KMAG - inovativna prodaja rabljenih

tomi

Guru
1. sep 2007
17.977
9.091
113
39
MB
Citat:
Uporabnik andrejb pravi:
Plače so dobre ;-)

plača kot plača, je slaba, dodatki ti pomagajo do ok izplačila na trr
smile-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Citat:
Uporabnik dufus pravi:
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
aha, polavtomatski

ugasne sam, nazaj mu pa pomagaš s ključem

hysterical-1.gif


no, ampak glede na to, koliko nas je tu gor ze bilo tam ocitno prodajajo prave avtomobile. samo odnos/prodajalce morajo zamenjat:)

Saj rotacijo imajo kar veliko, samo noben noče tam delati dolgo casa, edino ce so mu res že oprali glavo
smile-1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik PIC pravi:
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
če nebi bli prodajalci plačani od prodaje ampak od fb postov, bi vam še verjel vse to
smile-1.gif

Ko bi ti vedel, kaksen drobiz dobijo prodajalci za vsak prodan avto, bi verjel. Imam podatke za premium znamko v .si.

LP

Vem za prodajlca, ki si je pri Kii (KMAG) zaslužil trisobno stanovanje in 911-ko, pa še marsikaj zraven, samo ta tip je res DELAL (+takrat še ni bilo Facebooka). Se pa (je) denar dela tudi tako, da se najprej stranki slabo oceni avto, potem se kot fizična oseba predlaga stranki odkup takega avta po nekaj višji (a še vedno ugodni ceni) in še isti vikend tak avto proda. Zaslužiš recimo 500-1000 eur (kot ponavadi nižje ocenijo avto od tržne cene) in imaš vsak mesec par jurjev več. Jih poznam več, ki delajo tako, pa ne samo pri KII, pač pa tudi pri precej bolj premium strankah.

Potem je seveda tukaj še običajna foklora kot je handlanje z feltnami in gumami rabljenih avtov, pa tudi kakšen avtoradio (tudi tovarniško vgrajeni) je že našel noge. Naslednji "level" potrebuje še nekoga iz servisa, potem se da marsikaj, kar pa je že precej kaznivo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.110
113
V družini velja prepoved že vožnje mimo korejskih avtov salonov, kaj šele da bi noter stopil. Korejski je lahko samo TV in pa gsm pogojno.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Jaz imam s prodajalci na KMAG dobre izkusnje, se posebej z uporabnikom andrejb, problem pa imam z vodjo salona, ki na noben nacin ni hotel povedati, koliko mi dajo za rabljen avto (njihova cenilca sta mi ga ocenila kot odlicno ohranjenega), tako da sem rekel hvala lepa in odkorakal iz salona.
Pa bi lahko v tistem trenutku skeširal za novega Sportage-a 1.6T GT Line Plus ne da bi prodal moj rabljen avto, ampak mi je bilo pod nivojem.
 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik crnobog pravi:
V bistvu ne rabim odgovora. Glede na to kakšna je domača stran volvocars.si, so očitno kr isti debili.

Saj veš, da spletne strani ne delajo oni, da je kar lepo Volvova. Razen če si mislil na prevode?
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Kr neki. Ti bi izdelek ki ti ustreza, pol pa kot otrok iz peskovnika odkorakas k ti ni poticka usec.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.675
6.233
113
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
Kr neki. Ti bi izdelek ki ti ustreza, pol pa kot otrok iz peskovnika odkorakas k ti ni poticka usec.
Ne, v bistvu ma prav. gre pac do drugega salona. Zakaj tocno bi sklepal posle z nekom ki ti ni vsec...?
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Ja, sam razbrati je bilo boljnkonsam šta sam, a ti ves kdo sem jst ipd, , k bom skesiral novega Sportage-a 1.6T GT Line Plus zarad jozeta ki mu zena vcer ni dala onegavit pa ne ker se ne obnasa do mene kot do Putina.

Stop stop Joze, tocno mi povejte koliko je vredna moja kripa, ceprav bom kesiral ( kar je neumnost)? In joze rece, ne povem - ne povem. In pol ti odkorakas.

Vem, ne opravljam jst oz to redkokdo, nakupe vsak dan za tako sumo denarja. Ko pa ze, pa tocno vem kaj hocem. In ce je to novega Sportage-a 1.6T GT Line Plus vs. moja kripa, pa tocno vem po kolk so cesnje in se tega lotim bolj taktno.

