The Grand Tour

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Malo razočaran, da so naredili čisti klon TG. Sem upal, da bodo bolj izvirni. Studijski del je bil čisto mim.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.262
1.923
113
Kul oddaja - ni bil pa zaenkrat nek presežek. Meni tudi novi topgear ni bil slab.
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
Oddaja nima več takega čara kot original TOP GEAR, vse preveč je poenostavljenih zadev prilagojenih ameriškim gledalcem. Oddaja diši po instant see&forget zabavi in nima nekega see.me.again naboja.

Toskana, Azurna obala, Dolomiti, Provansa, vsi prelepi koncu evrope ki so bili včasih del Top geara so sedaj preteklost? Bomo gledal evropske avte v Miamiju, New Yorku in L.A. -u z debelimi policaji v ozadju in njihovimi oranžnimi speed limiti na vsakem vogalu?

Dam jim fore še par oddaj, kljub temu da imajo podpisan 3 letni aranžma. Če ne bo izboljšave je trenutni original Top gear vseeno bolj gledljiv.

V novi izdaji oddaje GT ekipa žal izgleda kot dober band, ki je prisiljen igrati drugačno zvrst glasbe kot jo je vajen in v kateri je (bil) dober.. Ekipa je trenutno v službi, ni pa v elementu.

Škoda.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik bigMIKE pravi:
Oddaja nima več takega čara kot original TOP GEAR, vse preveč je poenostavljenih zadev prilagojenih ameriškim gledalcem. Oddaja diši po instant see&forget zabavi in nima nekega see.me.again naboja.

Toskana, Azurna obala, Dolomiti, Provansa, vsi prelepi koncu evrope ki so bili včasih del Top geara so sedaj preteklost? Bomo gledal evropske avte v Miamiju, New Yorku in L.A. -u z debelimi policaji v ozadju in njihovimi oranžnimi speed limiti na vsakem vogalu?

Dam jim fore še par oddaj, kljub temu da imajo podpisan 3 letni aranžma. Če ne bo izboljšave je trenutni original Top gear vseeno bolj gledljiv.

V novi izdaji oddaje GT ekipa žal izgleda kot dober band, ki je prisiljen igrati drugačno zvrst glasbe kot jo je vajen in v kateri je (bil) dober.. Ekipa je trenutno v službi, ni pa v elementu.

Škoda.

?? Proga je v angliji, avte so predstavljali na portugalskem, studio (za samo 1. del oddaje) pa je bil v ZDA. Si sploh gledal oddajo?

Normalno, da ni bilo več testa na cesti, če pa 1/3 avtov, ki so bili osrednji element prvega dela sploh ne smeš po cesti vozit? Še 1/3 pa ne smeš po cesti vozit z gumami, ki jih dobiš iz fabrike...
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Res bebast review.
uf-1.gif


Malo pod pričakovanji je bil prvi del, nekaj patetike pa nekaj nepričakovane zrjavelosti glavnih treh, drugače pa bo za gledat jasno. Bo pa malo bedno, ker so ti avti že dolgo zunaj predno bodo na GT.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.262
1.923
113
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Kul oddaja - ni bil pa zaenkrat nek presežek. Meni tudi novi topgear ni bil slab.

Še nekaj. Tisti debeli nascar američan, sploh ne paše v koncept oddaje. Kr neki...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Sem pogledal celo oddajo. Vbistvu je to prva oddaja od njih, da sem jo v celoti pogledal:) Prej sem sem pa tja, kar je blo na yt.

Trije mrtvi gostje - bedna šala! Al jih povabiš al pa pač ne!
vožnja skozi puščavo - škoda avtov, ker so jih tko zaprašil:)) Pa meni bi bilo veliko bolšje, če bi tisti oder in dobra glasba bila kot "studio".
folk se mi smili, da more celo oddajo stat:)
Super posnetki in zvok. Sem gledal/polsušal na slušalkah, in je bila dobra izkušnja.
Testni voznik vizualno res nekak ne paše k jim. Ampak to me tak ne moti, ker je itak njegova naloga, da podira rekorde in ne bo veliko govoril.
Preeedolga! Malo se mi je vleklo.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Mislim da bodo naslednje krajše samo okoli 1 ure pa vedno, TG je bil pa 45min?

Zdaj pridejo razne dogodivščine, ki so pa tudi uro pa pol lahko BP dolge.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.778
4.291
113
Začetek je bil dober, a to testiranje super športnikov čez celo oddajo... je bilo pa dolgočasno... v bistvu bolj reklama za te avte kot pa kakšen test... mogoče mi bodo druge bolj všeč...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Začetek je bil dober, a to testiranje super športnikov čez celo oddajo... je bilo pa dolgočasno... v bistvu bolj reklama za te avte kot pa kakšen test... mogoče mi bodo druge bolj všeč...

Ma veš kolk je bilo dela, da so sploh pustili vse tri na enkrat na stezo? Valjda ne bojo potem pustili ne vem kakega predrkavanja. Sploh Fefaffi je občutljiv za take zadeve.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Občutljiv gor ali dol, dolžnost do gledalcev je, da jih zabavajo, če je dolgčas zadeva ni ravno uspešna. Glede na Amazon in nekatere vložke bo očitno šla zadeva še bolj v smeri šova, tako da dolgčas nikakor ni zaželjen.
Meni sicer ni bilo dolgčas, ker so bili nekateri posnetki fenomenalni, če le ne bi bilo tiste umetne poprodukcije...

Upam, da je bilo vse to malo treme, malo zarjavelosti in bo spet tista prava kemija usekala ven. Tudi stari Top Gear je bil kakšen malo mimo.
PS: Če malo usekam off topic in če zanemarim uvodno špico, mi je bil kakšen del novega Top Geara boljši kot pa tale del.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
so pa zamudili s holy trinity, je ze salomondrin to naredil pa se nekdo (je na yt posnetek)

Ja Harris. Pa saj to sem prej pisal. Test je bil na isti dan, ampak so rabili tako dolgo da so stvar na trg spravili. Zdaj ko so v pogonu v naslednjih sezonah ne bojo več zamujali po moje.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
27
48
Holy Trinity so želeli posneti že v TopGear ampak niso dobili dovoljenja s strani vseh treh proizvajalcev.