bedaki na cesti

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
http://www.24ur.com/novice/slo...cni-zastoj.html

jaz res ne vem kje je policija. [cenzura] kaj jih ni 6000? naj še vojsko aktivira država.
10.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Se opravičujem za offtopic in verjetno je bilo že odgovorjeno:
Zakaj prikrivate (prekrivate) registrske številke "junakov"?
Hvala za odgovor-e.
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
brez pogleda direkt v krožišče.
Mislim da je problem prednji levi stebriček, ki ti zakrije pogled. Podobno situacijo je tudi MTL objavil v BTCju.
So situacije, ko imaš lahko avto, ki prihaja v križišče (krožišče) iz sosednjega kraka ves čas v mrtvem kotu.

Se je tudi meni to zgodilo, sedaj pazim.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Jodlar pravi:
Se opravičujem za offtopic in verjetno je bilo že odgovorjeno:
Zakaj prikrivate (prekrivate) registrske številke "junakov"?
Hvala za odgovor-e.
Zato ker je objavljanje tablice kaznivo dejanje in te lahko čaka nekaj let ričeta na Dobu. Jaz nisem še nobene namenoma skril (je pa res da je kamera slaba in da se pogosto ne vidi jasno tablica) . Pred leti sem objavil slike 600 parkirnih invalidov z vidnimi registrskimi tablicami.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik ozze pravi:
Podobno situacijo je tudi MTL objavil v BTCju.
V mojem primeru je šlo za namerno izsiljevanje. Tip me je zelo dobro videl, poleg tega je bil v stari C klasi, ki nima velikih stebričkov.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
on ima pač vozilo premium znamke, ti pa budget. Najbrž ima veliko vozniških izkušenj po bližnjem vzhodu.
 
Nazadnje urejeno:

sass

Guru
1. sep 2007
5.097
739
113
Citat:
Uporabnik Jodlar pravi:
Se opravičujem za offtopic in verjetno je bilo že odgovorjeno:
Zakaj prikrivate (prekrivate) registrske številke "junakov"?
Hvala za odgovor-e.
država registrske številke smatra za osebni podatek, a hkrati od nas zahteva, da moramo imeti ta osebni podatek ves čas javno viden. nekako tako, kot da bi moral za hojo po pločniku stalno imeti na čelu napisano svojo EMŠO
bonk.gif
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Saj boš dobil svoj GPS čip v lobanjo. Samo še malo počakaj. Bo zaradi boja proti grdemu terorizmu press.
tongue-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.188
1.797
113
Ksz...

Mene je dans eden izsilil, ko je zavijal levo ( stebriček press). A sem se moral podvizat, dasiravno ob zeleni luči, ker sem bil s pešfordom
grims-1.gif
).
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.228
113
Jaz sem vceraj enega reveza skor na pumpi povozil...stebricek in pa gledanje ali bo slo mimo sosednjega avta. Sej ne vem kdo je bil bolj posran ko sem zbremzal - on al jaz
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Jaz sem vceraj enega reveza skor na pumpi povozil...stebricek in pa gledanje ali bo slo mimo sosednjega avta. Sej ne vem kdo je bil bolj posran ko sem zbremzal - on al jaz
Sodobni avti so jajc glede preglednosti ja
frown-1.gif
.
Stranki je rear traffic alert rešil, da ni povozila pešca, ko je rikvercala ven. Je rekel, da je bilo isto: ni vedel a je bil on bolj bled ali pešec.
grin1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Ti si bil zagotovo za njega bedak, norc....
in ja, zadevo spregledaš ko keks... dvojnega A stebrička se v bodočih avtih izogibam ko vrag križa. sem tudi jaz za kocino se izognil otoka pri semaforuj pri zavijanju levo v križišču.
Če ne bi sopotnik zavpil, bi šel skoraj gotovo na otok, podrl tisti svetlobni stebriček ki označuje obvezno smer, pa še kaj najbrž .
redface-1.gif
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Ehm - se iz "šleperjev" naprej bistveno bolje vidi, kot iz kakih avtov.

Sem tudi jaz nedavno v krožišču skoraj enega odnesel - pa celo gledal sem levo, ko sem se bližal krožišču. Se mi je "baraba" skrival za A stebriček (zadel sem "optimalni" kot - kakor sva se oba bližala krožišču je bil skozi "za" A stebričkom
crazy1.gif

Zdaj se pa za vsako približevanje krožišču pozibavam naprej-nazaj.
rolleyes-1.gif

kogarenkratkačapičisešezvitevrviboji.press
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Citat:
Uporabnik Ogo pravi:
Saj boš dobil svoj GPS čip v lobanjo. Samo še malo počakaj. Bo zaradi boja proti grdemu terorizmu press.
tongue-1.gif
Jaz ga že imam. Ni v glavi je v roki, ni GPS je RFID. Avta ne odklepa, garažo pa.
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Ehm - se iz "šleperjev" naprej bistveno bolje vidi, kot iz kakih avtov.

Iz kamiona imas toliko mrtvih kotov, da se povprecni voznik samo križa. Se vidi, da nisi vozil nobenega kamiona.
wink-1.gif
Nekateri smo si dejansko sluzili kruh s tem. Spredaj neposredno dol, spredaj desno, desno, desno zadaj, direkt pod kabino ne vidis nic. Visja je, slabse je. Pa imas lahko trideset speglov obesenih okoli. Da parkiranja ne omenjam in voznje v rikverc. Dokler s povprecnim karavanom ne parkiras v mize bocno, bos s sleperjem, bohnedaj prikolicarjem samo gledal kot tele v nova vrata.

Prikolicar, visja matematika

tandem1.jpg
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Mišljeno je bilo res naprej - približevanju krožišču.

Drugače pa ja - mrtvih kotov kukr češ.

Pa ne jamraj - današnji 7+8 s tandemko zadaj so špilike napram klasiki kjer so bile oje na prvo vrtljivo akso prikolice vpete.
smirk-1.gif