Vino Refošk nakup ?

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Pozdrav ,

je kdo ,ali ve za koga da vozi vino ,refošk v smeri Celja ?

Da ima kje v tej smeri stranke pa bi pripeljal še zame eno malenkost ..jaz bi vzel 2x 5litrov , ampak res v redu refošk l2016.

Hvala.lp
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.095
3.034
113
A prav z dostavo ga želiš?
Lahko ti dam vezo od večkratnega prvaka.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.365
432
83
Recimo za Teran (pa vcasih peljejo kaj v LJ)
Vinska klet Štok Rajko in David

David Štok
Dutovlje 40c
6221 Dutovlje

+386 5 764 04 75
+386 41 349 198
+386 5 764 05 02
 
Nazadnje urejeno:

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Ja najraje bi imel z " usput " dostavo... Za 10 litrov mi ni treba nekam extra ,on pa recimo spotoma pelje..
Mora biti pa res dober ,ne nek umeten.

Pa včasih tisti nazivi prvaka,šampiona...ne opravičijo nazivov.

Lp
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz ga jemljem pri Štoku, kot je Boc napisal (Teran). Refošk imaš pa npr. v Srmcih, za cesto med Rimskimi Toplicami in Laškim.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Refošk imaš pa npr. v Srmcih, za cesto med Rimskimi Toplicami in Laškim.

Kje to ?

A to ga kdo resno prodaja , ali kar tako malo mučka in meša ?

lp
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Ðizs, pejt ga probat pa neh srat. Se mi pa zdi, da ti lahko prinesem brozgo, pa ti bo ok, drugače bi že sam vedel kje je dobro vino za kupit.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, tam ga uradno prodajajo kot vinotoč. Iz Laškega proti Rimskim, v onem ovinku kot je včasih bila gostilna Pod Lipco ... pa trgovina od Starinata (to je brat od Janeza iz žlahtne štorije
grin1.gif
)

Jaz tam sicer še nisem kupoval, znanci pravijo da je v redu. Jaz hodim po Refošk v Lj v Vinakoper, po Teran pa k Davidu v Dutovlje - kadar sem pač kje tam.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Ðizs, pejt ga probat pa neh srat. Se mi pa zdi, da ti lahko prinesem brozgo, pa ti bo ok, drugače bi že sam vedel kje je dobro vino za kupit.

Saj bo...Si pač bogi..
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Ja, tam ga uradno prodajajo kot vinotoč. Iz Laškega proti Rimskim, v onem ovinku kot je včasih bila gostilna Pod Lipco ... pa trgovina od Starinata (to je brat od Janeza iz žlahtne štorije
grin1.gif
)

Jaz tam sicer še nisem kupoval, znanci pravijo da je v redu. Jaz hodim po Refošk v Lj v Vinakoper, po Teran pa k Davidu v Dutovlje - kadar sem pač kje tam.

Hvala.

Če ne bo druge izbire bom pa šel malo proti Rimskim...

A v Ljubljani od Vinakoper je v redu ? Kje pa imajo prodajo ? Okvirna cena.

Hvala.lp
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa, sej si iskal v okolici Celja
rolleyes-1.gif
. To ti je samo 15 minut ven ...
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Pa, sej si iskal v okolici Celja
rolleyes-1.gif
. To ti je samo 15 minut ven ...

Ja v " smeri ,okolici Celja "..

Iz Žalca. Če skočim na avtocesto je časovno skoraj isto v Ljubljano kot pa v Rimske. Zato sem spraševal kje je vinakoper v Ljubljani.?

Lp
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Vina koper je na tržnici btc, ni slab ni pa presežek, bolši je na tržnc u centru pod arkadam, neki kraške dobrote al kat je, piše na šipi tud vine2go, puzabu od koga je, je pa bol k vinakoper, saj meni.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
Kaj pa kak sladek bel stajerc. Tudi Ljubljana oziroma tja do Zasavja. Enkrat je baje nekdo v Zagorju prodajal nekaj dobrega vendar ne vem natančno termina in lokacije (tržnica?)
Je pa vsaj trgovinskemu teranu hudo padla cena. Prodajajo kak zvarek pod tem imenom?
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Renski rizling, tržnica btc, notri so trije, tako da tam, na začetku, pri piščancih, gosenica al kaj je. Vsaj imel je odličnega, nisem ga pa probal že dolgo, ker je kar padel s kvaliteto, hodil sem po dobro malvazijo,je mel od korenike, pa ne moškon, tiste druge tudi iz kort, (drugače pa pucer z vrha malvazija zlo dobra, ko se gre po vino na tist konc) sedaj pa že nekaj časa ne, je zamenjal dobavitelja, kako je pa z rencom pa tud ne vem več, renca oz sladke zelo redko pijem tako, da ne vem, lahko pa probam za foro 1x.
 
Nazadnje urejeno:

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.196
3.351
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Je pa vsaj trgovinskemu teranu hudo padla cena. Prodajajo kak zvarek pod tem imenom?

In koliko je zdaj v štacuni liter?

Jaz ga hodim iskat v Grahovo brdo.
smile-1.gif