Kam na kosilo ali malico?

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.597
6.336
113
Kam na kosilo ali malico na relaciji Podgrad - Kozina?
Jutri grem v te kraje in ker lokalnih gostiln ne poznam najbolje, me zanima, kam na dobro malico ali kosilo?
Pivovarno Mahnič v Kozini poznam in mi ne diši preve, prav tako Na Burji ne. Vesel bom kakšnega dobrega predloga in nasveta kaj poizkusiti v določeni gostilni.

Lep večer
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.597
6.336
113
Bom kar sam odgovoril, če koga zanima.
Po nasvetu natakarice v kafiču v Podgradu se šel na malico-kosilo v Gostilno in pivovarno pri Križmanu v Tubljah pri Kozini.

http://www.krizman.si/

Gostilna naj bi bila poznana po domačih rezancih z jurčki ali tartufi, pečenim odojkom in jabolčnim štrudlom.
Ker sam nisem bil sestradan, sem naročil golaž z domačimi njoki in bil je odličen. Enako njoki, ki so bili zelo rahli in nič pacasti. Pil sem njihovo pivo, malo svetlo, ki pa meni osebno ni všeč. Zdelo se mi je, da je malce kislo.. Jbg.



Golaž sem plačal 6,80€
Malo svetlo pivo 2,00€

Če koga zanima prilagam še jedilnik s cenami:



Za zaključek lahko povem, da se bom v gostilno še vrnil, saj želim poizkusiti tiste hude rezance in seveda štrudel. Mi je pa lastnica povedala, da je za vikend gužva, saj je precej italijanskih gostov. Danes pa je bilo ob 12:30 skoraj prazno.

Lep večer
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Glede na ceno malice predvidevam, da so gostje zunaj stali in se pretepali, kdo bo dobil prostor v gostilni.
hysterical-1.gif


Za 5 eur dobiš malico z juho, ki si jo sam vzameš kolikor želiš, glavno jed, ki si jo izbereš in naložiš sam, solato kolikor si je zaželiš in kakšno si želiš, za povrh pa še sladico.
zmaga.gif

Aja, ni na primorskem, je na gorenskem.
aplauz.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.597
6.336
113
Citat:
Uporabnik nemenabijat pravi:
Glede na ceno malice predvidevam, da so gostje zunaj stali in se pretepali, kdo bo dobil prostor v gostilni.
hysterical-1.gif


Za 5 eur dobiš malico z juho, ki si jo sam vzameš kolikor želiš, glavno jed, ki si jo izbereš in naložiš sam, solato kolikor si je zaželiš in kakšno si želiš, za povrh pa še sladico.
zmaga.gif

Aja, ni na primorskem, je na gorenskem.
aplauz.gif

Kolega, nisem prepričan, da si prebral naslov teme, zato tvoje 5 evrske izkušnje ne bom komentiral. Važno je da si ti srečen in da dobro in poceni ješ. Predlagam ti, da odpreš novo temo, kjer lahko napišeš kako poceni ješ in kje se pretepaš v vrsti.

Je pa res, da sem pozabil napisati, da v omenjeni gostilni nimajo malic, ampak je samo po naročilu.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ravno včeraj sem peljal tam, po zelo dolgem času zopet. In sem prav presenečen, koliko gostiln je od Kozine do Podgrada. Praktično na vsakem ovinku
smile-1.gif
.

Sedaj - koliko so pa vredne, pa ne vem, nisem šel jest. Mi je pa prvo merilo ravno golaž, ki mi zelo rad obleži in zato zelo izbiram gostilne ...
tongue-1.gif


Aja, cene ki si jih objavil, so pa čista klasika. Seveda, ko jih je pa toliko na tistih parih kilometrih.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.597
6.336
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Ravno včeraj sem peljal tam, po zelo dolgem času zopet. In sem prav presenečen, koliko gostiln je od Kozine do Podgrada. Praktično na vsakem ovinku
smile-1.gif
.

Sedaj - koliko so pa vredne, pa ne vem, nisem šel jest. Mi je pa prvo merilo ravno golaž, ki mi zelo rad obleži in zato zelo izbiram gostilne ...
tongue-1.gif


Aja, cene ki si jih objavil, so pa čista klasika. Seveda, ko jih je pa toliko na tistih parih kilometrih.

Res je, gostiln je v tistem koncu kot solate. Verjetno zaradi precej prometne ceste, saj tam čez Italijani hodijo na Hrvaško. Povsod ponujajo grill in odojka (porchetto). Zakaj sem šel v Gostilno pri Križmanu, pa sem napisal že zgoraj.
Cene tudi meni niso bile previsoke, bi rekel kar normalne.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.971
5.706
113
blizu močvirne prestolnice
Cena je normalna, ker je bila po naročilu, kar si na začetku pozabil, za malico pa bi bila mal prehuda za tiste konce. Ampak ja, to je bilo po naročilu, pa Bog žegnaj še naprej.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

smile-1.gif
, ampak tema je pa ena od najbolj uporabnih, priznajte.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.023
313
83
Goriska
Seveda je, težko je dobiti dobro gostilno danes in povrhu še z dobro hrano ter z zmernimi cenami, zato je vsak nasvet dobrodošel.
 
