Garmin Fenix 3

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
548
25
28
hraše
Pa še nekaj, če si športnik je seveda še vedno bolj uporaben pas za merjenje srčnega utripa, merjenje na zapestju je še nenatančno (na katerikoli uri, saj je senzor povsod enak), pa se nekaj funkcij manjka. Če je pa ura namenjena občasni športni dejavnost je pa kar nekaj konkurence, ne samo suunto
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.728
2.340
113
Pomurje
Polar. Imam cca 13 let staro S710 pa še kar laufa. Taboljši števec/ura za tiste čase.

on: Fenix 4 bi naj bil tudi tanjši, kar bo spet vplivalo na baterijo. Funkcije pa dvomim, da bodo črtali.
Moram it probat na roko dat, če se "zaljubim" kupim.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
tale stran je mimogrede sponzorirana s strani tomtoma. polar so navadna jajca, imam ze drugo v800 zamenjano pod garancijo in jo bom fuknil v kanto vsak cas. lastniki garminov so itak beta testerji. fitbit je pa bolj pralni prasek ura.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Kako antančnost pri Fenixu rabite nevem. Meni po zamljevidu lepo pelje. Nisem pa še probal, da bi me vodila, priznam. Pulzmeter na pasu je dober, vendar pasa se navadit... zato sem omenil, da bi mel raje HR. Eden bližnji je nabavil HR in me prov firbec matra, kako mu bo delala. Če pravite, da ni to še dobro, potem je đabe met uro za 500€, če je kr neki. Potem je bolje kupit Sigmo, ki je 10x cenejša a natančna.
Moje mnenje je, da je Fenix bomba. Edini minus, ki ji pripisujem je baterija, če dost uporabljaš GPS. Pa še to se lepo reši s polnjenjem
grin1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Spartan Ultra je že na voljo - prvi reviewi so že tu:
http://www.trailrunmag.com/2016/08/17/preview-tech-test-suunto-spartan-ultra/

Na kratko: lep izgled, tako zunanjosti kot softvera, ki je popolnoma nov, touch screen, dobro berljiv, ki deluje tudi v vlažnem vremenu, je pa natančnost GPS-a podobna, a nekoliko slabša od Ambit3. Baterija kot kaže ni tako močna, kot piše v specifikacijah (podatki za Ambit3 glede na moje izkušnje kar veljajo.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Da ne odpiram nove teme
smile-1.gif

Za RD si bom izbral eno sportno uro... rabim jo, predvsem za hribe in tek..... jo bom pa tudi vsak dan nosil, zato bi rad da nekako zgleda
smile-1.gif

budget tam do 400€...kaksen nasvet
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.570
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
urarna Lečnik ima trenutno zelo ugodne cene za Suuntote, sam sem nabavil Traverse, cca. 50€ ceneje, kot je cena drugod. načeloma je kar nekaj modelov pod 400€, ki so drugače nad 400€

drugače v ta rang pade še Garmin Forerunner 230/235, Polar M400 ... sam sem tudi hotel Fenix3, ampak je bil čisto izven buđeta, pa zdaj ugotavljam, da je Traverse vrh glave in sem zelo zadovoljen ...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Nazadnje urejeno:

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
PS: Tega se ne kupuje v SLO trgovinah, ker so nabite cene...
ko sem kupoval tako Ambit1 kot Ambit3, sta bila v Sloveniji najcenejša - mogoče so samo Garmini tako naviti.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Za Suunto Traverse sem gledal da so pri nas cist ok cene... na Idealo imas itak na zacetku cene samo za uro, ko pa dodas trak, si pa tam tam s cenami pri nas...

Fenix je patudi v Nemciji tam 450+, tolk mi je pa prevec
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
ksz,
imam fenix 3 hr.
ura je cela zmaga, kar potrjujejo tudi testi, rezultati katerih so bili te dni objavljeni v dnevnem časopisju, ki sem jih bral med dopusti...

kljub temu, da imam tanko roko, ura na njej ne zgleda preveč glomazno.

l.p.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik gas pravi:
Za Suunto Traverse sem gledal da so pri nas cist ok cene... na Idealo imas itak na zacetku cene samo za uro, ko pa dodas trak, si pa tam tam s cenami pri nas...

Fenix je patudi v Nemciji tam 450+, tolk mi je pa prevec

Če sem ti dal link
smile-1.gif
Fenix 3 je od 340 naprej, Fenix 3 HR pa od 370 naprej.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.728
2.340
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik gas pravi:
Da ne odpiram nove teme
smile-1.gif

Za RD si bom izbral eno sportno uro... rabim jo, predvsem za hribe in tek..... jo bom pa tudi vsak dan nosil, zato bi rad da nekako zgleda
smile-1.gif

budget tam do 400€...kaksen nasvet

Garmin fenix 3?

http://www.idealo.de/preisvergleich/MainSearchProductCategory.html?q=garmin+fenix+3


PS: Tega se ne kupuje v SLO trgovinah, ker so nabite cene...

Pri Bokalu sem dal 518€. V DE je najcenejši 480+ poštnina verjetno, nisem gledal linka.

Ja kupil sem pri nas, ker je daleč premajhna razlika v ceni.

Jutri jo dobim. Upam, da bom zadovoljen.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Pozdravljeni
Ali se da, na Garmin Connect urejati izgled zaslonov na Fenixu? Nekje sem prebral, da lahko s connectom urejaš izgled zaslonov.
Jaz te možnosti nikjer ne najdem??
Hvala