Ocenjevanje gostiln

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.200
670
113
Da še jst nardim mal reklame za res odlično kitajsko restavracijo. Poleg že omenjene na Litijski v Ljubljani, bi pohvalil kitajsko restavracijo http://www.kitajska-restavracija.si/pekingduck/index.php?page=home ] Peking duck[/url] . Sedaj zadeva dela eno leto in so odlični. Hrana kakovostna, higiena na nivoju, kuharji odlični, šef Sen in žena Agi totalne legende, ....

majo pa tud sobe, tko da če kakšno lubico prpelete jest, si lahko pol privoščite en popoldanski al pa nočni "počitek". Pohavlil bi tudi odlično vino Refoš, ki je teklo v potokih, saj je izbor neka super domača vinska klet. Cene so klasične kitajske, poceni.

LP
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.668
574
113
Evo, vrnil sem se iz smučarije, ap sem zanalašč še enkrat skočil na Podljubel h Korenu.

Blo nas je ogromno, 3 je odrasli 6 mulcev.
Meni je bil temu primeren, ker sem zadnjič po jagnjetini in sviji usekal smo danes krenili v druge vode.

Otroci pač obligatorna varjanta Dunajci in pomfri 6 krat mala porcija
Sestra zajčka v omaki zelene, pora s sušenimi paradižniki in olivami.
Ter 2 krat dobro uležan stak s prilogo, popečen krompir, zelenjava, .......
Sladica, vrhunska čokloadna torta.
Popili smo 3 krat smrekovček, 7 krat coca cola, 4 krat Paulaner točeno po pol litra.

Cena za vse skupaj 119,68 EUR.

Steaki res prva liga cca 500g, zajček formula ena, otroc pa tko al tko niso prov velik govorili.

Če pogledamo povprek, absolutno priporočam in še bom šel.

lp D
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Da se še jaz pohvalim, sem peljal zadnjič par kolegov, smo nekaj proslavljali v gostilno pri Koširju v Tacnu ob vznožju Šmarne Gore http://www.gostilnakosir.si/index.html , moram reči, da tako dobre domače hrane, že dolgo nisem jedel, ocvrt piščanec, odličen, tudi mlad krompir in salate zelo solidne, nisem pa mogel verjeti, da imajo tako nizke cena. Zelo priporočam,sem pa videl, da imajo na vrtu maso igral za otroke .

Res prva liga, postrežba in vse je pa tista, ki pritiče domači gostilni.
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik Ateis pravi:
Da še jst nardim mal reklame za res odlično kitajsko restavracijo. Poleg že omenjene na Litijski v Ljubljani, bi pohvalil kitajsko restavracijo http://www.kitajska-restavracija.si/pekingduck/index.php?page=home ] Peking duck[/url] . Sedaj zadeva dela eno leto in so odlični. Hrana kakovostna, higiena na nivoju, kuharji odlični, šef Sen in žena Agi totalne legende, ....

majo pa tud sobe, tko da če kakšno lubico prpelete jest, si lahko pol privoščite en popoldanski al pa nočni "počitek". Pohavlil bi tudi odlično vino Refoš, ki je teklo v potokih, saj je izbor neka super domača vinska klet. Cene so klasične kitajske, poceni.

LP
Mi trije smo zadnjič za nič posebnega v kitajski v Črnučah plačali 40€, tako da kitajska pri nas še zdaleč ni po ceni. Je pa po ceni npr v Parizu...
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
KSZ

Vodnikov hram, nasproti tržnice v Ljubljani

Ambient soliden, vendar malo premrzlo notri, natakar prijazen ter dokaj hiter.

Naročeno je bilo:

Gobova juha v kruhkovi posodi
Puranji zrezek na Ljubljanski način
priloga krompir z blitvo
Široki rezanci v paradižnikovi omaki
Radenska
Navadna voda v plastenki

Vse skupaj je prišlo 24,70 EUR

Vse skupaj nič posebnega, hrana je solidna, prav tako porcije niso majhne. Nič posebnega, a vseeno solidno.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Cavallino na Trubarjevi, picerija je del Kaval Group

Zelo lep ambient, solidna postrežba, predvsem pa je čisto ter urejeno, gužve ni.

Jedlo se je:
popečena polenta z rukolo ter jurčki
Pica s tuno
radenska
voda z okusom

Hrana je bila hitro dostavljena ter zelo okusna. Nimam pripomb. Priporočam.

Cena je bila nekaj malega pod 20 EUR.
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Po dolgem času sva bila pri Kebru v Domžalah. Spet me NISO razočarali. Bomba za jest.

Hišni zrezek ( Ramsteak z gobam, sirom, jajcem....dobiš v ponvi)...aleluja...

