Moj zadnji nakup

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.717
113
kod Džej-Zija
Hude rokavice. Samo kaj, ko jih nimaš trenutno skoraj kje porabit.
evil.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Tudi če bi imel, ne bi imel cajta.
rolleyes-1.gif


No ja, po božiču bo že bolje, pa teden smučanja v zahodnih Alpah je tudi vse bližje.
cheer.gif


Drugače pa imajo čisto lepo ceno, me je kar kap, ko sem videl, kakšen šrot se v naših velikih športnih trgovinah prodaja za precej večje denarje. Ali pa ko sem v BTC outletu videl dvakrat dražjo želvo, narejeno samo iz trše (ne pa trde) gume.
bonk.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Firma Zandona, kupil tukaj
http://www.tesmasport.si/si_sh...73&IDGrp=26
(samo da je z osmimi ploščami)

Sem šel kar kupit osebno k njim v Križe pri Tržiču, ta smučarska roba je glede na kvaliteto precej cenejša kot pa v večjih športnih trgovinah, pa vsaj ni ponarejena čingčong roba kot recimo v Sport 2000.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.414
113
Jst pa sem se sele letos lotil hodit malo po okoliskem gricevju in hribovju, pa sem do sedaj cez poletje kar lepo v telovadnih to izvajal. Zdej k je padel sneg pa je blo treba it po kaj toplejsega. Sem pa bil malo razocaran, ker sm kljub obljubam na skatli in napisu Gore-tex na cevlju
smile-1.gif
, imel kljub vsemu vlazne prste. A je to normalno?
827879-GranParadisoGtx_002.jpg
 

Priponke

  • 827879-GranParadisoGtx_002.jpg
    827879-GranParadisoGtx_002.jpg
    53,6 KB · Ogledi: 236

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
164
63
goretex ne prepušča vode...res pa je da tud potem čevelj slabše diha...zato si imel vlažne prste.

še moj zadnji nakup
2040_0.jpg
 
Nazadnje urejeno:

ziggy

Fizikalc
8. nov 2007
1.133
2
36
Glej, glej, to je tudi moj zadnji nakup. V nedeljo sem z njimi preživel 5 ur v snegu skoraj do riti, suh kot poper. Res dobre hlače!

mr: če se ti potijo noge je normalno da imaš vlažne prte. Jaz imam ene starejše Garmont gore tex čevlje in na začetku nisem imel čisto nič vlage notri, res pa je, da se mi noge nikoli niti malo ne potijo. Sedaj so že malo zmatrani šivi in po parih urah tudi jaz dobim malo vlage v čevlje.
Naslednji nakup bo verjetno Tower GTX.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
164
63
ja sem, 3 dni sem jih na polno matral..pa moja kolena tud :)
odlična smučka. mogoče bi bla mehkejša SL boljša izbira, ampak bomo potrpeli
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
jst tut hlače kupil:)
jutri grejo baje na pošto, tko da bojo glih okol božiča pr men:)

pekel640.jpg
 

pinKING

Pripravnik
1. sep 2007
518
7
18
ORANGEland
www.trenutkiveselja.si
Citat:
Uporabnik ziggy pravi:
Glej, glej, to je tudi moj zadnji nakup. V nedeljo sem z njimi preživel 5 ur v snegu skoraj do riti, suh kot poper. Res dobre hlače!

Ja bomba so.. jaz sem dobesedno sokiran kako so dobre za ta denar. Ne vem zakaj sem se tega materijala izogibal do zdaj. Pri -17 (pa dolge gate spoda
hysterical-1.gif
) sem bil cca 3 ure v snegu in tocno tako kot si rekel: suh in komot do amena.

No pa gamaše sem tudi kupil samo se mi ne da slike iskat
grin1.gif
To je pa tudi super stvar.
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik pinKING pravi:
Citat:
Uporabnik ziggy pravi:
Glej, glej, to je tudi moj zadnji nakup. V nedeljo sem z njimi preživel 5 ur v snegu skoraj do riti, suh kot poper. Res dobre hlače!

Ja bomba so.. jaz sem dobesedno sokiran kako so dobre za ta denar. Ne vem zakaj sem se tega materijala izogibal do zdaj. Pri -17 (pa dolge gate spoda
hysterical-1.gif
) sem bil cca 3 ure v snegu in tocno tako kot si rekel: suh in komot do amena.

No pa gamaše sem tudi kupil samo se mi ne da slike iskat
grin1.gif
To je pa tudi super stvar.

kva pa so to za en model? KAribu?
 

ziggy

Fizikalc
8. nov 2007
1.133
2
36
Citat:
Uporabnik ziggy pravi:

Naslednji nakup bo verjetno Tower GTX.

Danes šel po čevlje in zraven vzel še Black Diamond polavtomatske dereze... Jaz srečen, denarnica ne toliko
wink-1.gif