Hamburger ?

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
V Hoodu dobim za ta denar dvojnega ka je več mesa kot pa kruha. Bi reku da je fajn ker imajo v ponudbi dodatek jajček. Sam [cenzura] ka je bil ta tudi čist preveč pečen.
 
22. jul 2007
12.690
1.257
113
123
Citat:
Uporabnik chancey pravi:
Citat:
Uporabnik natko45 pravi:
Tale pick'n roll od L&S je zelo soliden burger. Priporočam.

Še en, ki mu je ta burger všeč
cheer.gif
Meni se pa nič ne zdi poseben, ker je za moj okus notri preveč zeljnega dodatka, tako da ga kakšen dober kebub z lahkoto zamenja
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.339
447
83
Men je bil fajn, ni pa pnekpresežek. Meso se mi je zdel mal preveč izsušen, ostalo pa kul.
 

ArcaneWater

Pripravnik
9. dec 2016
115
1
18
Včeraj probal d'Burger in ga po vseh kar sem jih probal dam defitivno na prvo mesto. Od bombetka do mesa vse je res mi bilo top, še ma kdo kakšne izkušnje z d'Burger?
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Citat:
Uporabnik ArcaneWater pravi:
...še ma kdo kakšne izkušnje z d'Burger?

Jaz, dvakrat, obakrat pred Eurospinom na Brezovici.

Prvič sem se postavil pred truck, v njem pa nikogar. Po minuti, dveh čakanja sem se vsedel v avto in odšel. Pri naslednjem poskusu sem videl, da v trucku delata dva. Kolikor se spomnim so prvič stali zunaj za najbolj oddaljeno mizo dva ali trije tipi pila in klepetala. Morda sta bila to burger mojstra, ne vem. Vsekakor pa je prazen truck, brez postrežbe ali kakršnegakoli obvestila, negativna izkušnja.

Kot rečeno sem prišel še drugič, ko sem videl da delata dva. Naročim, mlajši možakar me vpraša ali je burger za tu ali za sabo. Izberem slednjo opcijo, pri plačilu pa vidim, da je cena višja kot na ceniku. Opomnim ga, da se je zmotil, pa pravi da je to cena embalaže za sabo. Presenečen natančno pregledam cenik in vidim, da ima prav. Tipi dejansko zaračunavajo tisti kvazi stiropor. Ne vem, ali je to praksa tudi drugje, npr. v McDonaldsu, ampak meni se zdi to mimo. Če pa so se že tako odločili, bi se mi zdelo prav, da na to ob naročilu posebej opozorijo. Skratka, znova ne prav pozitiven vtis.

Glede kvalitete pa takole - burgerja se ga ne spomnim, ne po dobrem ne po slabem. Torej, nekaj sprejemljivega, vsekakor pa ne kak presežek. Upoštevajoč kvaliteto storitev pa po mojem mnenju pod povprečjem. Pšanc pri Paviljonu ga z bikcom v lepinji brez dvoma poseka na celi črti, seveda gre za podobno, ne za identično ponudbo.
 
Nazadnje urejeno:

bratec

Pripravnik
23. okt 2014
120
0
16
Embalaža povsod stane, kaj te bo opozarjal na to. Če bi naročil pivo, ti tudi ne bo posebej govoril, da bo stalo. Za take zadeve so ceniki. Če je to negativna izkušnja, uf.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Tudi lars and sven računajo. Sem zadnjič naročil pa že skoraj plačal, pa rekel, da za s sabo in mi je rekel potem je pa druga cena. McDonalds nas je razvadil, ker je enaka cena na McDrive in not.
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Citat:
Uporabnik bratec pravi:
Embalaža povsod stane, kaj te bo opozarjal na to. Če bi naročil pivo, ti tudi ne bo posebej govoril, da bo stalo. Za take zadeve so ceniki. Če je to negativna izkušnja, uf.

Tebi pa logika ne gre najbolj od rok. Nisem rekel, da nočem plačati burgera (piva), rekel sem da brez opozorila nočem poleg burgerja doplačevati "za sabo", pa naj bo to karkoli že.

BTW, sploh ni res, da "za sabo" vedno stane. Embalaže so takšne in drugačne. Minuto vožnje stran je Super pšanc, kjer "za sabo" pomeni, da ti lepinjo s pleskavico zavije v alu folijo in da v vrečko. Brezplačno...


Pejva se mal igrat logiko in potegniva vzporednici s tvojim, sicer res ekstremno trapastim primerom, ki kar kliče po naslednji uganki.

