novi Peugeot 5008 (2017)

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.869
1.321
113
A v žaromete se nisi spuščala, bodo navadni halogenski ali napredni LED? Meni osebno je to zagotovo pod must have. Razlika je kot dan in noč.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
Dobesedno
grin1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.869
1.321
113
Škoda, ker zadeva je daleč od tega, da se gre samo za zunanji videz, Zadeva sveti dosti bolj naprej od navadnih žarometov, zavija v ovinek, preklaplja med kratkim in dolgim snopom, sam snop je veliko širiši. Sve u svemu, ovire vidiš veliko prej pa odsevniki in črte so veliko svetlejši.

Katero opremo si zdaj izbrala, nisem zmožen prebrati trolanja nekaterih uporabnikov.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Fantje, da se vam da...če tole ne bi bila kao ženska, bi ga/jo že zdavnaj sterali v 3pm.

Več kot očitno nima pojma o tehniki, hkrati se ji ne da kaj dosti dopovedat, za vsako stvar pa pričakuje esej o funkcionalnosti. Dodatno so ji nekatere funkcije španska vas in jih kategorično zavrača, ker že v osnovi narobe razume kaj funkcija dela. Na koncu ti pa še v zvišanem tonu pribije kaj počez.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.301
5.332
113
Active + distance alert, samodejno zaviranje, park senzorji spredi pa kamera zadi, kovinska barva, mreža za prtljažnik, zatemnjene šipe, DAB, toj pa to...

Naročila nič, ker mi caga dec zaradi motorja. Itak smo rekli da se gre se na eno testno vožnjo pa da uprizorimo selitev narodov čez Ljubelj (vsi not s vsem kar jaz notri zbasem) - kao simulacija dopusta.

Pol bomo pa videli. On bi 150km dizla. Cena sicer konkretno naraste, tak da zdaj v spomin vleče, kaj ga je že točno motilo pri C4GP? Jest bi sicer raje švohcanega lepega
wink-1.gif
on misli po moje da me bo tok časa nerviral, da bom spacetourerja kupila, da bo mir. Kao če sem pri dostavniku popustila bom pa še pri kombiju...

P.s.
Ledice vem da niso samo za izgled. Ampak je treba vzeti allure opremo za 2k€ več, da jih med opcijo dobiš in potem doplačati se 1,2k€. Sem pa z njimi kot z avtomatikom. Nikdar imela in se nikdar nisem pomislila, da ponoči ne vidim... Torej ne "pogrešam" nečesa več...
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Mene še vedno čudi, da kupuješ P5008 če praviš, da ne grejo 3 stolčki zadaj.

Bolj na začetku debate si napisala "Grejo 3 zici zadej? Menda je pa vsaj to jasno, da je pa to en la zahteva, ki pa ni opcijska. "

Zakaj potem sploh tak avto? Potem je vseeno kaj kupiš, največjega voziš spredaj na sovozniškem sedežu, manjša dva pa zadaj.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.301
5.332
113
To je bil odgovor na enga ki mi je ponudil priusa ali neki tacga... Hibrida... V 5008 vlada gredo, na papirju in v resnici. Sva sprobala
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.869
1.321
113
Seveda, vsak ima svoje želje in preference. Je pa tako s temi zadevami, ne vem, ne pogrešam, vse dokler ne poskusiš. Dogovori se za test s takšnim, ki to ima in takšnim, ki to nima, verjetno boš pozitivno presenečena.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
To je bil odgovor na enga ki mi je ponudil priusa ali neki tacga... Hibrida... V 5008 vlada gredo, na papirju in v resnici. Sva sprobala

Sej zato mi ni bilo jasno, ker si mi en teden nazaj direktno na moje vprašanje ali grejo 3 zici notri napisala "Ne grejo. To smo najprej sprobali"
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.965
113
EU
Kako si do sedaj lahko vozila po Ljubljani brez vseh teh asistenčnih sistemov, ki te opozarjajo na pešca, kolesarja, redarja in...khm Jankoviča
hysterical-1.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.301
5.332
113
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
To je bil odgovor na enga ki mi je ponudil priusa ali neki tacga... Hibrida... V 5008 vlada gredo, na papirju in v resnici. Sva sprobala

Sej zato mi ni bilo jasno, ker si mi en teden nazaj direktno na moje vprašanje ali grejo 3 zici notri napisala "Ne grejo. To smo najprej sprobali"

to sem mislila za megana, ki ga imamo trenutno. sem te razumela, če smo probali v megana to spraviti vse, preden kupujemo kaj drugega. logiš, te debate drugale sploh ne bi bilo.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.301
5.332
113
Citat:
Uporabnik Gonzo pravi:
Kako si do sedaj lahko vozila po Ljubljani brez vseh teh asistenčnih sistemov, ki te opozarjajo na pešca, kolesarja, redarja in...khm Jankoviča
hysterical-1.gif

