Katera srednja šola - smer računalništvo

netko

Guru
25. jul 2007
6.730
2.097
113
ne ne jest ga ne spominjam da naj naredi nalogo, dobro pa ve da če jih ne bo delal bom to videl... oceno težko skriješ delanje nalog je pa zelo lahko skriti saj ne dobijo nobenih sankcije če jih ne delajo... no če pa je vpisano potem je vse lepo vidno in tudi naloge smo po prvih oznakah ne dela hitro rešili, skratka da se ne bom ponavljal meni je top in to predvsem zato ker ne visim z otroki 5 ur na dan ob knjigah ampak na vsake 14 prekontroliram kaj dogaja
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.301
5.332
113
sfalil si povsem čisto vsak point. dobro, moj fotr je old skul, pa je samo na koncu leta vprašal, kako je bilo (čeprav roko na srce, se mi zdi to bolj normalno od današnjih v iber vpletenih očetov v vsak prdec otroka), ampak če vzamemo mamo. Me je kar naprej nekaj spraševala pa težila, ampak point je, da sem bila vmesen člen jaz. info je šel preko otroka, na način kot je hotel, povedal kar je hotel, včasih kako zadevo sam rešil, včasih kaj pomutil in "plačal", če so ga pri tem dobili. kar je vzgojnega pomena, sankcije so male v primerjavi s kasnejšimi in na podlagi teh se nauči, kako kaj funkcionira, kaj se sme in kaj ne. ne da se vse dela na korelaciji mimo njega, on je pa nek bystander, kot da se ga zadeva ne tiče. Pa to je načrtno uničevanje kakšrnegakoli občutka za odgovornost, samo čaka da vidi če bodo kaka navodila iz katere smeri prišla. Mislim, kako se tak človek nauči, da je treba včasih rit dvigniti tudi če ti ni, pa tudi če ni nobenega, ki bi ti težil, da jo je treba.
 
Nazadnje urejeno:

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.291
113
v lokalni ostariji
jabe, se strinjam s teboj. itak so govorilne ure kjer natančno izveš kaj in kako je z otrokom... ampak vsak naj dela kot želi kar želi... a po drugi strani potem jokat kako bi morali biti vojaki itd itd dejansko pa starši ne vgajajo otrok v samostojne je pa malo smešno...
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.059
788
113
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
sfalil si povsem čisto vsak point. dobro, moj fotr je old skul, pa je samo na koncu leta vprašal, kako je bilo (čeprav roko na srce, se mi zdi to bolj normalno od današnjih v iber vpletenih očetov v vsak prdec otroka), ampak če vzamemo mamo. Me je kar naprej nekaj spraševala pa težila, ampak point je, da sem bila vmesen člen jaz. info je šel preko otroka, na način kot je hotel, povedal kar je hotel, včasih kako zadevo sam rešil, včasih kaj pomutil in "plačal", če so ga pri tem dobili. kar je vzgojnega pomena, sankcije so male v primerjavi s kasnejšimi in na podlagi teh se nauči, kako kaj funkcionira, kaj se sme in kaj ne. ne da se vse dela na korelaciji mimo njega, on je pa nek bystander, kot da se ga zadeva ne tiče. Pa to je načrtno uničevanje kakšrnegakoli občutka za odgovornost, samo čaka da vidi če bodo kaka navodila iz katere smeri prišla. Mislim, kako se tak človek nauči, da je treba včasih rit dvigniti tudi če ti ni, pa tudi če ni nobenega, ki bi ti težil, da jo je treba.

Zelo dober prispevek
467716-post_slo.gif