Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Belega Quattroporte ima on?

A ti si ze vido mrcino v mestu?
confused-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Imaš občutek da on išče takšno meščansko zadevo?

Glede nato, da je ultra podjetnik, nebo sel kupovat bajte za 800k pol pa se novih 200k za
obnovo in opremo.

Na studencih vem za eno hišo pred katero veliko krat stoji njegov avto, pa tut bajta bi bla njegovemu stilu primerna...
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Mislim, da ste nekoliko zašli s teme. Tukaj naj bi se govorilu o potencialnem nakupu rabljenega avtomobila na podlagi nekega oglasa etc. Se vam mogoče zdi, da bi bila primerna tudi "sticky" tema za razgljabljanje izključno o rabljenih avtomobilih?
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Imaš občutek da on išče takšno meščansko zadevo?

Glede nato, da je ultra podjetnik, nebo sel kupovat bajte za 800k pol pa se novih 200k za
obnovo in opremo.

Na studencih vem za eno hišo pred katero veliko krat stoji njegov avto, pa tut bajta bi bla njegovemu stilu primerna...

glej, dobro ga poznam...

pa vem da bi takoj kupil takšno zadevo, sam nima dovolj denarja...

no ja verjetno ne ravno to hišo, ker je preblizu fotrove, ampak kkašna podobno v okolici..
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
men cabrio ne vsede, premali, neuporaben....

kaj te se misliš v nedeljo po lentu gor pa dol z odprto streho vozit???
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Cabrio ma svoje čare, pa je kak je.

Kaj se uporabnosti tiče, pa nerabim druga kot da peljem mojo debelo rit, pa tu pa tam še staro not zbašem pa zategnem v kino...

a govoriš iz izkušenj al na pamet...

kaj pa kak golfič al pa megane s turbino....cabrio seveda....bo ti ostalo še keša za okusen styling...
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Sem ze mel cabrio, pa mi je orng sedo, ker res druga ko sebe pa mogoče še enega, nikoli ne prevažam naokoli.

V kuferamu mam pa max 2l vodke, pa par redbullov, pa golf palco, tako da to gre tudi v skoraj vsak prtljažnik...

Gledal sem megana cabrio, mi je všeč pa vse, samo rad bi malo poseben oz. bolj redek avto.

gledal sem tut g5 gti, samo so malo čez moje finančne sposobnosti (več kot 18 nemoram dat)
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Ful malo km ima... Pa lastnika sploh ne piše...Očitno so ga odvzeli lastniku, ki ni plačeval obrokov! Zdaj pa že more stat. 60k km ta tak avto
13.gif


Lahko pogledaš tudi kakšnega Megana Sport 225 HP?
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Megan je tut super, samo sem ga ze imel, ampak dizla, kar je nekaj čist petega...

Morem še razmislit, nekak doganjam, da nebom dal recimo 20k za 6let star avto...

Malo pogledujem tudi 525d 04', ampak je cena malo
smirk-1.gif


Prednost imam, ker se mi ne mudi, ne prodat ne kupit, tako da nebom delal nič na hiterco... (tako zmeraj dosedaj...)