The Grand Tour

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Smešno kako je Clarkson ko je bil še v top gearu pljuval po američanih da so neumni debeli in nevem še kaj vse.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
Smešno kako je Clarkson ko je bil še v top gearu pljuval po američanih da so neumni debeli in nevem še kaj vse.

Niti ni smešno kakšen gumpec si ti, da to sklepaš.
bonk.gif
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ja ni takole videt.

@ Malecky
da si osvežiš spomin

poguglaj: clarkson and americans
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Začetek je bil dober, a to testiranje super športnikov čez celo oddajo... je bilo pa dolgočasno... v bistvu bolj reklama za te avte kot pa kakšen test... mogoče mi bodo druge bolj všeč...

Fantje...mal je pa treba tud potrpet no!

Saj tud če ti ni všeč, se jo boš ščasoma že navadil.
evil.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
Smešno kako je Clarkson ko je bil še v top gearu pljuval po američanih da so neumni debeli in nevem še kaj vse.

A v tej epizodi pa ni ali kaj? Malo poglej, katerega dirkača so dali za volan vseh 3 avtov ... Misliš, d aje po naključju malo močnejše postave? Si poslušal, kaj naj bi rekel?
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Meni se je prvi del kar malce vlekel, šala s smrtjo gostov pa je bila verjetno smešna le angležem. Brez hude postprodukcije bi bilo verjetno pod povprečjem zlatih Top Gear časov, tako pa je bilo kar dobro zapravljenih 70 minut.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Nič posebnega, 45 minutna oddaja, ostalo bi z lahkoto bile reklame, bi bilo isto zanimivo.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.073
113
Upam da se nebodo preveč razdrobili, kar z Drivetribe kaže na to. Potem se lahko zgodi da bo postal TGT dolgočasen. Vse te vsebine bi komot vkomponirali v eno oddajo.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Zdi se,kot da ste nekateri pricakovali nemogoce. Visok standard so postavili v preteklosti,nadaljujejo pa nic slabse.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Pričakovanja so bila res visoka, ampak žal tale oddaja ni dosegala najboljših njihovih oddaj.
Pa bi človek pričakoval, da bo... Saj veš, prva te privleče ali pa odbije.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Pomojem pa jih je še mičkeno presegla. Upam, da gre v tem stilu dalje. Torej, da je že skoraj kot film s kratko oddajo. Po napovedniku sodeč bo pure fun
smile-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Pomojem pa jih je še mičkeno presegla. Upam, da gre v tem stilu dalje. Torej, da je že skoraj kot film s kratko oddajo. Po napovedniku sodeč bo pure fun
smile-1.gif

Ti ne razumeš. Morali bi primerjat uporabnost senzorja za odpiranje prtljažnika z nogo ali pa z daljincem. Pa najmanj 30 minut bi morali za to diskusijo porabit.
hysterical-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Pomojem pa jih je še mičkeno presegla. Upam, da gre v tem stilu dalje. Torej, da je že skoraj kot film s kratko oddajo. Po napovedniku sodeč bo pure fun
smile-1.gif

Ti ne razumeš. Morali bi primerjat uporabnost senzorja za odpiranje prtljažnika z nogo ali pa z daljincem. Pa najmanj 30 minut bi morali za to diskusijo porabit.
hysterical-1.gif
hysterical-1.gif

A nihče ne sme imeti drugega mnenja kot ti?
tongue-1.gif
 
5. apr 2015
1.325
685
113
Men je bila oddaja kar ok..to, da bo enaka oz. boljša sploh ne pričakujem...samo da ti trije dajo svojo dušo in njihovo medsebojno klapanje v oddajo, sem zadovoljen,top avti bodo itak...edin res pa pogrešam, kako "jezzi" ni všeč, da zici škripajo, ko ga prestavlja naprej/nazaj na avtu za 200k€+ :D

In še v tej oddaji semi je zdelo, da ima nekdo fetiše na slowmotion-closeup-auspuh-špricanja
smile-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Pomojem pa jih je še mičkeno presegla. Upam, da gre v tem stilu dalje. Torej, da je že skoraj kot film s kratko oddajo. Po napovedniku sodeč bo pure fun
smile-1.gif

Ti ne razumeš. Morali bi primerjat uporabnost senzorja za odpiranje prtljažnika z nogo ali pa z daljincem. Pa najmanj 30 minut bi morali za to diskusijo porabit.
hysterical-1.gif
hysterical-1.gif

A nihče ne sme imeti drugega mnenja kot ti?
tongue-1.gif


Ti ne razumeš, da je moje mnenje nekje med jebe se mi in boli me [cenzura].