bedaki na cesti

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Citat:
Uporabnik ALTF4 pravi:
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Ehm - se iz "šleperjev" naprej bistveno bolje vidi, kot iz kakih avtov.

Iz kamiona imas toliko mrtvih kotov, da se povprecni voznik samo križa. Se vidi, da nisi vozil nobenega kamiona.
wink-1.gif
Nekateri smo si dejansko sluzili kruh s tem. Spredaj neposredno dol, spredaj desno, desno, desno zadaj, direkt pod kabino ne vidis nic. Visja je, slabse je. Pa imas lahko trideset speglov obesenih okoli. Da parkiranja ne omenjam in voznje v rikverc. Dokler s povprecnim karavanom ne parkiras v mize bocno, bos s sleperjem, bohnedaj prikolicarjem samo gledal kot tele v nova vrata.

Prikolicar, visja matematika

tandem1.jpg

Daj ne pretiravaj, vožnja kamiona (v katerokoli smer) ni rocket science, ampak opravilo, ki se ga z dovolj ponovitvami nauči vsaka opica. Včasih je 10 letni mulc s traktorjem mimogrede naštudiral gnojni voz v rikverc zapeljat, pa je bilo malo bolj zajebano, danes je pa kamion parkirat cela znanost.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Imam občutek da je kdaj 2m širok avto cela znanost spravit v 3m širok boks. Dars pa je (bil) sposoben na meter širok pas AC spraviti 3m široko intervencijsko vozilo s hitrostjo 80 kmh...
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.777
4.291
113
Dead end street just killed a BMW, he thought he can jump to the future, same as Delorean... Mistake...

Konec Fajfarjeve ulice, ki je sedaj že dve leti slepa in še vedno se najdejo projektili ki pripičijo
in mislijo da se bodo vključili v križišče, ki ga že dve leti ni več v tej obliki.
Zanimivo je tudi koliko kamionarjev se zafrkne v tej ulici, kot da ne bi imeli updejtanih navigacij
in to vsakodnevno...
2652446-bmw2.jpg
 

Priponke

  • 2652446-bmw2.jpg
    2652446-bmw2.jpg
    122,7 KB · Ogledi: 270

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Navigacije so svoja algoritmična klasa.
Butasti šoferji, ki ne upoštevajo prometne signalizacije, oz.znakov, pa spet svoja.
Dostikrat se na cesti sprašujem, če velik del šoferjev sploh zna brat prometne znake. 🤔
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Tudi zato so angleži, ko so lani prenovili sistem in vsebino tečajev za vozniško in izpitov, dodali tudi uporabo navigacije. Ja, tam ne moreš opravit izpita, če ne znaš varno in prvilno uporabljat navija.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
ksz

Včeraj bi lahko rekel, kar je iskal je dobil. Ampak tudi delo policista je bilo nesramno. Kaj je bilo prej pa ne vem, ma menim, da nista imela nič. Koliko je omejitev od križišča z Brnčičevo do krožišča Tomačevo? Peljali smo se 90 po števcu oz še manj, ker sem potem dal nogo z gasa, v smeri krožišča. Z desne uleti prometnik (iz Črnuč torej) Se vključi, zavije na "prehitevalni" in potegne. Super si rečem, ne bomo cjazli. Jaz sem bil na voznem. Pred mano na voznem pasu pa avto, ko je bil počasnejši. Prometnik pride vštric z njim in začne zavirat.
crazy1.gif
Super, pa smo se vozili. Uleti avto in se prometniku zalima. Varnostna razdalja je bila vsekakor premajhna. In ja, sigurno se je avtomobilist spraševal, koji [cenzura] sedaj tukaj zaviraš in jebeš folk. Ker meni je bilo tudi čudno zakaj to butastno početje. Mislil sem si, da čekira voznika, s katerim se je vozil vštric. Potem pa BAM, policija in vozite za mano.

