The Grand Tour

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
b07da7e6ed285f086dfc3dd38081a9b47f6184718daa6ff11def3c0ce3be3951.jpg
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
In? že kdo gledal? prvi odzivi, komentarji?

jaj bo že konc tega petka, da si lahko v miru tole pogledam
evil.gif
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.469
352
83
Za mene so šli tokrat čez mejo v studijskem delu. Iz življenja se norca delat pač ne gre. Ostali del absolutno gledljiv in zanimiv. A zaradi omenjenega Amazon ne dobi mojih € za naročnino, ko bo serija legalno vidna z naših IP cifer. Me pa zanima, če bo to povsod ostalo v epizodi.
Po eni strani jih je za razumeti, da je treba dat nekaj šok zadev "za reklamo" a za moj pogled so kot rečeno šli prek meje. Nenazadnje je to oddaja o vozilih na 4 kolesih.
 

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Citat:
Uporabnik roCkY pravi:
Za mene so šli tokrat čez mejo v studijskem delu. Iz življenja se norca delat pač ne gre. Ostali del absolutno gledljiv in zanimiv. A zaradi omenjenega Amazon ne dobi mojih € za naročnino, ko bo serija legalno vidna z naših IP cifer. Me pa zanima, če bo to povsod ostalo v epizodi.
Po eni strani jih je za razumeti, da je treba dat nekaj šok zadev "za reklamo" a za moj pogled so kot rečeno šli prek meje. Nenazadnje je to oddaja o vozilih na 4 kolesih.

Kakšno jamranje je pa to?
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.469
352
83
Citat:
Uporabnik Resolver pravi:
Citat:
Uporabnik roCkY pravi:
Za mene so šli tokrat čez mejo v studijskem delu. Iz življenja se norca delat pač ne gre. Ostali del absolutno gledljiv in zanimiv. A zaradi omenjenega Amazon ne dobi mojih € za naročnino, ko bo serija legalno vidna z naših IP cifer. Me pa zanima, če bo to povsod ostalo v epizodi.
Po eni strani jih je za razumeti, da je treba dat nekaj šok zadev "za reklamo" a za moj pogled so kot rečeno šli prek meje. Nenazadnje je to oddaja o vozilih na 4 kolesih.

Kakšno jamranje je pa to?
jambranje!!
grims-1.gif

del epizode mi je pač totalno mim
 

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
Citat:
Uporabnik roCkY pravi:
Citat:
Uporabnik Resolver pravi:
Citat:
Uporabnik roCkY pravi:
Za mene so šli tokrat čez mejo v studijskem delu. Iz življenja se norca delat pač ne gre. Ostali del absolutno gledljiv in zanimiv. A zaradi omenjenega Amazon ne dobi mojih € za naročnino, ko bo serija legalno vidna z naših IP cifer. Me pa zanima, če bo to povsod ostalo v epizodi.
Po eni strani jih je za razumeti, da je treba dat nekaj šok zadev "za reklamo" a za moj pogled so kot rečeno šli prek meje. Nenazadnje je to oddaja o vozilih na 4 kolesih.

Kakšno jamranje je pa to?
jambranje!!
grims-1.gif

del epizode mi je pač totalno mim

ti si tud mem

poglej raj zdajšnji top gear boš videl kaj to pomeni mem
hysterical-1.gif
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.932
2.414
113
Meni je bil studijski del tudi malo mimo. Prej je bil v tem masilu na sredini oddaje pac JC z gosti, zdej pa se spet trije med sabo neki hecajo. Tega je ze poprej zadosti. Mogoce zgledajo sedaj vecje zvezde kot avti, prej je bilo obratno.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Določeni deli (sploh proti koncu sezone) so bili čisto odlični.
Recimo samo en del:

Dejmo se probat držat teme, za Top Gear je druga tema odprta
smile-1.gif
.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Dober prvi del.

Mimo mi je redneck Stig, proga mi je bila tud prejšnja bolj zanimiva.

Začetek je epic, pa tud ta boljše tri avte so nabrali za začetek.

Mimogrede - je možno, da so to snemali takrat, ko je tudi Harris snemal svoj P1 vs LaFerrari vs 918? Ker dirkališče je isto...
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Mimogrede - je možno, da so to snemali takrat, ko je tudi Harris snemal svoj P1 vs LaFerrari vs 918? Ker dirkališče je isto...

Ja, skupaj so snemali, lani oktobra.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Hm, jaz pa nisem ravno dol padel.
Nič kaj hudih for, pa res mi ni bila všeč grafična obdelava, vse je bilo preveč računalniško obdelano, umetno (barve poudarjene, itd.). Pa ne mislim na začetku, ko je bil šov (to je bilo super), temveč potem med vožnjo hyper avtov.
Drugače pa začetek odličen, tudi sami posnetki (če ne bi bili tako obdelani) so bili odlični, bo za pogledat
smile-1.gif
. Pa tista kača in padec iz letala nekako ni sodilo noter. Njihove fore bi morale biti vezane na avte, ne pa kar nekaj...
S tem hyper car triom so tudi konkretno zamudili. Bil ekstremno presenečen, da je Porsche zmagal, sem mislil da bo LaFerrari.

PS: vse zgoraj zapisano je moje osebno mnenje.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Kar se tria tiče pač tko ker ni bilo oddaje. Ni pa bilo slabo.

ps: Tvoje mnenje je zanič!