Habanero feferoni

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Kdo ve kje bi se te feferone dalo dobit?

jih je že kdo probal jest?

Habanero feferoni

Ob gledanju filmčka sem skoraj umrl od smeha
aplauz.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Imam seme doma, dobro, da si me spomnil, da ga posadim
smile-1.gif
.
Sem precej navdušen nad feferoni, jih zbiram (seme) in sadim doma. Za boljšo predstavo, Jalapeno, ali pa kak čili, jem ob mesu kot solatno prilogo
smile-1.gif

Se spomnim, enkrat sem samo konico noža polizal, ko sem prerezal Habanera, pa je peklo, ko da bi si zbasal celo piksno jalapenov v gobec.

Za primerjavo, Jalapeno, to je ta, ki ga dobiš recimo v Horseburgerju ima po Skovilovi lestvici (0-16.000.000 enot) od 2.500-8000 enot, rdeči Tabasco seže do 5000 enot. Habanero pa od 100.000 do 350.000 skovilov, divje v glavnem.

Najbolj pekoča naravna zadeva, je Naga Jolokia, rdeč feferon, ki ima od 855.000-1.050.000 Skovilov, izvira iz Šri Lanke - bo treba probat
smile-1.gif


Kot zanimivost, solzivec ima vrednost od 2.500.000-5.000.000 enot Skovilov. Kar je več, so koncentrirani izvlečki rastlin..
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
Notranjc, bi te lahko prosila za 3 peške Habanera? jaz jih tudi sadim, ampak teh nimam
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Seme imam že par let doma, dobil sem ga v Italiji, kupil sem jih na tržnici, par dag, sveže, ne vložene.
Hja ravno blagodejno ne deluje na prebavila, je pa tudi odvisno kako si navajen na pekoče zadeve.
Mene kaj dosti ne zeza več, razen, ko res kaj konkretno pekočega pojem
smile-1.gif
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Kolega je prinesel enega za probo.... Ko sem ga prijel in obliznil z jezikom me je cel gobec začel pečt, da ni za povedat... Udarile so solze, in ko sem jih obrisal s prsti, s katerimi sem držal feferon, mi je udarilo še na oči... Res, za popizdit.
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
verjamem.
smile-1.gif
a obstaja kak napitek ali stvar, ki pogasi ogenj, če se preveč zaženeš nad hude feferone?
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Kolko vem, pa tudi z videja je razvidno, da mleko zelo pomaga, ker je tak fajn gosto. Seveda ohlajeno. Sladoled bi tudo moral bit hud za gašenje ust. hehe

@cbb lol, če ti ne moreš pojest enega, še ne pomeni, da druge ni morejo. Še jaz bi 2 rukno, samo pol bi bla kriza, hehe Pa ko bi šel na vlko potrebo... nočem si sploh predstavlat
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ksz.
Madona, ni hudič, da nabavim ene pet komadov teh feferonov, potem pa da vidimo vse te alter bahače, če jih boste res pojedli...
grin1.gif


(BTW - Tisti, ki imate doma otroke, pazite, kje valjate te bedarije!)
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.652
7
38
Ljubljana- okolica
Kot so rekli mleko,jogurt in kruh.. Nikakor pa kakšne vode. Ker ko spiješ vodo se ti tiste pekoče stvari(se mi zdi da pečke) raznesejo po ustni votlini in potem še polj peče. Drugače se pa da pojest tut tak feferon samo hiro ga moraš pojest(nesmeš preveč grist)
Drugače pa tudi mene zanima Habanero, bo potrebno seme nabavt pa sadit . Doma imam sicer nekaj čilijev ki zelo lepo uspevajo.. No za enkatere so še te pepekoči
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Lej, jaz sem navajen jest pekočo hrano:) Navadnih, etinih pekočih stolčem cel glaž. Pizza še nobena ni bila prepekoča zame, indijska in mehiška hrana tudi ne. Problem teh feferonov je, da so umetno "nabildani" in to ni za jest. S tem, da te tete u videu niso jedle tahudih feferonov.
 

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
Citat:
Uporabnik _jolly_ pravi:
verjamem.
smile-1.gif
a obstaja kak napitek ali stvar, ki pogasi ogenj, če se preveč zaženeš nad hude feferone?
Po moje je najboljša kisla smetana, pogojno je uporabna tudi kakšna kocka sladkorja. Če si pa car, pa čez spiješ radensko
evil.gif
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.885
3.146
113
Enkrat sem gledal na Discoveryu en hud dokumentarec od Alana Alde prav o feferonih, kjer so kazali inštitut za feferone in preizkušali najbolj pekoče verzije. Menda imajo tudi profesionalne preizkuševalce feferonov, ampak če te ne peče niso dober za tako delo.