Nazadnje urejeno:

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Ti bi rabil svojo temo z naslovom: "Kam naj gre Fadil tokrat?"

bi, ampak to bi bila uporabna tema ker model napiše vedno tako kot se zagre, dokler ga ne zj.ebe nekdo da sta zrmrnjena zelenjava in pogret krompir 2 € cenejša na drugem koncu slovenije
hysterical-1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.869
1.321
113
Morda je lažje da ima svojo temo kot pa da odpira nešteto novih. Predlog je bil za zares
smile-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.597
6.336
113
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Ti bi rabil svojo temo z naslovom: "Kam naj gre Fadil tokrat?"

bi, ampak to bi bila uporabna tema ker model napiše vedno tako kot se zagre, dokler ga ne zj.ebe nekdo da sta zrmrnjena zelenjava in pogret krompir 2 € cenejša na drugem koncu slovenije
hysterical-1.gif

hysterical-1.gif

A tole leti name? Ker se ne spomnim, da sem kdaj pisal, da gledam na vsak €, kadar se dobro je. Si me zamenjal s tipom ''nemenabijat''?
Sicer pa, v naslovu točno piše kaj me zanima. Ker izgleda ne veš odgovora, me zanima kaj je namen tvojega pisanja. Zajjebavati mene?
hysterical-1.gif

Lahko pa bi tudi odprli temo, kjer bi se zbirali vsi forumski drekači.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.597
6.336
113
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Morda je lažje da ima svojo temo kot pa da odpira nešteto novih. Predlog je bil za zares
smile-1.gif

Odpira nešteto novih? Do koliko si se naučil šteti?
Zakaj jih bereš, če te to ne zanima?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Ti bi rabil svojo temo z naslovom: "Kam naj gre Fadil tokrat?"

bi, ampak to bi bila uporabna tema ker model napiše vedno tako kot se zagre, dokler ga ne zj.ebe nekdo da sta zrmrnjena zelenjava in pogret krompir 2 € cenejša na drugem koncu slovenije
hysterical-1.gif

hysterical-1.gif

A tole leti name? Ker se ne spomnim, da sem kdaj pisal, da gledam na vsak €, kadar se dobro je. Si me zamenjal s tipom ''nemenabijat''?
Sicer pa, v naslovu točno piše kaj me zanima. Ker izgleda ne veš odgovora, me zanima kaj je namen tvojega pisanja. Zajjebavati mene?
hysterical-1.gif

Lahko pa bi tudi odprli temo, kjer bi se zbirali vsi forumski drekači.

Ne, njegovo pisanje je, kolikor sem razumel, letelo na butlje, ki tvojo fajn oceno gostile naskočijo s pisanjem o beznici na drugi strani države, kjer je za 2€ cenejše.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.597
6.336
113
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Ti bi rabil svojo temo z naslovom: "Kam naj gre Fadil tokrat?"

bi, ampak to bi bila uporabna tema ker model napiše vedno tako kot se zagre, dokler ga ne zj.ebe nekdo da sta zrmrnjena zelenjava in pogret krompir 2 € cenejša na drugem koncu slovenije
hysterical-1.gif

hysterical-1.gif

A tole leti name? Ker se ne spomnim, da sem kdaj pisal, da gledam na vsak €, kadar se dobro je. Si me zamenjal s tipom ''nemenabijat''?
Sicer pa, v naslovu točno piše kaj me zanima. Ker izgleda ne veš odgovora, me zanima kaj je namen tvojega pisanja. Zajjebavati mene?
hysterical-1.gif

Lahko pa bi tudi odprli temo, kjer bi se zbirali vsi forumski drekači.

Ne, njegovo pisanje je, kolikor sem razumel, letelo na butlje, ki tvojo fajn oceno gostile naskočijo s pisanjem o beznici na drugi strani države, kjer je za 2€ cenejše.

Res je. Se opravičujem za mojo reakcijo. Pa brez zamere.
smile-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Ti bi rabil svojo temo z naslovom: "Kam naj gre Fadil tokrat?"

bi, ampak to bi bila uporabna tema ker model napiše vedno tako kot se zagre, dokler ga ne zj.ebe nekdo da sta zrmrnjena zelenjava in pogret krompir 2 € cenejša na drugem koncu slovenije
hysterical-1.gif

hysterical-1.gif

A tole leti name? Ker se ne spomnim, da sem kdaj pisal, da gledam na vsak €, kadar se dobro je. Si me zamenjal s tipom ''nemenabijat''?
Sicer pa, v naslovu točno piše kaj me zanima. Ker izgleda ne veš odgovora, me zanima kaj je namen tvojega pisanja. Zajjebavati mene?
hysterical-1.gif

Lahko pa bi tudi odprli temo, kjer bi se zbirali vsi forumski drekači.

Ne, njegovo pisanje je, kolikor sem razumel, letelo na butlje, ki tvojo fajn oceno gostile naskočijo s pisanjem o beznici na drugi strani države, kjer je za 2€ cenejše.

Res je. Se opravičujem za mojo reakcijo. Pa brez zamere.
smile-1.gif

Zamerli bomo samo, če nehaš pisat o izkušnjah. Sem že ene 3x ponucal tvojo izkušnjo.