Ne, pivo ni zastonj. In ni me na to treba opozarjati. Enako velja za burger.


Kar zadeva "za sabo" pa takole...

Ne, pri pivu "za sabo" ne pričakujem, da bom plačal za plastični kozarec.
Če pa ga že računajo, naj me na to prej opozorijo.

Zdaj pa ti...
1. Skušaj "pivo" nadomestiti z "burger".
2. Namesto "plastični kozarec" vtakni noter "embalaža"
3. Slovnično uredi stavka in preberi kaj je nastalo.
4 Zdaj razumeš?
5. Ufff

roza.gif
 

bratec

Pripravnik
23. okt 2014
120
0
16
Zdaj razumem - pač želiš, da te v gostilni opozorijo preden boš moral kaj plačat. Okej, tudi taki se najdejo, seveda razumem, brez skrbi. Sem pač med tistimi, ki me ni treba, sem navajen da me lupijo brez opozorila in to zame ni negativna izkušnja. In kot kaže nisem edini.
 

bratec

Pripravnik
23. okt 2014
120
0
16
Pa še nekaj primerov, ker vidim da si mahnjen na primere.

Kavcijo za povratno embalažo ti v trgovini zaračunajo - brez opozorila.
Grem na eno veselico v Avstriji, ker sem videl plakat, pa mi zaračunajo vstopnino - brez opozorila.
Na koncertu zaračunajo kozarec za pivo - brez opozorila.
V gostilni zaračunajo pogrinjek - brez opozorila.

Kaj češ, če nočeš plačevat za stvari, pač ostaneš doma. Oziroma, če nočeš plačevat brez opozorila.
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Citat:
Uporabnik ArcaneWater pravi:
Včeraj probal d'Burger in ga po vseh kar sem jih probal dam defitivno na prvo mesto. Od bombetka do mesa vse je res mi bilo top, še ma kdo kakšne izkušnje z d'Burger?

Ni mi bil všeč... Meso OK, ampak suh kruh - ( stara) bombetka in v slanini je bilo polno hrustanca za ven izpljunit. Mogoče sem naletel na to, ker je to še eden od burger kombijev, ki nekaj dni delajo in potem nekaj časa ne... Sem bil med prvimi, do večera pa lahko da so popravili zadevo
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Citat:
Uporabnik bratec pravi:
Zdaj razumem

...

Pa še nekaj primerov, ker vidim da si mahnjen na primere.

Prvič, ničesar ne razumeš.
Pika.



Drugič, ne spodobi se podtikati drugim lastnih dejanj.
S primeri si začel ti, jaz sem se le odzval.
Če je kdo nanje mahnjen, si torej to ti. In tega dejstva ne spremeni niti to, da so praviloma butasti, zavajajoči in neadekvani.

Enako mi podtikaš uporabo fraze "negativna izkušnja" in pritoževanje zaradi embalaže, čeprav sem sam napisal "ne prav pozitivna" in se nisem pritožil nad zaračunavanjem, ampak nad dejstvom, da me na to niso prej opozorili.

O ostalih primerih, začenši s povratno embalažo, kjer dobiš denar nazaj, pa ne bi, ker so spet bolj kot ne bedasti in namerno zavajajoči.,
Kot bi ti jaz podtaknil trditev, da se ti zdi normalno doplačilo piva zaradi tega, ker je ohlajeno.
Tega, da ti plačuješ vstopnice za prireditve, ti pa itak ne verjamem, Jaz grem vedno zastonj,
bonk.gif


Meni se ne da več, predvsem pa tole nima več nobene zveze z burgerji in ponudbo le-teh.
Adijo.
 

bratec

Pripravnik
23. okt 2014
120
0
16
Vse kar razumem je, da želiš, da te opozarjajo, ko bo treba kaj plačat, kar bi po tvojem mnenju moralo biti zastonj, pa ni in to na ceniku jasno piše. Dobro, da podobnih ljudi ne poznam kaj dosti.

Zdaj se pa še enkrat na dolgo razpiši o mojih butastih, bedastih, trapastih primerih in na koncu napiši adijo. Si pač eden tistih, ki ima to srečo, da ni trapast in butast, kar tudi jasno poveš. Zato pa želiš opozorila, preden kaj plačaš..
 

Dico

Zelenc'
9. jul 2018
1
0
1
Kje se da kupiti kvalitetne mesne polpete za burger?
Lokacija Dolenjska in Bela krajina. Za kvalitetne polpete sem se pripravljen zapeljati tudi v metropolo