Vzhodna obvoznica in Golovec

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Se mi zdi, da količke zdej kr povsod postavljajo... Na dolenki so jih (kjer se združi AC iz tunela Golovec proti dolenjski ter AC in smeri Barje proti dolenjski).
Včeri sm jih opazu tudi v obratni smeri; iz golovca proti rudniku (tam kjer je prvi izvoz za Rudnik in škofljico). Mi ni čist jasno, zakaj. Eni res ne znajo vozt in... Vrjamm, da bo v kratkem kaka piz****ja ratala, k bo nekdo te stebričke pojahu...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
A tukaj?
2405247-Zajetaslika.JPG
 

Priponke

  • 2405247-Zajetaslika.JPG
    2405247-Zajetaslika.JPG
    34,2 KB · Ogledi: 367

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
pa vidijo, da zadeva ne funkiconira, in namesto, da bi naredili še en pas, raje postavijo količke...

to je pa res jeba.nje v mozak.

Veš kaj, jebanje v mozek je, ko veliko ljudi pridobiva na toleranci drugih in ne spoštujejo osnovnih pravil.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Se mi zdi, da količke zdej kr povsod postavljajo... Na dolenki so jih (kjer se združi AC iz tunela Golovec proti dolenjski ter AC in smeri Barje proti dolenjski).
Včeri sm jih opazu tudi v obratni smeri; iz golovca proti rudniku (tam kjer je prvi izvoz za Rudnik in škofljico). Mi ni čist jasno, zakaj. Eni res ne znajo vozt in... Vrjamm, da bo v kratkem kaka piz****ja ratala, k bo nekdo te stebričke pojahu...

na srečo so plastični in kej več kot poškodba odbijača ne bo...

enkrat bi mogu kakšen kamion jih malo pojahat... pa bi se lahko spet 1 teden vozili, preden bi ji popravili...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
pa vidijo, da zadeva ne funkiconira, in namesto, da bi naredili še en pas, raje postavijo količke...

to je pa res jeba.nje v mozak.

Veš kaj, jebanje v mozek je, ko veliko ljudi pridobiva na toleranci drugih in ne spoštujejo osnovnih pravil.

zame je jebanje v mozak to, da ti nekaj ne omogočijo, kar je čisto mogoče. in do sedaj se je to nekako toleriralo. zdej pa namesto da bi poiskali smiselno rešitev nabijejo količke in jebite se, stojte v 3km koloni zaradi 20 avtov ki hočejo na rudnik.
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Če čebula nebi mela če bi bla..... Projektanti gor ali dol, vedno se je našla kaka kamikaza, ki se je počla direkt takoj za ograjo na prehitevalnega, ker dvojna polna črta ni dovolj za butlje so pač to fizično preprečli in zdaj je že par dni panika.

Sej ko greš iz nesojene Titove na rondo Tomačevo in naprej proti Dolenjski so seveda pametnjakoviči pogruntal, da se da elegantno pičit mimo kolone po desni kao v garažo in pol hop čez polno črto...kao ven iz garaže in po izvozu za Jarše čez polno črto na obvoznico. Ja polna črta za butlje pač ni ovira. V naši lepi je treba narest zid.

467716-post_slo.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Citat:
Uporabnik 2CV pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Če čebula nebi mela če bi bla..... Projektanti gor ali dol, vedno se je našla kaka kamikaza, ki se je počla direkt takoj za ograjo na prehitevalnega, ker dvojna polna črta ni dovolj za butlje so pač to fizično preprečli in zdaj je že par dni panika.

Sej ko greš iz nesojene Titove na rondo Tomačevo in naprej proti Dolenjski so seveda pametnjakoviči pogruntal, da se da elegantno pičit mimo kolone po desni kao v garažo in pol hop čez polno črto...kao ven iz garaže in po izvozu za Jarše čez polno črto na obvoznico. Ja polna črta za butlje pač ni ovira. V naši lepi je treba narest zid.

467716-post_slo.gif

kam pa bi prišli, če človek nebi bil iznajdliv.
smile-1.gif


še vedno bi se pod drevesih podili...

smile-1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
pa vidijo, da zadeva ne funkiconira, in namesto, da bi naredili še en pas, raje postavijo količke...

to je pa res jeba.nje v mozak.

Veš kaj, jebanje v mozek je, ko veliko ljudi pridobiva na toleranci drugih in ne spoštujejo osnovnih pravil.

zame je jebanje v mozak to, da ti nekaj ne omogočijo, kar je čisto mogoče. in do sedaj se je to nekako toleriralo. zdej pa namesto da bi poiskali smiselno rešitev nabijejo količke in jebite se, stojte v 3km koloni zaradi 20 avtov ki hočejo na rudnik.

