Svetovni prvak v invalidskem parkiranju

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Pa a je že kdo šel do policistov, ki takole parkirajo avto in jih na normalen način (brez kamere v fris, brez petelinjenja in brez jokanja o pomanjkanu pravne države) naprosil, če lahko umaknejo avtomobil, ker predstavljajo oviro?
 

zmerni_radikalec

Fizikalc
5. apr 2008
1.298
27
48
40
Nekje v naši ljubi kokoški
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Pa a je že kdo šel do policistov, ki takole parkirajo avto in jih na normalen način (brez kamere v fris, brez petelinjenja in brez jokanja o pomanjkanu pravne države) naprosil, če lahko umaknejo avtomobil, ker predstavljajo oviro?

Poznam primer, kjer je lastnik gostilne naredil ravno to, ko so policaji merili hitrost prometa na njegovem privat parkirišču, ki je že tako bilo premalo. Policaji so razumeli in odšli. Je pa gospod pristopil na spoštljiv način in jim razložil zakaj.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Moj dovoz so tudi nekajkrat uporabili, po vljudnji prošnji, naj tega ne počenjo več, so to tudi storili.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.101
742
113
tudi pri nas v službi so redarji pred leti parkirali avto z radarjem na službenem parkirišču in merili tiste, ki se peljejo mimo. sodelavec, sicer po rodu balkanec z zajebanim karakterjem, jim je pokazal tablo na začetku parkirišča in jim rekel, da ker niso naše stranke, naj gredo kam drugam, kar so tudi naredili. dejansko imajo policija&redarji dovolj točk za kasiranje, tako da res nima smisla, da bi se spuščali v kake nepotrebne konflikte.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik zmerni_radikalec pravi:
Poznam primer, kjer je lastnik gostilne naredil ravno to, ko so policaji merili hitrost prometa na njegovem privat parkirišču, ki je že tako bilo premalo. Policaji so razumeli in odšli. Je pa gospod pristopil na spoštljiv način in jim razložil zakaj.

Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Moj dovoz so tudi nekajkrat uporabili, po vljudnji prošnji, naj tega ne počenjo več, so to tudi storili.

Citat:
Uporabnik sass pravi:
tudi pri nas v službi so redarji pred leti parkirali avto z radarjem na službenem parkirišču in merili tiste, ki se peljejo mimo. sodelavec, sicer po rodu balkanec z zajebanim karakterjem, jim je pokazal tablo na začetku parkirišča in jim rekel, da ker niso naše stranke, naj gredo kam drugam, kar so tudi naredili. dejansko imajo policija&redarji dovolj točk za kasiranje, tako da res nima smisla, da bi se spuščali v kake nepotrebne konflikte.

No, torej se da tudi drugače, kot si nekateri Alteraši in za=bane Korošice predstavljajo kot edini pravilni način obravnave policistov...
aplauz.gif
 
Nazadnje urejeno:

krofica

Fizikalc
24. feb 2010
357
91
28
Citat:
Uporabnik THEDuke pravi:
Me zanima komenater alter undercover spy fotografov na reakcijo korošice, ko ni samo slikala amapak tudi snemala?!?!?!

Tista gospodična (če se lepo izrazim) si je totalno zakomplicirala življenje oz. hotla izpadt ''pametna''
17758-icon_confused.gif


Sklicevala se je na 36 zakon ustave, pa ga očitno ni prebrala kjer gre za NEDOTAKLJIVOST STANOVANJA?!?!?!
13.gif

Zakon policistom dovoljuje izvajanje nadzora prometa oz. lahko napačno parkirajo.... Potem pa je še kazem dobila, ker se je odpeljala s telefonom v roki
stupid-1.gif


Vsa čast policaju da je ohranil mirno kri!
aplauz.gif
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.101
742
113
ta ga je imel pa kar precej časa parkiranega na prehodu. ko sem ga jaz videl, je bila že tema.