bedaki na cesti

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ja vidim... da divje pospesujes, pa ga ne mores dohiteti, ker prej pohodi gas... Pac mogoce napaka, da si video tako poeditiral, da izgleda hitreje, kot je v resnici (vsaj tako si napisal... tega ni videti, ce slucajno spregledas tvoj zapis, kjer si to napisal ... ) ... Na videu je videti, kot da oba vozita blizu omejitve na odprti cesti
smile-1.gif
 

elektron12

Pripravnik
23. apr 2016
134
0
16
Kakšne dva dni nazaj sem videl na obvoznici od Bizovika do Rudnika enega prepotentneža z živo zelenim športnim cliotom.
Najprej enemu za ritjo po prehitevalnem, nato prehitevanje po voznem pasu v nadaljevanju ker je bilo preveč prometa na obeh pasovih pa kar prehitevanje po odstavnem. No potem mi je izginil izpred oči v tunelu. Na izvozu za IC Rudnik je bil pa ene 6 avtov pred mano. Nisem pa uspel videt registrske.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
A se kje usajam nad komentarji? Vsak ima pravico komentirat, zaenkrat sam še vedno vztrajam na svojem.
Aja, moja kravca ne more divje pospeševat, tudi v sanjah ne
grin1.gif
.
Citat:
Uporabnik THEDuke pravi:
Pa se ti zdi da je tip z enoprostorcem (1.5 tone, verjetno dizl 120kojev), res pohodu? :D
Si upam trdit, da je bila tole skoraj zagotovo 150ka... Ali pa 120ka s čipom. Glede na saje sem 100%, da je pohodil.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Ej, pojma nimam, ker nisem gledal avta, temveč sem že razmišljal, kje bo šlo mimo.
Če pa imaš čas pa lahko ti frame by frame pogledaš, če boš kaj opazil.
grims-1.gif
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
448
83
Sem pogledal posnetek, se mi ne zdi nič takšnega. Itak večina ljudi (razen tistih, ki se jajcajo še po ravninah) vozi tako, po ravninah gas, po ovinkih bremza. Glede na razdaljo sploh ni opaziti, da ga želiš prehiteti. Bolj nevarno bi bilo, če bi stisnil gas, ko si vzporedno z njim.

pa še ob prehitevanju (tretjem) mu blinkajo luči (za bremzo), tako da ne vem če je bilo kaj namernega tule.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Lahko ti zagotovim, da prej ni tako vozil. Sem ga še pred Divačo dohiteval kar nekaj časa
wink-1.gif
. Potem v naselju mi je pobegnil. Je pa to tudi opcija, ajd 5%.
Pri tretjem prehitevanju je zaviral pred ovinkom (kar sem pričakoval), ko je videl, da je naprej ravnina, je pospeševal. Lahko je tisti utrip od luči zaradi sonca ali pa mu luči ne delujejo prav (kratek stik). Kot zapisano je tam cesta čisto sesuta...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Zadji video, Tezave pri prehitevanju SAABa.
Moja ocen, da zajebaval je. Na ravnem gas, ni pustil prehiteti.
Ni resitve, če nimaš vasaj 30KM več.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Par sto metrov se je poskušal držati, potem je odšel nazaj... Ni se mi pa limal na rit. Pa zaradi razlike v hitrosti je takoj nastalo kar nekaj razdalje med nama.
Je bilo pa očitno, da ne pozna ceste...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.265
5.822
113
pri taščici
Mogoče je v takih primerih bolj pametno da ne editiras (pohitris) posnetka. Potem je videti kot da vozita 150, ti pa ga se hočeš prehiteti....
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Mogoče je v takih primerih bolj pametno da ne editiras (pohitris) posnetka. Potem je videti kot da vozita 150, ti pa ga se hočeš prehiteti....
Jup, drži. Samo potem traja vse skupaj predolgo in milenijci izgubijo sposobnost koncentracije...
evil.gif

Saj veš kako je na Youtubu: če se nič ne dogaja 5 sekund, se že gre iskat naslednji video z akcijo... Bom pa naslednjič "prevrtel" le dolgočasne dele, pa bo.
 

Reaper85

Pripravnik
7. nov 2014
237
0
16
Daš na 0.75 hitrost pa šele vidiš kako žalostno sta vozila, čeprav realno je verjetno nekje 0.85.
To je zame cesta za 120 in če sta vozila 70, bi BP prehitel oba tudi s 50KM avtom, saj sploh ni nasprotnega prometa.
 
Nazadnje urejeno: