Kolo - sezona 2016

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.269
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Pri meni vpliva hrana (prazna vreča ne stoji pokonc), vreme (vročina in vlaga), neprespanost... najbolje gre če je frišno vreme, sem naspan in da ni prazen želodec.
smile-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
vpliva vrjetno vsega po malem... pri meni osebno pa največ psiha. Kot je že nekdo napisal, če se ne znaš odklopit od težav ne boš naredil nič. Mi pa slabe misli pomagajo pri hoji v hrib. Bolj sem jezen, hitrej gre:))

moj primer čez vikend;
po občutku se mi je zdel, da sem kr dobro gnal proti vikendu... vsaj moker in utrujen sem bil lepo:) povprečna tudi ni bila slaba
na vikendu kosilo, malo semo tamo in se mi ni dalo it domov:/ ko sem pomislu kaj me še čaka do doma, sem kr mehke noge dobil:)
kar se mora se mora:) zajaham vranca, pa ga počasi pičim. nikamor se mi ni res mudilo. pa zagledam v daljavi enga kolesarja... Kot bi dobil poživilo v žilo, gasa za njem in sem celo pot do doma gonil na polno. Razlika med povrpečno hitrostjo je bila potem 4km/h, višja za domov:)
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.269
3.687
113
davorinm.wordpress.com
V soboto zjutraj sem šel iz Podpeči na Krim, vse super..uživancija...nakar se mi pri cca 800-850m višine strga ketna.
cry12bpy.gif
Hvala še enkrat!

Od zdaj naprej bom tudi jaz imel s sabo...
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Kolk km imaš....?

Jst imam sedaj ene 5kkm , pa me že malo skrbi, da sem jo že znucal verigo. Gume imam tudi bolj zlizane kot ne.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.269
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ah kje pol manj vsaj. Veliko vec prevozim z drugim bajkom s specialka gumami na 6 barov, ker mi je osnovno prevozno sredstvo za povsod... Gorca imam za 15-30km fure gor na hrib pa nazaj dol.
smile-1.gif
Gume so relativno ok, pakne sem menjal, drugo ok.

Ima kdo pojma kako ketno vzet?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
tok-tok težav na poti še nisem imel. Imam pa seboj orodje za štukat ketno. Nimam pa rezervnega člena. si mi dal mislit, da ga bo potrebno nabavit:)!

Na VP sem že bil s kolesom l.2010. imam nek čuden track, kater ima skoraj 4000 točk:) Jebiga, še nisem imel pametenga telefona pa en kup appov:)
ena slika za malo v pomoč:)
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
še srčni utrip pa kalorije ti zračunam
evil.gif


jebeš številke, zjutri v hladu se vsed na pecikl pa gasa (pa ne preveč, ker bo velik hriba
wink-1.gif
)
Številke boš pol doma gledal
nahrung002.gif


Google pravi, da je Nadmorska višina: 1.611 m


Ko se zdej pelem ves "oboroežn" se kr ne morem načudit kako sem kot mulc iste trase delal samo z enim bidonom vode pa navadne kratke hlače. Še števca dolgo nisem imel, da bi vedel kaj sem pregonil.
Je pa zdej res bolj "zabavno" s telefonom, ker odkrivam kraje, ki jih drugač vrjetno nikol ne bi
grin1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.269
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Sel na Mirno goro iz črnomlja in nazaj. Priporočam, fajn tura, fajn spust. Skupaj 35km in skoraj jurja visinske. Podobno kot Krim, samo da je tezji start pa tudi nekaj vec naklona cez progo. Nova ketna je zdrzala.
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.842
3.362
113
40
Lj
Veliko lepih destinacij, kot npr. Rakitna, so pokvarili motoristi s svojimi debilizmi na cesti.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.871
5.139
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Pridem gor in za štos vprašam enega kolesarja, če ima kakšno orodje ali kaj, da popravim tole. In je imel rezervni člen, ne moreš verjet.
grin1.gif
Hvala še enkrat!

Od zdaj naprej bom tudi jaz imel s sabo...
meni je bolj čudno če ga kdo nima kot pa če ga ima. jaz mam vedno 3 zraven.
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.269
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Če grem na toško čelo proti Katarini...kam grem lahko še višje (s kolesom), razen sveti Jakob, tam sem že bil?

Na Polhogr. grmado se da s kolesom?
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.188
1.797
113
Ne na vrh. Imaš opcijo nadaljevat od Katarine proti Grmadi in na zadnjem klancu ( ko se pred tabo postavi pokonci Grmada) nadaljuješ levo... praktično gre pot skoz v isti višini. Dokler ne prideš do lovske koče. Tam imaš opcijo zavit desno do kmečkega turizma Mihačk in nato dol po asfaltu do Mačkovega Grabna, ter nazaj mimo dvorca v Polhov Gradec in do svojega izhodišča.
Ali greš pri koæi naravnost (smer Dvor) in čez cca. 500 metrov odviješ desno ( se spustiš na strmo jaso po kateri gre peš pot..cca 100 metrov nato je gozdna pot) da prideš do parih hiš (Setnica se mi zdi) in se nato po makadamu spustiš do Polhovega Gradca ( pride ven pri vodi Boženi malo niže od gostilne Pratkar).
Če boš šel naravnost dol od koče smer Dvor zadnjega dela ne boš sfolgal s kolesom..prestrmo...sicer gre lahno desna ena gozdna pot a tiste ne poznam...zna bit da dela.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.269
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Hvala, tudi kaki drugi brh ce je predlog, super. Iscem kaksno turo za jutri zjutraj, do 1000m visinske razlike. Raje vec gor pa dol kot pa daljsa pot po ravnini. Na krimu sem bil pred 2 tedni... Da koncno sprobam nove bajkerske superge.
cool-1.gif
 

Priponke

  • 2453603-image.jpeg
    59,9 KB · Ogledi: 172
Nazadnje urejeno:

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.188
1.797
113
Te konci so po večini vsi asfaltirani tako da...bi ti sam priporočal specialko
grims-1.gif
... potem bo 1.000ko nabrat v eni turi tudi v Polhov grajskem hribovju keks. Možnih poti in njih kombinacij pa nebroj.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Če grem na toško čelo proti Katarini...kam grem lahko še višje (s kolesom), razen sveti Jakob, tam sem že bil?

Na Polhogr. grmado se da s kolesom?
Jaz sem šel enkrat proti Katarini s toškega, potem pa sva s kolegom šla kar po grebenu naprej. Gre z gorcem večji del, nekaj je pa tudi nošnje bicikla, celo po klinih. Odlična rekreacija
smile-1.gif
. Dobrih 100 višincev pod vrhom sem pa še peške odšprintal na vrh, ker je pač prestrmo za bicikl.