif
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.625
766
113
Morda je cenovna razlika limuzine zgolj posledica lokacije proizvodnje, če limuzina ni narejena v EU, potem jo zadane dodatni 10% davek, ki ga Honda očitno ni hotela prevzeti na svoja pleča ampak naj ga plača kar protekcionističen Evropejec.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.731
113
Citat:
Uporabnik Gasper008 pravi:
Morda je cenovna razlika limuzine zgolj posledica lokacije proizvodnje, če limuzina ni narejena v EU, potem jo zadane dodatni 10% davek, ki ga Honda očitno ni hotela prevzeti na svoja pleča ampak naj ga plača kar protekcionističen Evropejec.

Number of fucks given: zero.

Bo v garaži pač opimpan golf ali pa passat.