Hamburger ?

disc

Majstr
4. feb 2011
2.345
457
83
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Danes jedel na brdu v Konexu (rocky burger) https://www.facebook.com/ROCKY-Burger-949107175110566/

Meni se je zdel odličen! Jedel sem premium burger in skoraj nimam pripombe, recimo 9/10 pa tudi L&S bi potem znižal oceno na 6 v primerjavi s tem. Nekaj jih mam še za preizkusit...
wink-1.gif

Ja men je tud Rocky odličen. Samo ceno so mu pa kr nabil, na začetku je bil po 6€.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
A to kar sem jaz jedel danes za 8,3€?

V larsu tudi pridem čez 7€ pa je 20-30% manj količinsko.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik bertoncl pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Nisi bud spencerja naročil
smile-1.gif

Kaj pa je Bud Spencer?
grin1.gif

Še ena izmed kulinaričnih bedarij, verjemi, te ne zanima.... Če karikiram v smislu, kdo spije čimveč špricarjev narejenih iz cenenega vina
evil.gif

Citat:
Uporabnik darjan pravi:
bertoncl; 900g burger.

Se pravi nekaj takega kot v waldgeist v Nemčiji, kul hehe
grin1.gif
 

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
ksz

J&J MB - solidne burger (Jack@Joe - medium) - file (dodatek k "pleski") je bil skoraj "done", "pleska" kot naročena pravilno srednje. Hamburger kot celota OK - noben "u iber" presežek, ampak vseeno daleč nad povprečjem.
Krompirček porazen - "postan" in gumijast.

Slabih 12,- EUR rahlo precenjeno - predvsem zaradi krompirčka.

Zdaj pa še Kramaha spijem do konca.

Bil v Jack & Joe, burger porazen, suho meso in ne ravno okusno...nasprotno rebrca, odlična. Se čudim, da jih niti na svoji FB strani nič ne poslikajo.
shocked-1.gif

Vidim pa, da na njihovi FB strani vse izgleda odlično, tisti burger takrat že takoj ni izgledal kaj preveč dober...mogoče so imeli slab dan...
sprasujem se.gif
 

CoreySteel

Pripravnik
18. nov 2014
52
5
8
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
A je kdo bil v Stari fabrki (Domžale) ?

Ja. Nič posebnega.
Najbolj me je zmotilo to, da na meniju niso imeli (mogoče zdaj že imajo, bil sem nekaj mesecev nazaj) nekega klasičnega burgerja, ampak vse neko hipstersko zmišljevanje. Slanina ki jo dobiš v Ham&Eggs, je debela pol centimetra, "kuhana" in je sploh ne moreš pregriznit.

Škoda mi je, kar bi rad podpiral lokalno, ampak me čisto nič ne vleče, da bi šel še enkrat, čeprav zdaj ko to pišem, verjetno bom :p
 

PivoMan

Pripravnik
21. avg 2016
51
2
8
pivo-man.blogspot.si
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
A je kdo bil v Stari fabrki (Domžale) ?

Jaz sem bil parkrat. Prvič kmal po odprtju. Sem jedel Trak Mengeš - burger je bil recimo da soliden, krompirček pa popolnoma nepečen.
Drugič sem bil pred par tedni - ob petkih imajo miniburgerje (2x3 različice za 2 osebi). Tokrat so bili že tapravi in tudi vse ostala je bilo kot se spodobi. So definitivno zelo napredoval.
 

Crna_Ninja

Fizikalc
25. dec 2007
509
79
28
Stara fabrka meni ni nek presežek, bolj povprecno vse skupaj. Imena burgerjev mi je vsec, edino prevec jih je, da ko preberes vse, nimas vec pojma kaj vse si prebral.

Je pa za pohvalit krompircek, ki ga dobis ob vsakem burgerju. Dober je in ga je res veliko da ga kar "tezko" pojes. To se mi se ni zgodilo. Pa fajn postrezbo majo, na eni taki mini paleti dobis.
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
V Novi Gorici imaš Fabriko na Bevkovem trgu.

Stara Fabrka v Domžalah pa je polom od poloma.
Bil trikrat....Prvič,zadnjič in nikoli več.
Postrežba katastrofalna,pizza za otroke obup od obupa,burger pa nič posebnega.
Imajo full povdarka na slo izdelkih....Ampak tistih cheap varianta....Mene ne vidijo več....
Drugače ideja in koncept so pravi,manjka realizacija....Tudi odnos personala je bil obupen in neprofesionalen
 
Nazadnje urejeno:

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Stara fabrka - bil verjetno štirikrat. Saj načeloma mi je sam hamburger kar všeč (Induplati, če se ne motim), sploh tista sočna omaka in rukola data dober dodaten okus mesu. Ampak - čisto vsakič je bilo kaj narobe. Enkrat niso imeli enih kruhov, drugič slanine (ali kaj že), pa spet se mi je zdelo, da je bilo enkrat preveč pečeno (naročil medium), kar dvakrat pa sem doživel, da so natakarice razbile steklovino. Eni je uspelo celo tri pivovske steklenice razbit, ne samo ene.
uf-1.gif

Aja, enkrat sem dobil tako zmečkan račun, kot bi ga kravi iz riti potegnil.
To, da je zraven krompir, ima pri meni mešane občutke. Po svoje mi je bolj všeč, če ga naročim sam, ko mi paše.
Dobra je tudi izbira čili omak.
Aha - všeč mi je, da vse skupaj pride na majhni mizici. Skratka - načeloma je imela zadeva potencial, ampak imam precej grenkega priokusa.