težje najbrž, kot se nameravam odslej. štartala sem celo z nečim brez abs, esp in servo volana, pa v koloni nisem smela stati, ker je drugače zakuhal. pa sem praktično v 99% prišla pravočasno in varno na cilj. pa vseeno ne bi več... vesel bodi, ker obstaja večja verjetnost, da te ne bom na prehodu za pešce snela.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.262
5.820
113
pri taščici
Jabe
Ko si ze na delavskih francozih (berlingo) pa imas pogoj 3x isofix pa drsna vrata...
Kaj ko bi oko vrgla se na stevilko vecji avto? Recimo P traveler (expert) ali C space turer (jumpy)
Meni kot vozniku ja testni voznji je bil vsec. Dobis tudi ta kratkega (4,6m, vsaj tovornega) pa dvojna drsna vrata narocis, za 30 jurjev tudi ze nekaj opreme dobis. Sedezi imajo vsi trije isofix, ce so bolj klopci podobni nima veze ker bodo otroci imeli svoje sedeze. Sprednja se pa ze da dobiti tudi bolj spodobna (lahko dva ali pa tri v prvi vrsti).
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Jabe
Ko si ze na delavskih francozih (berlingo) pa imas pogoj 3x isofix pa drsna vrata...
Kaj ko bi oko vrgla se na stevilko vecji avto? Recimo P traveler (expert) ali C space turer (jumpy)
Meni kot vozniku ja testni voznji je bil vsec. Dobis tudi ta kratkega (4,6m, vsaj tovornega) pa dvojna drsna vrata narocis, za 30 jurjev tudi ze nekaj opreme dobis. Sedezi imajo vsi trije isofix, ce so bolj klopci podobni nima veze ker bodo otroci imeli svoje sedeze. Sprednja se pa ze da dobiti tudi bolj spodobna (lahko dva ali pa tri v prvi vrsti).

Pa sej ji je dec že takoj našel pravi avto, sam ona se ne da. Mene je že zdele minilo, dobr da deca ne.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Active + distance alert, samodejno zaviranje, park senzorji spredi pa kamera zadi, kovinska barva, mreža za prtljažnik, zatemnjene šipe, DAB, toj pa to...

Naročila nič, ker mi caga dec zaradi motorja. Itak smo rekli da se gre se na eno testno vožnjo pa da uprizorimo selitev narodov čez Ljubelj (vsi not s vsem kar jaz notri zbasem) - kao simulacija dopusta.

Pol bomo pa videli. On bi 150km dizla. Cena sicer konkretno naraste, tak da zdaj v spomin vleče, kaj ga je že točno motilo pri C4GP? Jest bi sicer raje švohcanega lepega
wink-1.gif
on misli po moje da me bo tok časa nerviral, da bom spacetourerja kupila, da bo mir. Kao če sem pri dostavniku popustila bom pa še pri kombiju...

P.s.
Ledice vem da niso samo za izgled. Ampak je treba vzeti allure opremo za 2k€ več, da jih med opcijo dobiš in potem doplačati se 1,2k€. Sem pa z njimi kot z avtomatikom. Nikdar imela in se nikdar nisem pomislila, da ponoči ne vidim... Torej ne "pogrešam" nečesa več...
Dec ti caga ja, ker jest bi že ponorel, tvoj te pa očitno posluša....čist preveč.
grims-1.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.301
5.332
113
Klinc. Je reku kup kar češ, zdej se pa punta, kaj da čem... No, tle bo zgleda treba malo popustit, smo že na 150 dizelskih zrebcih. Ampak kombija pa na bom, pa konc!
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Pejt se vsaj pelat s Spacetourerjem...vrhunsko. Pa pozab razne Stevete, on niti pod razno ne ve, kaj pomen tlačit tri mulce v avto, on je enkrat pelu pohištvo iz Ikeje z 1,2 motorjem pa je fulhepi.
Sem nekoč sedel s svojo drago nosečo z drugim od treh v C8 in rekel, da s kombijem se pa ne bom vozu, da ga mam na šihtu čist zadost, da jest hočem nizko sedet pa bla bla. No nakonc sem po težkih mukah z zapenjanjem treh mulcev pristal na C8 in zdej nočem več druzga kot kombi, pika. Greš na morje zapreš rolo, prikola ne prestavlja avta. Greš na festival piva rukneš not jogi in prespiš brez težav, greš po pralni stroj, gre not za šalo, v mestu ga pa parkiraš lepš ko povprečnega malčka, al pa Steve svojo Škodo.

Še enkrat....posluš deca, očitno ve kaj govori.
 
Nazadnje urejeno:

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.301
5.332
113
Ne! Sem se pa usedla v travellerja. Ta srednjega z vsem od usnjenih zicov dalje. Ima prjatu. Trga pri hiši ne bo! Bog mi pomagaj, če naslednjič k se oglasim rečem, da sem travellerja zaarala.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.262
5.820
113
pri taščici
Ja,potem ti samo se Bog lahko pomaga. Ker zaenkrat "twingo" se nima 3 locenih isfixov, pa drsnih vrat {ze to je projekt da ima sploh druga vrata), pa prostora v prtljazniku za vsa kolesa, vozicke, skiroje....