Če ti ni jasno, da čez polno črto nimaš kaj vozit, potem je javni prevoz zate idealna opcija. Ne vem, če se je toleriralo, sam dobili te niso, folk, ki se pa drži pravil te je pa klel, sam takim, kot si ti, se za to itak fučka. Če bi se pacienti tvojega kova spokali s cest bi bil svet dosti lepši in jutra brez kletvic.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
zakaj so pa kleli? sej oni niso bili nič na slabšem, ali kakorkoli ogoroženi...

aja, pa da ne govorim, kako se je nevarno vključevat na AC iz 0 brizne, kolikor jo imaš, če si v koloni...

skratka... ta uvoz je čisto prekratek za normalno vožnjo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:

Sej ko greš iz nesojene Titove na rondo Tomačevo in naprej proti Dolenjski so seveda pametnjakoviči pogruntal, da se da elegantno pičit mimo kolone po desni kao v garažo in pol hop čez polno črto...kao ven iz garaže in po izvozu za Jarše čez polno črto na obvoznico. Ja polna črta za butlje pač ni ovira. V naši lepi je treba narest zid.
tukaj jaz vidim konkretni zid. Najbrž ni veliko ljudi ki bi peljali preko tega. Ali imaš kaj drugega v mislih?
Kako za vraga prilepim sliko z linkom iz street viewa?
bonk.gif



Da se ne ponavljam že stotič o nevarnostih prejšnjih dveh krožišč, kjer voznik na moji desni meni elegantno razbije desni bok, pa še nič ni kriv ob tem. Celo jaz sem kriv.
To pa zato, ker niti polne črte ne znajo narisat, kaj šele da bi postavili robnik ali po tvoje zid. Sem takoj za zid. da bodo končno nekateri spoznali da se po zunanjem krogu ne nabija krogov po krožiščih. Sploh pa ne tam, kjer je večpasovni uvoz/izvoz.
 
Nazadnje urejeno:

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
841
70
28
glej pas na desni. sej če si vsak [cenzura] neb vrtal po nosu drkal telefona in masiral pičko, pol se normalnim neb blo treba znajt po svoje, ker bi pr zeleni speljala vsa kača, med avti neb blo placa za tri šleperje, skos semafor pr zavijanju levo bi šlo petkrat več vozil pa še kej. do takrat pa se pizdomazači (ne mislm zdej tebe) sprjaznte, da bo mim vas padalo po desni in čez polno
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
enkrat bom mačka namočenega v Jupol spustil čez šipo in bom tukaj narisal polno črto.
Sem že nekajkrat izpadel največji norec, ker sem z levega pasu zavijal iz rondoja.
vsaj že dve leti na to opozarjam/o pa očitno še niso našli sredstev za tega mačka in kilo barve.
če se nekdo ne zna razvrščat po rondojih in obvoznicah, naj se drži smartinske in dunajske ceste.
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Ker imaš pred sabo znak za odvzem prednosti?
Ja, ampak če greš na dolensjko cesto, ne jemlješ nobenemu prednosti. Če bo nekdo zapuščal avtocesto v smeri proti dolenjski cesti in bo menjal pas, se mora on prepričat če to lahko stori,(lahko pa se tukaj motim in bi tisti odvzem prednosti naredil krivega tistega ki bi peljal stalno po istem pasu) ravno tako se moram jaz prepričat, če želim menjati pas in nadaljevati proti barju.
Če bi se tukaj odstavni pas nadaljeval kot ločen pas za zavijanje na Dolensko cesto ( 2 m zidom prosim) bi bilo na obstoječem vključevalno izključevalnem pasu precej manj prometa.

Podobna štorija recimo na Šmartinski Zaloški. Zakaj iz zaloške ni dovoljeno z dveh pasov zavijati levo na obvoznico? (kot na Smartinki) . Zakaj na Šmartinki ni posebnega pasu za desno proti obvoznici in posebnega proti Sneberjem? In potem je kolona do city parka (na zaloški pa do Hoferja) , če ne bi bilo nas pacinetnov ki po pasu za levo peljemo naravnost (priznam, je treba spremljat zmigavce desnih avtov, da se to lahko naredi "kulturno". (oziroma Na zaloški zavijemo levo iz pasu za vožnjo naravnost) bi bila pa kolona do uvoza v BTC in do Jurmana.
in to traja že desetletja in se ne da "očitno" nič narediti.
bonk.gif

2405316-rudnikalter.JPG
 

Priponke

  • 2405316-rudnikalter.JPG
    2405316-rudnikalter.JPG
    34,5 KB · Ogledi: 373
Nazadnje urejeno: