Moj zadnji nakup

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Samo še neke pederuše limate. A 20 kilskega ruzaka nihče več ne nese?
grin1.gif


Sicer pa, kakšno zadevo se da tudi pri nas ujet po 21run cenah:

Mizuno Sayonara 2, 75 EUR (vzel zadnji par)
th_J1GC143002_8.jpg


in Sayonara 4, 80 EUR
Mizuno-wave-sayonara-4-mizuno-11918527-0.jpg


AGP Šport Kranj
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.125
934
113
Emona / Carnium
Peesda sm mislu, da si dal za balerinke 2,75 €
hysterical-1.gif

Pa ne reče se več pederuša ampak diagonalka...moja je prazna 26 litrŠka, polna pa boh si ga vedi kok
grims-1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.125
934
113
Emona / Carnium
Tok, da jih bom dal v sef
smile-1.gif
Drgač so na prodaj od sobote naprej. 185$ (I'm a sneakers junkie).

Edit: sem pofixal ceno.
 
Nazadnje urejeno:

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Tole so šesti rolerji v osmih letih, pa čisto vsakim nekaj fali. Nazadnje sem imel 2 leti reebok, super čevelj ampak sta se mi obe klini naenkrat prelomili na pol. Alkali so mi zdaj po enem mesecu še vedno trdi, pa ko sem jih imel drugič gor mi je zadnji kolešček odletel. Sem dobil novega zastonj, ampak to je itak potrošna roba. Tako rolerji kot koleščki. Vsakič plačaš več in vsak naslednji par je slabši.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Uro in pol na teden. Težko rečem da sem heavy user, prej nasprotno.

Veliko sreče s samopredelavo. Podvozje stane 100 eur in koleščki 50. Novi rolerji za rekreativno rabo pa 200. Saj je pri drsalkah isto. Dokler drsaš 3x na zimo in 2x mal hokej na bajerju ti vsake drsalke držijo 15 let. Oziroma doživljensko. Za 2x tedensko po eno uro hokej nabijat jih pa zjebeš najkasneje v dveh sezonah. Tako kot rolerje.
 

gustav

Pripravnik
17. mar 2011
478
1
18
Zg. Gorenjska
Koleščke vozim za 17 eur. Nisem ravno zahteven uporabnik, po izobrazbi sem iz norega dela igrišča.. Rolerjev ne bom sestavil prvi, čevlje dobim od igralcev, podvozja tudi ne mislim kupovati novega, tako da so strošek neti in sixpack tehničnemu da sestavi..

Vprašal sem pa resno ker ne vem kje se toliko z*ebe. Odigram cca 25 tekem letno. Večina beton, malo tudi plastika.. Verjetno premalo proti tedenskim uporabnikom.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Ne vem no. Se mi zdi da sem kar resno odgovarjal. Rabljeni hokejski rolerji pomoje ne obstajajo, pustimo roces za rekreacijo ob strani, tisto drži 100 let. Pri enih rolerjih odjebe podvozje, pri drugih čevelj, pri mission recimo je peta dobesedno zgnila in razpadla, koleščki originalni so za pol leta če jih šparaš, oziroma se prelomijo preden jih obrabiš....pa če gledam ostale je pri vseh bolj ali manj enako (ne tako kot pri palicah, kjer štor polomi 4 na sezono, nekdo drugi pa niti ene). Za ligo igrat imaš ene rolerje komaj za sezono. Ajde, razen mularije ki se jim jebe dokler ne odpade tretji kolešček in so sposobni 3 mesece igrat po dveh.

Čist resno, že kar je novega je katastrofa, da bi rabljeno metal skupaj se mi zdi zato mal nerealno.