Kolo - sezona 2016

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.899
5.458
113
Specialkar naj si da kake 2.25 krampe gor... Bo enak efekt...!
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Drugače, a že kaj furate? Tale teden je vremensko za moje 25 km izlete v službo ter nazaj kot naročen
smile-1.gif
pa lažja dva obalna izleta sta tudi že padla.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.899
5.458
113
Otvoril sezono z ponedeljkom... Vsak dan 14km (sluzba pa nazaj)... Vceraj ze Toško čelo padlo... Skor umru ampak je slo brez da bi dol stopu
smile-1.gif



Sezona se je sele dobr zacela pa me je ze en indijanc prehitu na Toško za šalo
jezen.gif
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Tole je pa spust v Vače a ne?! Sem ga letos že kar precejkrat odpeljal (navzgor, ne na dol).
smile-1.gif

Takle trening je pa brutalen... Pa sem drugače bolj med hribolazci, sam tole je pa malo preveč.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
Pol pa lahko se mene lahko kdaj takole potegnes gor. Mi ga bo koncno uspelo prej kot v 40 minutah prebrcat. Bova z ace stopala.
wink-1.gif

A dol greš pa proti Moravčah potem?
Jaz grem kar v obe strani. In povsod lepo piha navzdol, navkreber pa lepo teče navzdol iz vseh možnih in ne možnih lojnic
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Pojma nimam... sem samo naredil printscreen iz prej objaveljenga videa... ker sem tudi sam ene parkrat pogledal in nisem vedel,kaj naj gledam... Potem sem pa odprl v "full screen" sem pa videl, v cem je "catch"
smile-1.gif
...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
Ma ja, ni še mi dalo ukvarjati z obdelavo videa. Hvala vsem.
Pa da ne bo pomote. Podpiram tudi take vrste trening kot ga izvaja tisti zadaj. Bolje to, kot pa pivo spodaj pri Manetu.

Sicer pa jaz kolikokrat gor, ponavadi tudi dol . Včasih takoj, včasih malo kasneje
wink-1.gif

Včeraj so celo cesto pometli s traktorski krtačo, tako da do dežja ne bo večje količine peska najbrž. Potem pa spet (pesek malo zmetali preko mulde (in bo ob prvem dežju nazaj v muldi /cesti) paziti kako bomonbremzali pri khmmm km/h
evil.gif

enkrat bom spet z zobmi
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Pol pa lahko se mene lahko kdaj takole potegnes gor. Mi ga bo koncno uspelo prej kot v 40 minutah prebrcat. Bova z ace stopala.
wink-1.gif

A dol greš pa proti Moravčah potem?
Jaz grem kar v obe strani. In povsod lepo piha navzdol, navkreber pa lepo teče navzdol iz vseh možnih in ne možnih lojnic
bonk.gif

Hehe, lahko bi ja.
smile-1.gif
Na Moravče ne hodim, ker je zjebana cesta, raje odvijem na Vidrgo, Izlake in potem čez Trojane nazaj proti lj.
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
18 minut, ne me.... Jah saj mogoče sem te celo kdaj videl al s kolesa ali pa iz avta.
Sicer pa narediš lep krog....
Enkrat me je nek specilkar prehitel , pa sem se nekaj metrov duval za njim, pol pa sem guznu.
Navzdol se ne dam tako hitro.
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Hanzi, brez zamere, samo realnost je taka, da me v klanec ne poklopiš za par metrov... enako velja za navzdol.
smile-1.gif

Tudi ne bi bilo pošteno glede na ves trening, a ne?!
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
Jah po klancu navzdol se upam kosat s kakšnim wannabe specialkarjem. Kamen leti navzdol hitreje kot kurje pero
wink-1.gif

Sem ravno včeraj enega pod vacami zadaj pustil. Pa zgledam precej podobno tistemu zadaj v filmu (ti to veš) Edino tisti klanec pa prebrcam sam. In sedaj mi ga celo uspe že v kosu ne da bi malo poduskal vmes. Samo je smem se preveč zaletet v klanec.

In ja, ne morem se kosat s specialkarji. Ko boste imeli specialkarji dvomestno število (tudi težkih ) operacij na nogi boste veseli da boste sploh hodili.
Kaj šele kolo vozili.Tudi sam sem se sprva vozili s privezanimi berglami na stangi.
Dve leti kasneje pa sem bil v prvi polovici uvrščenih na krajši Franji.pa prej 15 let nisem bil na biciklu, pa eno leto prelezal v postelji in 2 leti na vozičku ter berglah.
 
Nazadnje urejeno:

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Glede vsega napisanega ti dam čisto prav! Tudi kapo dol, da si se porihtal in se za razliko od večine tudi rekreiraš!
Ti to počneš za zdravje, jaz pa da se ubijam na kolesu, ker smo specialkarji (ne vsi) pač mazohisti. Bolj kot peče, boljše je. :D
Sem ravno danes šibal takoj po službi Zasavski krog (lj-kresnice-litija-trebeljevo-besnica-lj), da še izkoristim tole lepo vreme.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
Sodeč po tvoji trasi so Vače tebi toliko kot meni jutranja pot do vrtca. Nimam pojma koliko imaš ti treninga.
Nekoč sem poznal enega "norca". Kot vem je prevozil s kolesom pošteno 6 mestno cifro v km. (Če ni bila blizu 7 mestne cifre?, )Kot vem je bil v yu reprezentanci)
Sa jej imel napisano koliko je prevozil ampak sem.pozabil.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
Enkrat dopoldne sva lagano turisticki vzela tole.tvojo traso z mojo. Nisva poznala ceste, niti z avtom.
Na koncu sva divjala ko zmešana, da je prišla moja pravi čas na popoldanski siht.
Sem mislil da je manj klanca v Trebeljevo. Pa še pijače nama je zmanjkalo, pa sva potem nekje sfehtala nekaj vode. Pa moja ima manj kondicije kot jaz, tako da potem od Trebeljevega naprej sem ji naročil da divja za menoj v zavetrju. Jaz pa stalno gledal nazaj , če mi je za ritjo.
Uživaj v kolesarjenju, nimava kaj skupaj početi na cesti
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.549
2.410
113
Kje je znanost za tem, da imaš drug dan tople noge, po dnevu kolesarjenja.


Se tiste energijske zaloge v mišicah obnavljajo, se mišice natrgajo in rastejo, se samo kisline pucajo.....
sprasujem se.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Tadrugo, seveda če si kaj pametnega jedel. En cajt nisi delal, zdaj pa si zbudil nevajene mišice. Par fur pa bo, sploh če bo kaka zelo orenk (za ta cajt).
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.549
2.410
113
Citat:
Uporabnik Keki pravi:
Če še nikoli nisi vozil SPD...ti skoraj garantiram, da boš najmanj 2x padel pri hitrosto 0 km/h...doma na dvorišču in na semaforju...
tongue-1.gif

Pa mi ni ratalo past
smile-1.gif


Sem pa pogruntal, da imam samo desno nogo prištimano za take manevre.