Nova Opel Insignia

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
in passatu se zopet ne tresejo hlače.

Ker je že dosedanja Insignia in prej Vectra predstavljala resno konkurenco
hysterical-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik alfist555 pravi:
S kakim spodobnim bencinskim motorjem in 8 dvosklopcnim avtomatskim menjalnikom bi bla super

Ali pa z dizlom ki ne bo zaribal pri 150k km.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
oblika lepa, kvaliteta bo pa vprašanje če tudi , verjetno isto kot tastara, jajc
smile-1.gif
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Res rabmo avte, ki so dolgi 5 metrov ja. Super ja za naše ceste in garaže. Ob tem ma pa samo 540l prtljažnika.... in če bo še kvaliteta taka kot do sedaj ja fail- dizajn mi je pa všeč....
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.900
4.955
113
Citat:
Uporabnik Nitroo pravi:
Res rabmo avte, ki so dolgi 5 metrov ja. Super ja za naše ceste in garaže. Ob tem ma pa samo 540l prtljažnika.... in če bo še kvaliteta taka kot do sedaj ja fail- dizajn mi je pa všeč....

Sicer ne vem kaj pravijo številke, samo na tem videu se mi prtljažnik ne zdi majhen. Imaš pa pri Superbu večjega, pa kak kombi ga ima tudi. Ampak ne pozabi da znajo številke lagat. Eni merijo v kockah, drugi podajo vsak cm3 volumna.
Kvaliteta bo pa Oplovska, jebat ga. Sicer se pa starih tudi prodja kar nekaj preko 200, 250k. Torej so nekako morale do sem priklepat.
 
Nazadnje urejeno:

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.187
1.797
113
Meni deluje nenormalno glomazna. O kakih dimenzijah je tu govora?

( Upam da ni taka tudi v teži...)
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.472
859
113
Pri teži je šla dol do 200kg. Dimenzijsko je pa malenkost večja - je pa hecno, da je kufer v novi Astri ST z oz. brez podrtih zicov enak oz. celo rahlo večji.
 

Filipides

Pripravnik
20. jun 2014
129
2
18
Po fotografijah sodeč karavanska izvedba trpi za klasično boleznijo novejših karavanov - neuporabno majhen prostor nad prtljažnim rolojem, na račun preveč poševnega zadnjega stekla. Če bi uporabljal le prtljažnik pod rolojem, potem si pač ne bi šel kupovat karavana. Je pa res, da se karavana, pri katerem to ne bi bila težava, danes skoraj več ne najde.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Citat:
Uporabnik Filipides pravi:
Po fotografijah sodeč karavanska izvedba trpi za klasično boleznijo novejših karavanov - neuporabno majhen prostor nad prtljažnim rolojem, na račun preveč poševnega zadnjega stekla. Če bi uporabljal le prtljažnik pod rolojem, potem si pač ne bi šel kupovat karavana. Je pa res, da se karavana, pri katerem to ne bi bila težava, danes skoraj več ne najde.

Kaj pa kaka Škoda Octavia ali pa Honda Civic Tourer??
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.215
5.776
113
Citat:
Uporabnik Filipides pravi:
Po fotografijah sodeč karavanska izvedba trpi za klasično boleznijo novejših karavanov - neuporabno majhen prostor nad prtljažnim rolojem, na račun preveč poševnega zadnjega stekla. Če bi uporabljal le prtljažnik pod rolojem, potem si pač ne bi šel kupovat karavana. Je pa res, da se karavana, pri katerem to ne bi bila težava, danes skoraj več ne najde.

Sprijazni se, da karavani niso več za obrtnike. Sploh relativno dragi karavani. Obrtniki zdaj furajo caddyje in podobno.