bedaki na cesti

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
evo dogodivščina od dans - alfa 156 KP registrska - srebrna

iz obvoznice se vključim na štajersko AC, spustim mimo še en kombi in potem z dovolj gasa in prostora pred alfo (čez 50 metrov sem itak moral bremzat, ker je cela AC imela hitrost 90km/h) - uni blenda in začne vozit 1 m za riti

sem mu malo spustil gas in bremza samo za lučke in se je umaknil na sprejemljivih 10 m

potem pa, saj poznate kako zgleda AC od LJ - Krtine vsak dan od 15-16. Dva nabasana pasa in ne moreš nikamor, pred mano vedno vsaj en, če ne 10 avtov. Nakar 300metrov pred Krtino našemu junaku dopizdi, gre po desni mimo mene in pred mene, tako na 1-2 metra je šlo med mano, njim in tistim na desnem pasu. Mu zatrobim, ker očitno hoče spravit poleg sebe še koga drugega na oni svet. On nadaljuje z vožnjo za ritjo tistemu, ki je bil prej pred mano (0.5-1m), čez nekaj časa se mu umakne (ko je bil plac na desni) alfa mimo in po žlajfi na desnem pasu, da sem ga jaz dohitel. Ko sem bil pa skoraj vzporedno pa je začel peljat proti meni
bonk.gif


Na srečo je bilo dovolj prostora in ihahajev, da sem šel hitro mimo in potem nadaljeval lepo mirno mojo vožnjo. Je pa po tej akciji kar na enkrat zaostal 500+m za mano, me očitno ni upal več dohiteti, registrske si pa tudi nisem zapisal, pa še kar hitro sem ga odklopil, sem dost bolj spočit, kot pa če se še 10 km razburjam zarad takih kretenov.
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Ampak na splošno so največji kreteni vozniki MB serije A in prec za njimi B
jezen.gif

Nimam pojma zakaj, ampak sm največ pi*darij in izsiljevanj sem doživel z njimi
crazy1.gif


LJ 11-1MM črne barve, je pa itak zmagovalec ki me je na Litijski skor poslal na drugi svet (ene 10 sec po rdeči luči na polno čez)
10.gif
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Jaz osebno sem mel bedake štel tovornjakarje, ki so se šli v največji burji prehitevat na primorski avtocesti.

Ko so videli, da ŠE DODATNO ovirajo ŽE TAKO OVIRAN promet zaradi burje, ampak ne, oni so morali... Verjetno zaradi
lastnih fetišev...
bonk.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik Sheriff pravi:
Ampak na splošno so največji kreteni vozniki MB serije A in prec za njimi B
jezen.gif

A imas to en urok, da spregledujes vsa druga njemaæka vozila ? Krogi in propeler so silno nevarni.
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
V mojem wagonu nimam teh problemov k zgledam zaj*eban
wink-1.gif


Pretežno navajam izkušnje iz službenega "vozila"
cry12bpy.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.192
113
Zadnje čase se moram žal precej gužvat po Ljubljani. In opažam, da skoraj ni semaforja, ko vsaj eden ali več ne bi šli v direkt rdečo (ne rumeno, rdečo in to tako, da je na drugi strani že zelena). Če pa začneš npr. 50 metrov pred semaforjem zavirat pri rumeni si pa že skoraj dobil koga v rit.
A je to od vedno? Ker par let nazaj se mi zdi, da ni bilo tega toliko. Jeba, si pri zeleni ne upam več kar speljat, ampak prej preverim na obe strani, če ne leti še kakšna strela na polno čez...
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Ni od vedno, ampak odkar so ukinili utripajoco zeleno. Prej so pac pacienti gonili skozi rumeno, zdaj pa skozi rdeco.

Se posebej radi se pa usedejo na hupo, ce se ustavis, ko vidis par deset metrov naprej da gre rumena v rdeco ...
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Citat:
Uporabnik sad pravi:
. Če pa začneš npr. 50 metrov pred semaforjem zavirat pri rumeni si pa že skoraj dobil koga v rit.
.
Ja sj ni nič čudnega! In zakaj ti je treba skoraj kilometer pred semaforjem žlajfat?? al zavor nimaš?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.192
113
Citat:
Uporabnik suzica pravi:
Citat:
Uporabnik sad pravi:
. Če pa začneš npr. 50 metrov pred semaforjem zavirat pri rumeni si pa že skoraj dobil koga v rit.
.
Ja sj ni nič čudnega! In zakaj ti je treba skoraj kilometer pred semaforjem žlajfat?? al zavor nimaš?
zmaga.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Zadnje čase se moram žal precej gužvat po Ljubljani. In opažam, da skoraj ni semaforja, ko vsaj eden ali več ne bi šli v direkt rdečo (ne rumeno, rdečo in to tako, da je na drugi strani že zelena). Če pa začneš npr. 50 metrov pred semaforjem zavirat pri rumeni si pa že skoraj dobil koga v rit.
A je to od vedno? Ker par let nazaj se mi zdi, da ni bilo tega toliko. Jeba, si pri zeleni ne upam več kar speljat, ampak prej preverim na obe strani, če ne leti še kakšna strela na polno čez...

Satlnica ljubljančanov ali njih čefurjev...
crazy1.gif


Včeraj ob 14.xxh, na križišču Dunajske/litostrojske. Jaz na voznem pasu, smer center. Se prižge rdeča in se ustavim, dam v N in čakam. Model prileti po levem pasu za litostrojsko in dirtekt v rdečo, ki je bila prižgana že vsaj 3 sekunde.
bonk.gif

Avto, siva Alfa 166, taxi (NI od Lagune).
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Kam pa naj da?


Sicer od danes.
Rdeča, pred mano be-em-fau, oba se pripeljeva pred semafor. Čez nekaj sekund da desni žmigavec (čudež, da mu delujejo....) in zavije.
Ves ta čas seveda rdeča.
Serija 1, bela.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik Sheriff pravi:
Ampak na splošno so največji kreteni vozniki MB serije A in prec za njimi B
jezen.gif

Nimam pojma zakaj, ampak sm največ pi*darij in izsiljevanj sem doživel z njimi
crazy1.gif


LJ 11-1MM črne barve, je pa itak zmagovalec ki me je na Litijski skor poslal na drugi svet (ene 10 sec po rdeči luči na polno čez)
10.gif

Pri meni je pa Opel Meriva. Ko vidim ta avto na cesti se ga izognem kakor se le da.
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Jaz dam v N če se čaka dalj časa, >15s. Se mi ne da držat kuplunge.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Citat:
Uporabnik softi pravi:
pri avtomatiku je..nepotrebno in obremenjuje

No naj bi bilo ravno obratno, nekaj v zvezi s pritiskom olja, s šaltanjem v N razbremeniš menjalnik
rolleyes-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
in v cem je pol fora avtomatika..v tem, da na ac presalta v prvi muniut, dveh do 5?

jaz mojga dam v D in pika. in vse sem vedno tko vozil..in vsi tko vozijo. ima pa avtomatik svojo zivljenjsko dobo in pravila vzdrzevanja. in stan ek svinja..najbrz zato, da ti skoz ne saltas.


tko si jaz predstavljam, lahko se pa motim seveda. nisem znalec. Nalim?