Hamburger ?

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Torej kje jeste DOBER HAMBURGER v LJUBLJANI ? Rabim kak info, tako da je dostopno z AVTOM !!! Pa ne mi ponujati razne mcdonaldse, hood burgerje...,horse...ipd
redface-1.gif
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Zadnjič sem se nekaj fjakal čez Koseze proti Brezovici....po bližnjici...sicer ni LJ ampak sem se v Dobrovi ustavil na busni - Piksna bar al neki tazga, v glavnem fast food....in vzel Ferrari burger
evil.gif
konjska pleska (mislim da od Krušiča), v bombeti in ne lepinji, pa mal načota in žar omake in je blo TOP...cena pa 3,5 eur al neki tazga...ne vem točn, sem še pomfri vzel zraven...majo pa tudi druge fast food stvari...če boš kej tam okol letal pojdi probat..iz LJ max 10 minut. ...sem se malo menil z onim tam, in je on na novo, prej je imel zadevo nekdo drug.
 
Nazadnje urejeno:

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Kje pa imajo hrustljavo bombeto (ne mehkega podplata) in sveže pečeno meso, ne sranje, potopljeno v vročo vodo?
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Tam kjer sem jest napisal...plesko spekel pred mano...bombeto prerezal na polovico in še malo popekel na notranjih straneh....lahko pa tudi v lepinji vzameš.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Torej kje jeste DOBER HAMBURGER v LJUBLJANI ? Rabim kak info, tako da je dostopno z AVTOM !!! Pa ne mi ponujati razne mcdonaldse, hood burgerje...,horse...ipd
redface-1.gif

Kaj pa hood burgerju manjka? Sveže je (zato pa čakaš, da speče), kruh je dober, omakca takisto ...Rauen, če ti je predrag.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Torej kje jeste DOBER HAMBURGER v LJUBLJANI ? Rabim kak info, tako da je dostopno z AVTOM !!! Pa ne mi ponujati razne mcdonaldse, hood burgerje...,horse...ipd
redface-1.gif

Kaj pa hood burgerju manjka? Sveže je (zato pa čakaš, da speče), kruh je dober, omakca takisto ...Rauen, če ti je predrag.

Kot sem slišal so zelo majhni ! cena 4-5€
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.089
2.188
113
v lokalni ostariji
sjtv1 mene je motila cena/velikost pri hood burgerju. kvaliteta pa no ja... okus ni bil... je bil hamburger bl brez okusa...

tok mejhne porcije za tok dnarja... no-go... raje v nedeljo na bovljaku eno plesko (ki je takisto friška
smile-1.gif
))
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Hja, okus je relativna stvar. Meni je všeč, ker ima okus po mesu, ne pa po začimbah. SIcer najraje delam doma sam, samo iz govodine, za moje malo soljeno in poprano, zame brez vsega.
Temu je hood burger še najbolj podoben. Pri vseh ostalih, kjer sem jedel burgerje, imajo jot kup začim,. Saj ne, da nekateri niso dobri, ampak pri burgerju (za razliko od čevapov, plesk ipd) imam pač najraje okus po mesu in ne po začimbah.

Velikost/cena pa ... Jebiga, ne more bit vse poceni. Tudi v vseh oštarijah niso enake cene, pa to še ne pomeni, da so vse drage dobre in vse poceni zanič.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik lescanec pravi:
Meni osebno najboljši v ljubljani: HOOD BURGER pred intersparom Vič!
https://www.facebook.com/hoodburger.ljubljana

Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
sjtv1 mene je motila cena/velikost pri hood burgerju. kvaliteta pa no ja... okus ni bil... je bil hamburger bl brez okusa...

tok mejhne porcije za tok dnarja... no-go... raje v nedeljo na bovljaku eno plesko (ki je takisto friška
smile-1.gif
))

<vsak svoje :D
evil.gif
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Citat:
Uporabnik feler pravi:
ksz..

Kaj pa kej tržnica BTC? Bureke tam full hvalijo....

Scer je tema o burgerjih..., burek men tm ni nek presežek, sem skor vsak dan tam, ga včas čopnem za po pot, ampak men ni za prehvalt, ni pa slab. Sta pa dva tam, da ne bo pomote. ta .
 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.633
142
63
Pleska na BTC trznci je ok, govorim za kiosk ki je blizje hali A. Priporocam.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.174
267
83
Kaj je pa s tisto plesko nasprot Ruskega carja narobe? Mislim da je poceni, cca 3 EUR če se prav spomnim, z avtom se zapelješ pred njo (tam pri videoteki). Občasno zavijem tja, kar solidna.