FOV - DIPLOMSKA

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
A ni rečeno da je treba plačat nekih cca 500 eur? V referatu sicer niso omenili, piše pa nekaj na spletni strani, samo ne vem za koga to velja.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
hec je pol zdravja
smile-1.gif


ibizza daš link? da ni morda za izredne? jaz sem imel vpisano kot oseba brez statusa.

http://www.fov.uni-mb.si/sl/studij/osebe-brez-statusa

Prijava teme zaključnega dela za osebe brez statusa - 78,30 €.

ne me strašit s 500€ - odakle mi lova
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Tole:

OPOMBA: V študijskem letu 2015/16 je predvideno plačilo prispevka za pripravo in zagovor diplomskih in magistrskih del za osebe brez statusa (bolonjski in nebolonjski) skladno z določilom 22. in 35. člena Navodil o prispevkih in vrednotenju stroškov na Univerzi v Mariboru. Prispevek bo potrebno poravnati po veljavnem ceniku za študijsko leto (spletna stran->študij->cenik) v višini in roku, navedenih na izstavljenem računu, ki ga boste prejeli po oddaji prijave teme.

Gre pa za izredne študente, tako da če nisi, ne bo v nobenem primeru treba plačat.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.870
5.469
113
Jaz sem bil izredni.....lani ni bilo nič za plačat razen pač teh 78 Al kolk hocjo za papirologijo...

Maš diplomo v karkolirano v šolnino ki si jo plačal...
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Jado pravi:
evo 1.9 ob 10 uri

vi ostali?

To si pa dolgo čakal na zagovor
smile-1.gif
moja je oddala konec julija, ko je iztekal rok za oddajo in ima jutri zagovor.

Profesorji pa si bodo lepo napolnili žepe.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
To je odvisno od fakultete. Na FOV je tako, da kar je oddano do 5-ga v mesecu, gre v zagovor tisti mesec. Ker julija in avgusta ni zagovorov (razen prav konec avgusta), so postavili priporočen rok oddaje 31.5. in to je šlo v zagovor junija, ostalo pa konec avgusta/september.

Zdajle imajo kar gužvo, tako da so roki že konec septembra. Kdor pa ne bo oddal v avgustu, dvomim da pride skoz do 1.10. Rečeno je bilo sicer da naj bi naredili tako (na ravni države), da bi tisti, ki so še oddali v roku, lahko vseeno zagovarjali, tudi če bi bilo to po 1.10.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ko komisija potrdi še poročilo, je rok 30 dni da se opravi zagovor.

No, tole sem mislil.

http://www.24ur.com/novice/slovenija/diplomiranje.html

Ljubljana, 31.08.2016, 06:33 | Karmelina Husejnoviæ
Te dni se na referatih fakultet tre študentov različnih generacij, ki se jim mudi oddati diplomska dela. Fotokopirnice delajo s polno paro. Za študente starih predbolonjskih študijskih programov se namreč izteka rok za dokončanje študija. Teh naj bi bilo po nekaterih ocenah med 10 in 12 tisoč, a vsi zagotovo ne bodo uspeli v roku izpolniti študijskih obveznosti.

Citat:

Med študenti, ki so morali do konca septembra diplomirati, je bila tudi najboljša slovenska alpska smučarka Tina Maze. Naziv profesorice razrednega pouka je pridobila maja. Te dni se na zagovor diplome pripravlja tudi vremenarka in radijka Jana Morelj.

Učen narod smo, kapo dol
evil.gif


Ne se čudit, če se bo povečala tudi prodaja BMWjev ... profesorji so lepo zaslužili
priden.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Na EF v ljubljani so nas lepo olupili zamudnike. 100 nekaj eur za podaljsanje studija in 680 eur za diplomo in zagovor...

Moraš it v torek ko majo za penzionerje dvojne pike.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.