Moj cilj je cimnizja cena in na vsak nacin nek "bombon" ker vem da se to da. Skratka jasen cilj pomeni da probas ti vodit to zgodbo in ne vihas nosa na prvo zogo in loputas in korakas iz salona kot uzaljena picka k ji fotr ne pusti it na sok v petek zvecer.

Pa ta kmag naj bi bil eden vecjih trgovcev, njihova "najboljsa" ponudba ti je loh osnova da se dilas naprej. Nikamor pa xapirat vrata, ker verjetno ti ce hocjo lahko dajo eno izmed boljsih ane...

100 ljudi 100 cudi, jaz se pac tko ne obnasam
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Ne razumes. Andrejb mi je ze dal ugodno ponudbo za novega Sportagea, to je bilo ze dogovorjeno.
Cenilca sta bila navdusena nad mojim obstojecim avtom. Vse, kar je bilo se potrebno je bilo, da mi povedo eno stevilko - kakrsno koli stevilko za moj obstojeci avto.
Cenilca sta vodji salona vse povedala, imeli so tudi vec dni, da pridejo na dan s stevilko. Ko sem po parih dneh prisel v salon, ko mi je bilo obljubljeno, da bom izvedel stevilko, mi se vedno ni bila povedana stevilka.
Pa nic. Vodja salona mi je prisparal 35kEUR, hkrati pa sem obdrzal avto, ki bi mi ga se danes bilo zal, da sem ga prodal.

Vsaka stvar je za nekaj dobra.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.675
6.233
113
Ce obrnemo, ponudba je bila ok, odlocil si se za nakup in se dogovoril da se tvojega odkupijo. Iz napisanega sklepam da visina cenitve tvojega vozila sploh ni vplivala na tvojo odlocitev za nakup. Ok ga pac ne bi njim prodal...ce je bil pa osnoven deal ok...zakaj ga nisi sklenil?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Ker nisem hotel imeti 3 avte pri 'hisi'.
S privat prodajo rabljenega pa se mi ni dalo ukvarjati.

Mi pa je bilo namignjeno, da je vodja salona ponudil izjemno nizko ceno, tako nizko da mi je raje niso povedali. Tako vseeno za ceno rabljenega mi pa spet ni bilo.

Recimo na AT Vis, ko sem kupoval Ampero, so bili sirokogrudni s cenitvijo mojega prejsnjega rabljenega vozila, da sem kupil Ampero, tukaj pa je bilo ocitno, da se hoce zasluziti 2x.
Po tem sem se odlocil, da ce bom kdaj prodajal Ampero, da jo bom raje prodal privat kaksnemu forumasu ali nekomu, ki me pozna in ve, kako je avto dobro vzdrzevan (npr. moj zavarovalniski agent) - sem ze dobil par namigov v to smer.
Ce bo ze avto sel od hise, naj gre v roke nekoga, ki 'razume' tak avto.
 
Nazadnje urejeno:

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik crnobog pravi:
V bistvu ne rabim odgovora. Glede na to kakšna je domača stran volvocars.si, so očitno kr isti debili.

Saj veš, da spletne strani ne delajo oni, da je kar lepo Volvova. Razen če si mislil na prevode?

Stran je čisto lepa. Tudi prevodi so verjetno ok. Težava je v tem, da ne moraš prit do podatkov ki jih želiš, ampak ta hočejo zvleči v salon oz. ti vsaj spulit email.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.276
36
48
Stran je samo ok in nič več kot to. V bistvu bi pričakoval veliko več od kao premium znamke. Konfigurator moraš tudi na tujo stran it klikat.

Salon pa je druga žalost. Mnogi prodajalci ne vedo kaj prodajajo, ne vedo opcij, skratka ni to preveč resno za avte s tako ceno. Naj si gredo v MB salon pogledat kako se stranko postreže, kako reagirajo na vprašanja in kaj vse so pripravljeni narediti, da si zadovljen z ogledom ali naročilom.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik crnobog pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik crnobog pravi:
V bistvu ne rabim odgovora. Glede na to kakšna je domača stran volvocars.si, so očitno kr isti debili.

Saj veš, da spletne strani ne delajo oni, da je kar lepo Volvova. Razen če si mislil na prevode?

Stran je čisto lepa. Tudi prevodi so verjetno ok. Težava je v tem, da ne moraš prit do podatkov ki jih želiš, ampak ta hočejo zvleči v salon oz. ti vsaj spulit email.

Sem še brskat in vodim, da nekateri ceniki manjkajo. Slabo, slabo ...