Ocenjevanje gostiln

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:

Moja porcija je bila mislim da okrog 9,5€, je pa porcija da sem komaj zmazal (niti nebi če ne bi bila cel dan na terenu brez kaj pojesti).

Ajde Fadil pejt probat to, da vidim spet to "komaj pojedel porcijo"
grin1.gif

Ne vem kaj ti jes in koliko ter kaksen komad si, da ti je povsod premalo
confused-1.gif
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Mimogrede. Sem pa na netu bral ocene Gostilne Zvezda in je kar precej kritik.

Jaz ponavadi ne berem kritik, najraje vprasam tukaj in predlogi prijateljev.

Ti me se nisi pustil na cedilu
nahrung002.gif
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
431
32
28
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Mimogrede. Sem pa na netu bral ocene Gostilne Zvezda in je kar precej kritik.
sicer nisem šel brat teh kritik ampak treba jih je tudi znat brat...
cool-1.gif


če nekdo da slabo oceno in pod komentar napiše, da ni bilo parkinga...to zame ni slaba ocena ampak butast ocenjevalec....;)

tudi kritike je treba znat brat
cheer.gif
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
A si kritike bral na TripAdvisorju? Tam je treba znat brat tudi pozitivne kritike.

Imel sem primer, da so lastniki gostilne s samimi 5 zvezdicami mojo oceno s "samo" 3 zvezdicami vztrajno brisali in sem šel malo raziskat kako je to možno.

Baje imajo na TA poseben forum kjer se zbirajo samo lastniki restavracij in ostalih stvari, ki se jih da ocenit na TripAdvisorju, in je tam polno nasvetov kako prijaviti vsako nezaželeno oceno in doseči njeno brisanje. Mi kot navadni smrtniki, ki samo napišemo kaj nam je bilo všeč in kaj ne, nimamo šans, da bi napisali review tako da ustreza vsem pravilom in da brisanje ne bi bilo možno.

Skratka, nije zlato sve što sjaji, in obratno.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Evo bil sm v Monsteri končno. Jedilnik je vsak teden drugačen. Nekaj stvari se mislim da ponavlja. Nevem točno. Skratka jedel sm koruzno juho ki je bila meh ker je mela not gamebere in nism dobr prebral.
Svinjsko potrebušno ki je bila fantastična. Zraven pire s koromačem pa še zelenjava pečena zraven.
Sladica pa Neko kremo pa kamilični sladoled, ki je bil pa najboljša stvar na meniju. Preprosto neverjetno dober.
19 eur pa recmo da sm se najedel. Mogoče se kdo nebi....
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Danes jedel v Argentinu v BTC-ju.

Kaj naj rečem, srednja žalost.

Jaz sem jedel dnevni meni, in sicer argentinsko govejo pečenko ter skutini štruklji v omaki (nič posebnega), žena je je jedla morski krožnik (ocvrti kalamari, ocvrti gamberi, losos ter ocvrt sladki krompirček), zraven še ena korenčkova juha (še najboljša od vsega).

Skratka niso me prepričali, sem pričakoval, da bo boljše glede na to koliko se opeva.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
glede na to koliko se opeva.

Ti to resno ali je to bila zafrkancija?
smile-1.gif
Katerega leta nazadnje pa je kdo opeval Argentino? Minili so časi, 10+ let nazaj ko so se ljudje iz vseh koncev vozili v BTC na steak. Pa verjetno ne zato ker je bil tako dober ampak najbrž zato ker jih drugje praktično ni bilo, ker se nihče ni bavil s tem.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Pač od večih sem slišal ja, da naj bi bilo oh in sploh, pač jaz sem bil tam včeraj prvič, sem rekel ajde grem probat...
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.848
349
83
Mate kako priporočilo za dobro restavracijo v Celju ali pa bližnji okolici? Fajn bi blo da ma tut vredu vegetarijansko ponudbo. Pa stari pisker odpade.

Lp
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.848
349
83
Pač ja, nebi se šla glih tega fine dining-a z ne vem kok hodi. Nebi pa tut glih ene oštarije. Neki v sredini.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.567
6.170
113
Osebno bi ti priporočil Taverno Cararro.
Hrana je bolj srbska, vendar odlična zadeva. Pred leti mi je to priporočil bivši sodelavec iz Celja in je res OK.

http://taverna.carraro.si/

Pleskavica ali vešalica po mačvansko je
zmaga.gif
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.848
349
83
Carraro men osebno zgleda super, tko da ko bom sam kej v celju definitivno probam. Za jutr pa odpade ker rabm nekaj ki ima tudi kakšno vegetarijansko opcijo.

Francl zgleda super sam se prekmalu zapre.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Pač od večih sem slišal ja, da naj bi bilo oh in sploh, pač jaz sem bil tam včeraj prvič, sem rekel ajde grem probat...

Ja oh in sploh je bilo recimo vcasih danes malo manj ko gres na steak ne na dnevna kosila, ceprav kosila niso zgledala slaba.
So pa zelo okrnil ponudbo steakov, tko da bolj slabo kaze zgleda.
 
Nazadnje urejeno:

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
glede na to koliko se opeva.

Ti to resno ali je to bila zafrkancija?
smile-1.gif
Katerega leta nazadnje pa je kdo opeval Argentino? Minili so časi, 10+ let nazaj ko so se ljudje iz vseh koncev vozili v BTC na steak. Pa verjetno ne zato ker je bil tako dober ampak najbrž zato ker jih drugje praktično ni bilo, ker se nihče ni bavil s tem.

V argentini si jedel argentinsko govedo, petrinke pa taki pa nevem kaksno meso imajo
Ja sej kdo pa se bavi danes s tem? Vem da jih je dosti ampak v zupancicevo v petrino ne grem v tisto socialno ustarijo, pod lipo al kaj je se nsiem sel ampak kolkr vem je all you can eat pa tudi kaksen boljsi kos. Tist na vicu nisem bil, pa se nekaj je na trubarjevi ki je pa se drazje se mi zdi od argentine, pa najavit se, pa neka majhna luknja.