Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

tomi

Guru
1. sep 2007
17.955
9.095
113
39
MB
minusi:
- celje
- tsi

plusi:
- prvi lastnik
- slo avto
- lahko preveriš zgodovino
- dejansko gre za avtohišo, ki je avto verjetno vzela staro za novo

glede na to da je nizka kilometrina in model avta za klobukarje, ga je verjetno vozil kak dedek, ti pa ponavadi še gume menjujejo na uradnem servisu
smile-1.gif


pokliči pa vprašaj za kopijo prometne pa pol dalje

edit2: sem skor ziher, da je bil avto menjan za kakega sx4
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Saj to me moti da je CE, ne vem zakaj ker delno verjamem v poštenost avtohiše za ostalo pa ???TSI zakaj ne?Vprašam ker ne vem te razlike.
Hvala za odgovore.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.955
9.095
113
39
MB
v vsakem primeru preveri zgodovino pa vidiš na čem si, na alterju tak veš da se rado pretirava, v vse smeri
grin1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Lahko da je veriga že bila zamenjana, glede na to da je redno servisiran na pooblaščencu tole ni problem preveriti. Ponavadi pri teh tamalih TSI dokaj hitro odletijo, tako da so v večini primerov bile menjane pod garancijo. Drugače pa menjava tudi ni nek ekstremni strošek, sploh pri nepooblaščenem servisu.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.226
2.053
113
SV SLO
Nepooblaščeni servisi me ne vidijo nikoli, še manj pa tisti mehaniki pod kozolcem. Ker niso pošteni in goljufajo še veliko bolj kot bi človek pričakoval. Eni znanki je nepooblaščeni servis vgradil premale zavorne diske. Si predstavljaš kaj se zgodi, ko se ti obrablja samo spodnja polovica zavornih ploščic zgornja pa pa ostane nedotaknjena????? Pa niti ne moreš nič dokazovat, ker nimaš ne računa ne garancije. Na svoji varnosti pač ne moremo varčevat. Če nimaš denarja za pošten servis, ga verjetno tudi za avto nimaš.
 

B81

22. jul 2007
34.431
8.919
113
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Lahko da je veriga že bila zamenjana, glede na to da je redno servisiran na pooblaščencu tole ni problem preveriti. Ponavadi pri teh tamalih TSI dokaj hitro odletijo, tako da so v večini primerov bile menjane pod garancijo. Drugače pa menjava tudi ni nek ekstremni strošek, sploh pri nepooblaščenem servisu.

A potem ni tako kot pri bmw, se nic drugega ne 'polomi'?