Priporočam..
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Danes prvič Na gradu. 4 odrasli, 1 otrok. Malo svežih ocvirkov in kruha so prnesli (užitek, da je kaj)1 juha (kokošja, korektna), 1 hladnja predjed (salamca, vrhunska), 5x glavna jed (3x bučni njoki, neko povprečje, 1x divjačinski golaž, odličen, 1x perutničke, odlične), 3x solata, 4 x sladica (gibanica nič posebnega, kremšnite super), pa pol litra soka, ene pol litra vina, 3x kava (odlična, samo na mleko za makjato jih je bilo treba še 1x spomnit), 80€.
Natakarji nadpovprečni, ampak na "specialna naročila" radi pozabijo in se spomnijo šele, ko so že pri mizi, pa letijo nazaj popravljat.
Skratka, vredno ponovnega obiska, samo bučnih njokov (če bodo še na jedilniku) se bomo izognili ...
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
Po cerkniškem karnevalu smo se ustavli v Portosu v Uncu. Cene niso najnižje so pa porcije okusne in nadpovprečno velike.

Priporočam
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
KSZ

Po dolgem času sem se ustavil v Victoria pubu, bivši lokal od Lončariča. V spominu mi je ostalo, da je bilo dobro, temu ni več tako. Pice so odvratne z umetnim mastnim sirom, kot da bi jedel maslo, zrezek prepečen, gobova juha je bolj voda kot pa karkoli drugega, ambient je pa en šrot. Škoda tistih 20 evrov.

Odsvetujem do nadaljnega.
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.668
574
113
Evo, mi bli Gostišče Zajc, Mala Loka in....

Jedl dobr, pohan pšanc prva liga, tenstan krompir tud. Solate kakršne ti duša poželi, goveja in gobova župca.....
Lohk bi naštevu še in še repertoar s poudarkom na domači kulinariki, majo tudi steake zraven so teniška igrišča.

Odprto od srede do nedelje med 12 in 22.

Jedl 4 krat goveja juha z rezanci,
2 pohana pšanca
4 porcije tenstanga krompirja
4 solate (repincl z fižolom in jajčkom)bučno olje
2 litra cvečka
3 dcl jabolčnega soka
4 pire z rdečo nalepko

Hrana super, postrežba tud, cena 72 euriča i još še mal centov

Priporočam, sploh za poslovne južne po 12 uri, je prazno, ker je mal od roke
smile-1.gif

lp D
 

speaker226

Zelenc'
16. mar 2011
20
0
1
BUF, supernova v Kranju
Včeraj sem bil ponovno tam in ponovno sem bil navdušen nad Bolonjsko Lazanjo, res odlična in precej velika.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Plato v centru. Spodnje nadstropje je lokal, zgornje nadstropje pa restavracija.

"goveja" juha
testenine z zelenjavo ter avijacijo

Cena nekaj okoli 20 EUR.

Odsvetujem, juha ni videla barve, bolj voda pa nekaj rezancev, Testine so bile pravilno skuhane, vendar so plavale v vodeni omaki, avijacija v testeniha je bila pogreta.

Ambient v redu, postrežba v redu, sanitarije čiste in urejene.

Odsvetujem, ni vredno.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.345
146
63
37
Citat:
Uporabnik speaker226 pravi:
BUF, supernova v Kranju
Včeraj sem bil ponovno tam in ponovno sem bil navdušen nad Bolonjsko Lazanjo, res odlična in precej velika.
Zanimivo, meni je pa bolj všeč lazanja, ki jo kupiš v Hoferju in jo doma spečeš.
smirk-1.gif
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik FuriousG pravi:
Citat:
Uporabnik speaker226 pravi:
BUF, supernova v Kranju
Včeraj sem bil ponovno tam in ponovno sem bil navdušen nad Bolonjsko Lazanjo, res odlična in precej velika.
Zanimivo, meni je pa bolj všeč lazanja, ki jo kupiš v Hoferju in jo doma spečeš.
smirk-1.gif

ta zamrznjena ali una kilska?
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.345
146
63
37
Zmrznjena. Se pa oproščam za offtopic.

Samo res, če bi moral ocenjevat BUFa v Kranju. Postrežba mi ni bila všeč (enkrat naletel na zelo arogantnega natakarja), pizza enkrat hudo preslana, lazanja na pol pečena, testenine so bile vredu. Sem pa večinoma jedel na bone, mogoče se takrat manj potrudijo.
rolleyes-1.gif
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
ksz

je bil že kdo v gostilni na Ljubljanskem gradu? me mikajo žlikrofi, ki jih majo ravno na meniju, pa me zanima ali se jih splača jit probat tja gor
grin1.gif
 

trupinho

Zelenc'
9. apr 2011
18
0
1
Pozdravljeni,

imam turistični portal na katerem lahko tudi ocenjujete gostilne samo žalitve ne bodo objavljenje pozitivna in konstruktivna kritika ali vtis bodo objavljeni, najbolj pa so zaželjene pohvale vendar morajo biti resnične
smile-1.gif
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Nekatere stvari so dobre, nekatere zanič (standardno), tako da je treba vedet, kaj naročit. Za žlikrofe ne vem, nikoli probal ...

Kaj je dobro z nemesnega podrocja (gospodicna ne jedo mesa)?

LP,
PIC