Moj zadnji nakup

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Če se vam da, bi lahko sem nalimal zadnji kos športne opreme, ki ste ga nabavli...

Jaz sem nazadnje domov privlekel tele najkice
smile-1.gif


Nike zoom structure triax+ 12 gtx
fqq-nike.jpg


pozdrav.gif
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Bom jst tud še tegale dodal, ki ga sicer uporabljam že cca pol leta.

Garmin forerunner 405cx
q5j-garmin.jpg


Cel sem v modrem
grin1.gif
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
884
84
28
select 1 from dual;
Električni mišični stimulator je namenjen kot pomoč pri kreplenju mišic (moč, vzdržljivost, eksplozivna moč), za zdravstvene namene (protibolečinska terapija TENS, masaža, vaskularizacija) in regeneraciji po vadbi.

MBT ali The Antishoe. O tem si pa več preberi na: http://uk.mbt.com/Home/Benefits.aspx Lahko pa zaenkrat poročam, da zadeva res deluje.

LP
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
884
84
28
select 1 from dual;
Na žalost toliko še ne morem povedati. Jaz sem jih kupil zaradi poškodbe, ki sem jo imel v aprilu (zlomljena desna petnica, izpah levega stopala + zdrobljena ena koščica). Kupil sem jih sredi novembra in po nekaj dneh (ko sem se navadil z njimi hoditi), sem imel manjše bolečine ob hoji, pa tudi čutil sem, da mi bolj delujejo mišice nog (so me noge po prvem dnevu nošenja kar bolele).

Sem pa potem šel konec novembra na odstranitev vijakov iz petnice, pri kateri je prišlo do manjših zapletov (oz. ne zapletov, ampak malo več so morali narediti), tako da do sedaj nisem hodil z njimi.
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
Js sem hodil s podobnimi pa je res hec. Dajejo jih tudi tistim, ki imajo vneto ahilovo. Jaz sem si jih sposodil an enem sejmu.
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Viš jaz sem tudi mel pred kratkim zlomljeno stopalo........pa sem tudi mislil svašta nabavit, samo da bi blo čimprej boljše......pa so mi dohteri rekli, čimdlje proč od vsega "sranja". Niti elastičnega povoja ni dobro gor met....čist nič......samo razgibavanje v vodi pa potem čimveč treninga na suho za krepitev .........saj nogo mam zaj že nazaj dosti močno, samo boli pa še vedno oz pika....tam ko je blo zlomleno.....
 

Keki

Pripravnik
26. okt 2007
869
9
18
Kamnik
Danes vrgel 112€ za Craftov zimski kolesarski kompletek:
ws_thermal_bike_jakna_small_1462.jpg

performace_bike_storm_bib_pajkice_small_1461.jpg


Promontana je zakon
cheer.gif
, za ta denar bi v tujini dobil samo hlače, pa še to bi se moral zelo potruditi, da bi jih kje zvohal.
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
884
84
28
select 1 from dual;
Zanimivo. Meni so dohterji rekli, da je velikokrat problem v tem ,ker ljudje nočejo vložiti nič v to, da bi šlo čimprej na bolje. Pač hodijo na tiste fizioterapije, doma pa ne naredijo nič.

Meni obe zadevi pomagata in mi ni žal, da sem ju nabavil.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Z razliko, da je želva z naramnicami:
s_big_919.jpg


Na istem računu pa je bilo še tole:
s_big_831.jpg