Habanero feferoni

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
evil.gif


shocked-1.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Mati pravijo, da so bili enkrat na potovanju v Aziji v skupini z nekom, ki ne cuti pekocega. Tip je pozrl vse, kar so prinesli na mizo
smile-1.gif
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
....zadnji...

kje bi se pa pri nas dalo kupit sveže tele habanerote ali kej v tem extra HOT rangu....
smile-1.gif


jbg, nisem sam poskrbel, da bi rasli na maminem vrtu
bonk.gif

ne sušene sveže mislim....a se to sploh da jest tako v živo....?

jst če sem prejšna leta kdaj rabil sem jih naročil pri www.kupicili.si . Sicer boš mogu še mal počakat da mu bo čisto vse zrastl do zreslosti ampak bo pa kmalu imel jih na zalogi.
 

Crna_Ninja

Fizikalc
25. dec 2007
509
79
28
V Mercatorju (med zeljenavo) sem kupil en mini paket različnih čilijev, pa bi prosil vas profesionalce, če jih znate prepoznati:

 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Citat:
Uporabnik cresh pravi:
me prov zanima kolk bo mene zvijal k bom pojedu svojo domačo bhut jolokijo
evil.gif

Si ziher, da boš probal? Jaz nebi
redface-1.gif


Če res boš, mej nekoga poleg, pa dosti mleka, pa čist mali košček pojej.Poročaj
smile-1.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik Crna_Ninja pravi:
V Mercatorju (med zeljenavo) sem kupil en mini paket različnih čilijev, pa bi prosil vas profesionalce, če jih znate prepoznati:

jaz ti sicer ne morem pomagati s prepoznavo, je pa tako, da je velikost zelo varljiva, ce ni zraven nicesar za referenco. Slikaj se enkrat in daj zraven ravnilo ali pa kaksen kovanec ali kaj podobne velikosti.
 

Crna_Ninja

Fizikalc
25. dec 2007
509
79
28
Lokalnem (v Medvodah), verjetno morajo imeti tudi ostali.
V paketku so iz slike 3 enke, 1 dvojka, 1 trojka, 1 štirka in 3 petke. Cena nekaj čez 2 eur.
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
Citat:
Uporabnik cresh pravi:
me prov zanima kolk bo mene zvijal k bom pojedu svojo domačo bhut jolokijo
evil.gif

Si ziher, da boš probal? Jaz nebi
redface-1.gif


Če res boš, mej nekoga poleg, pa dosti mleka, pa čist mali košček pojej.Poročaj
smile-1.gif

Ja seveda da bom probu, drugače jih nebi gojil. Če sem lani preživel Dorset Nago, bom pa tud Bhut Jolokijo
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Pa saj ni drugega kot malo solzic in precej sline, ce bolj slabo preneses. Kar korajzno !
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
V Leclercu v MB sem včeraj kupil nekaj habanerotov, če koga zanima. 50 centov za 6 komadov. In smo že namakali jezik v mleko...
smile-1.gif
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Ksz...

Stestiral letošnjo še nezrelo letino. Jalapenoti bodo super, ravno prav pekoči za navadne smrtnike z še neizdelanim okusom. Naga morich...
evil.gif
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
A lahko kdo napiše kako veš, kdaj so zreli. Koliko časa je potrebno od takrat, ko spremenijo barvo iz zelene v rdečo?
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
Jaz imam cayenne npr. In se pravi takoj, ko spremenijo barvo iz zelene v rdečo so zreli. Prav razumem?
Kaj pa potem pri sortah, ki so zelene, kako pa tam veš?