Mislem wtf? To je bilo meni povečevanje jajc. In ja tudi voznik za njim je bil mona, ker ni malo zaviral in si mislil svoje. Ampak pri tem tempu, ko te vse jebe, pa poči živec. In s takim početjem, moje osebno mnenje, ne delajo nič dobrega sebi in narodu. In zaradi takega početja ni spoštovanja z moje strani, pa najbrž še kakšne. Pa sem bil tudi sam deležen poneumljanja. Ampak jaz vržem čez ramo, si mislim svoje in grem dalje. Sem ugotovil, da je življenje čisto prekratko, da bi se ubadal s tem.
smile-1.gif


Sedaj jaz upam, da boste prebral kar sem napisal in ne iz tega izluščili, kako sem norel 324 čez Trzin.
hysterical-1.gif


Škoda da ni posnetka.

Vsem skupaj pa želim lep začetek tedna, pa po pameti.
srce-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Hvalakuhcu, da rushhour ne traja 24/7. In da se ga jaz lahko v večini primerov izognem
tongue-1.gif
 

MojcaG

Pripravnik
2. sep 2007
319
5
18

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
...ksz...

A mogoče kdo ve za uradni razlog znižanja omejitve na tej široki in ravni cesti iz vratolomnih 110 km/h na precej bolj varnih 90km/h?
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.302
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
...ksz...

A mogoče kdo ve za uradni razlog znižanja omejitve na tej široki in ravni cesti iz vratolomnih 110 km/h na precej bolj varnih 90km/h?
Mogoče zaradi onesnaževanja okolja?
sprasujem se.gif

Ravno te dni sem bral članek, da naj bi na celem obroču okoli Ljubljane omejili hitrosti in prepovedali vožnjo tovornjakov na določenih odsekih ravno zaradi onesnaževanja okolja.
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
815
113
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Mogoče zaradi onesnaževanja okolja?
sprasujem se.gif
To je Alter. Edini možen odgovor je, da ... zato, da bodo inkasantje v modrem pobirali denar od dinamičnih voznikov, ki vozijo varno, ne pa po nekakšnih omejitvah. Ki so tam tako ali tako samo zato, da ...
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
...ksz...

A mogoče kdo ve za uradni razlog znižanja omejitve na tej široki in ravni cesti iz vratolomnih 110 km/h na precej bolj varnih 90km/h?

Iz vratolomnih na precej bolj varnih.
hysterical-1.gif
Kdaj so pa tablo 70 postavli pred semaforjem iz smeri Trzina. No sej po semaforju za Brnčičevo proti Trzinu je enako. Evo vidiš zakaj je sedaj 90. Ker so zavore tak trpele. Si pržgal iz Tomačevega 110 PUNE je blo treba bremzat na 70. PIZDARIJA! Ko si pa pricjazil 70 iz Trzina pa PUNE 110 proti tomačevem. Drži, tukaj se je pa onesnaževalo okolje. Viš, sedaj je onesnaževanja dosti manj. Ker tišiš do konca gas 20s manj.

Zate ne, ma sprašujem ostale. A rabim pisat sarkazm on/off.
grin1.gif


Jebem vam pa onesnaževanje. Pa a vi sploh veste kdaj se onesnažuje? Pa a ste vi, ki pravite o tem onesnaževanje, kdaj kaj preprobal z avtom? Sam prašam, ali sam pišete tuki kar vam mediji servisirajo. Beeeeee.
smile-1.gif


P.S. Ko sem ravno Brnčičevo omenu. Kdaj bo akcija?
cool-1.gif

P.S.S. sam brez štibra se jaz ne grem.
srce-1.gif
 

damci

Pripravnik
12. sep 2007
247
6
18
in potem se cudijo zakaj BMW voznike oznacujemo kot nepremisljene
 
Nazadnje urejeno:

tomaz234

Pripravnik
21. avg 2012
45
0
6
in kaj bi tu bilo kaj posebnega, vidi se da so na prehitevalnem pasu sami mečkači, vbistvu gre za oviranje prometa s strani voznikov na prehitevalnem pasu, zato se reče levem pasu prehitevalni pas, če si mečkač se vozi za tovornjaki oz. še boljše:koristi javni prevoz
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Seveda, sploh mu ni skrajšu varnostne in še bremza pol na polno,... škoda k ni še kamionđija pobremzu mal prej, bi se zapopol tja v rob.