Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

jello

Guru
22. sep 2008
9.668
3.556
113
CNG tourani in passati so imeli lani vpoklic ker so rezervoarji rjaveli in je parkrat naredilo bum. Ne vem kako je s slovenskimi, ampak rezervoarje so nazadnje dejansko menjali.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Itak da ni, kot tudi motor ni 2.0 tsi.
smile-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Itak da ni, kot tudi motor ni 2.0 tsi.
smile-1.gif

po čem sklepaš da ni highline oprema??
In tudi za motor, kako veš?

mi je pa auspuh čuden, takšnega na nobenem drugem ne vidim.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Itak da ni, kot tudi motor ni 2.0 tsi.
smile-1.gif

po čem sklepaš da ni highline oprema??
In tudi za motor, kako veš?

mi je pa auspuh čuden, takšnega na nobenem drugem ne vidim.

Sprednji odbijač, maska, sedeži... 2.0 TSI v Toraunu ni nikoli obstajal, še manj pa takšen s tovarniškim CNG.

So pa bili 1.4 TSI s CNG. V nemčiji jih precej za taxije uporabljajo, kljub alteraško pregovorni nezanesljivosti TSI motorjev imajo nekateri že lepo po 500k na števcu.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Ne, Highline je imel serijsko ta krom, pa alu platišča tudi, ampak to načeloma ni problem zamenjati. Za to tastaro obliko točno ne vem, mislim da na zunaj samo kromirane oz. eloksirane strešne letve, v notranjosti pa sedeži. Bi rekel, da je ta iz linka Highline, stavit si pa ne upam.

 

jello

Guru
22. sep 2008
9.668
3.556
113
Prva generacija highline je imela tudi temno zeleno temnjene šipe. Sicer pa ja, krom maska, krom strešne letve, feltne kot na tem zadnjem črnem, sedeži pa podobni kot pri kasnejših comfortline, pa tempomat mislim da je bil serijsko. Alcantara v highline je prišla šele s tretjo generacijo.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.668
3.556
113
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Itak da ni, kot tudi motor ni 2.0 tsi.
smile-1.gif

po čem sklepaš da ni highline oprema??
In tudi za motor, kako veš?

mi je pa auspuh čuden, takšnega na nobenem drugem ne vidim.

Sprednji odbijač, maska, sedeži... 2.0 TSI v Toraunu ni nikoli obstajal, še manj pa takšen s tovarniškim CNG.

So pa bili 1.4 TSI s CNG. V nemčiji jih precej za taxije uporabljajo, kljub alteraško pregovorni nezanesljivosti TSI motorjev imajo nekateri že lepo po 500k na števcu.

Ta z linka je navaden 2.0 atmosferc na CNG. Edini 1.4 TSI v touranu, ki ga poznam je imel pri 80k drugi motor in pri 100k drugo turbino. Sicer pa dela, samo navadit se je treba cukanja DSG in visoke porabe.
grims-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Vem da je navaden ja, saj sem napisal da TSI ni.
smile-1.gif


Na mobile.de imaš kar nekaj 1.4 TSI-jev naprodaj s 300+ na števcu (pa nemci načeloma napišejo v oglas če je bil motor zamenjan ali kaj podobnega), po enem še ne gre soditi... Tudi kakšen 2.0 TDI CR se najde že zamenjan ali z drugo turbino pri tej kilometrini.
smile-1.gif
 

Flikca

Pripravnik
12. mar 2013
306
6
18
Škofja Loka
Citat:
Uporabnik FuriousG pravi:
Če iščeš preverjeno Laguno, je TALE dobra izbira. Prodaja jo kolega. Motor je sicer dizel, ampak je tisti s ketno.

Sam bejž stran od tega avta. Avto je letnik 2006. Leta 2007 je bila v Železnikih huda poplava tko, da je po vsej verjetnosti bil avto zalit.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Kašn car! A trollaš, a resno ti to? Oglas si prebral? Si prebral od kdaj je lastnik?

A veš da v Železnikih obstajajo kraji, kjer so avtomobili ostali nedotaknjeni?
bonk.gif


Ker v največje veselje mi je pa na Alterju delat reklamo za avtomobile s skritimi napakami!
bonk.gif