Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.570
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
AHPa so načeloma ok, imajo veliko izbire, sam sicer še nisem bil pri njih, sem pa gledal (na daljavo) en avto pri njih, pa sem takrat malo raziskal, pa nisem nič slabega našel. je pa v vmesnem času avto šel in posledično nisem nikoli dejansko šel na Ptuj pogledat.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Imajo poslovalnicu tudi v Murski Soboti nedaleč od mene, zanima me to da je dizel , nikakor se ne morem kljub ugodni ceni odločiti za nakup dizla. Imajo pa res ogromno zalogo avtov .torej dizel- ja ali ne ?Morda tudi C3 ..ampak so udi samo dizli
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
3.5l/100km, ahahaha, prej blizu 5l. Saj tud meni kaže 5l na bencinarju po potovalnem izven mesta lepa vožnja, realna povprečna poraba p a je 7l pri mojmu
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Verjetno so bili dostavni ker so imeli napise oz. neke nalepke po vratih in ozadaj, teh ima kar 3 kom in čeravno mi je cena sprejemljiva me vseno moti da je vse to dizlovo.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
sj pogledaš na dekleracijski nalepki
smile-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.314
5.836
113
pri taščici
Torej najbrž nima 110kkm, če pa jih ima, ima pa delovnih ur za te km kot drug običajno avto 300kkm.
Kot bi kupil avto od slovenske pošte. Saj km nima veliko, samo od hiše do hiše pa ure laufajo. Povprečna histros takega avta je mogoče 10kmh na uro (če ima daleč teren od.poste). Ko pa je enkrat na terenu, pa je najbrž že 5kmh veliko.
Običajno avti imajo povprečno vsaj kaksnin 40-50kmh.
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Imajo poslovalnicu tudi v Murski Soboti nedaleč od mene, zanima me to da je dizel , nikakor se ne morem kljub ugodni ceni odločiti za nakup dizla. Imajo pa res ogromno zalogo avtov .torej dizel- ja ali ne ?Morda tudi C3 ..ampak so udi samo dizli

Idi jih gledat v živo, se boš hitro obrnil brez kakih dilem...

Ker si z Murske, bi ti priporočal, da počekiraš Tifon, če ima kaj za tebe.
 
Nazadnje urejeno:

elektron12

Pripravnik
23. apr 2016
134
0
16
Citat:
Uporabnik AndrejEnej pravi:
Menim, da vsi ti prodajajo avte, hkrati pa menim, da ne boš nikoli nič kupil, če boš spraševal tule.
Sem bil jasen?

Ne vem kaj si naj sicer pomagam s tvojim odgovorom, ampak pričakoval sem odgovor koga, ki kakšen avto mogoče pozna ali pa lahko pove vsaj kaj koristnega glede določenega modela mašine, kakšne večje okvare, ali se kaj odsveuje...
Kdo pa naj sprašuje v tej temi kot nekdo, ki namerava kupiti avto?
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Glej, ne bodi užaljen, če sem ti napisal po resnici. Ne pričakuj, da boš dobil enoznačen odgovor. In, če ti kaj pomaga, noben, ampak res noben avto ne bo toliko zanesljiv, da je možnost okvar zero. Moraš pač imeti srečo. Tudi z novim. Ne sprašuj, kako to, vendar imam sam take izkušnje. Z novim (ni pomembno katerim) od začetka same težave (a k sreči garancija ... saj zato pa je, ane?). Še najmanj problemov sem imel z ... ja, je že leta nazaj ... Jugecom. Pa ne, da bi bil tako dober, samo nima kaj crknit. Ne šajbe, ne klima, ne ABS, ne turbina ... ker tega pač nima. Ti sodobni avtomobili imajo pa toliko elektronike, da je že čudež, če ni kaj narobe.

Kar pa sem hotel povedat je, da ti razni nasveti ne bodo kaj pomagali ... žal. Pa še dodatno: če sam z npr. Renaulti nisem imel nikoli težav, z Audijem sem jih pa vedno, ti bom svetoval Renaulta. Kateri avto je pa dejansko boljši ali vsaj bolj cenjen, je pa menda jasno. OK, lahko pa namesto Audija vzameva VW, tam pa ni dileme.
grin1.gif


Če ti uspe na podlagi mnenj na alterju kupit avto, samo kapo dol ... predvsem si na potezi ti, da se odločiš, kateri avto bi sploh rad kupil.
 

elektron12

Pripravnik
23. apr 2016
134
0
16
Saj odločen sem načeloma kaj. Vprašam samo zato ali kdo ve če so se recimo pri touranu 2.0 ecofuel pojavljale kakšne pogoste težave, mašina in menjalnik verjetno zdrži 300k? Turbine mislim da nima.
Se pa zavedam, da je to loterija. Bi pa rad vedel če se ve za kakšne zelo pogoste težave.
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Citat:
Uporabnik AndrejEnej pravi:
Glej, ne bodi užaljen, če sem ti napisal po resnici. Ne pričakuj, da boš dobil enoznačen odgovor. In, če ti kaj pomaga, noben, ampak res noben avto ne bo toliko zanesljiv, da je možnost okvar zero. Moraš pač imeti srečo. Tudi z novim. Ne sprašuj, kako to, vendar imam sam take izkušnje. Z novim (ni pomembno katerim) od začetka same težave (a k sreči garancija ... saj zato pa je, ane?). Še najmanj problemov sem imel z ... ja, je že leta nazaj ... Jugecom. Pa ne, da bi bil tako dober, samo nima kaj crknit. Ne šajbe, ne klima, ne ABS, ne turbina ... ker tega pač nima. Ti sodobni avtomobili imajo pa toliko elektronike, da je že čudež, če ni kaj narobe.

Kar pa sem hotel povedat je, da ti razni nasveti ne bodo kaj pomagali ... žal. Pa še dodatno: če sam z npr. Renaulti nisem imel nikoli težav, z Audijem sem jih pa vedno, ti bom svetoval Renaulta. Kateri avto je pa dejansko boljši ali vsaj bolj cenjen, je pa menda jasno. OK, lahko pa namesto Audija vzameva VW, tam pa ni dileme.
grin1.gif


Če ti uspe na podlagi mnenj na alterju kupit avto, samo kapo dol ... predvsem si na potezi ti, da se odločiš, kateri avto bi sploh rad kupil.



Se popolnoma strinjam, nekaj takega sem tudi sam nekomu napisal, da, če bo kupoval avto z nasveti Alterja, bo hodil peš, ker je toliko različnih mnenj, kar je pa po drugi strani tudi dobro.