Hamburger ?

twinman

Fizikalc
17. jul 2012
1.172
16
38
Ljubljana
prosim, ne želim da izpade kot preseravanje, da ne bo kdo užaljen.......sam vsega sranja nam pa tud ni treba jest.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Tako je. Ostali, ki se pritozujejo nad ceno naj gredo pa k šiptarjem tam je 2,5€.

Ne seri; v ameriki dobiš za 10$ domač hambuger + krompirček ! In če v SLO kje dobiš takšnega za 8€ bo vsak pripravljen dati toliko; ne pa da dobiš polovico manjše, brez okusa za 6-8€; to je pa obiranje in O tem gre debata. Za 2€ pa kot praviš škoda da sploh kam greš !
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik twinman pravi:
Jordan....a te lahko vprašam, kaj je zate hamburger z okusom?

Ko ga probram takrat vem da je to to; težko opisati ! Sem pa kot sem rekel jedel do sedaj najboljši hamburger v california !
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
lani v tri-state area vec al manj ni bilo za dobit burgerja pod 12 usd, brez pomfrija seveda...
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Citat:
Uporabnik twinman pravi:
Jordan....a te lahko vprašam, kaj je zate hamburger z okusom?

Ko ga probram takrat vem da je to to; težko opisati ! Sem pa kot sem rekel jedel do sedaj najboljši hamburger v california !

Waaw! A ti si bil dejansko u Californiji?
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.930
2.404
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik twinman pravi:
To je narobe pri nas - sam da je velik, pa ne sme bit več kot dva evra. Zbijanje cen, goljufanje pri sestavinah(konjčki u lazanjah pa to....) pol se počas pri vsaki najmanjši stvari pokaže zakaj mamo krizo in kdo nas najbolj nateguje.

Fanta podpiram, ker sta ponudila nekaj boljšega in ne odstopata.

Se strinjam!

Tale Hood Burger je edini burger v Ljubljani in verjetno tudi v Sloveniji, ki si zasluži poimenovanje Hamburger! Pa še ta ni najboljši. Vse ostalo so pa itak neke cigu-migu-šipac pomije.

Najboljše hamburgerje do zdaj sem jedel v nemčiji pa tudi v avstriji se kje najde. Cene so okoli 9-12eur porcija s pečenim krompirjem. In zagotovo se naješ, ko pra..c
wink-1.gif
. 6eur za dvojni burger pri Hoodu se mi zdi še kar v redu cena, čeprav bi raje videl, da bi plačal 10 eur in dobil več.

Evo kaj je en Hamburgerček za 10eur v Avstriji

382928101513315944498051.jpg
 
Nazadnje urejeno:

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:


Ne seri; v ameriki dobiš za 10$ domač hambuger + krompirček ! In če v SLO kje dobiš takšnega za 8€ bo vsak pripravljen dati toliko; ne pa da dobiš polovico manjše, brez okusa za 6-8€; to je pa obiranje in O tem gre debata. Za 2€ pa kot praviš škoda da sploh kam greš !

Ne pozabi, da živiš v državi, ki ima višje davke, višje cene bencina... kot ZDA.
Poleg tega je 10USD za burger in pommes precej optimistična cena za USA.
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
Solidnega s slanino in sirom, priloga krompirček sem zadnjič jedel v bistroju Ambient na Čufarjevi, cena menda tud ene 7 ali 8 evrov
 

twinman

Fizikalc
17. jul 2012
1.172
16
38
Ljubljana
Ha ha ha----fantje a lohk mal selekcije nardimo glede na vse napisano. Torej vse od šipac pleske, do pinkijev in ostalih ponudnikov ne več omenjat. Če kje dobite pečeno mleto govedino, samo soljeno in popoprano med samim pečlenjem, v beli sladki mehki s sezamom posuti (ja je posebna) bombici, po možnosti s cheddar sirom ali pa topljenim ameriškim, rezino paradajza, listom solate, par krogci čebule, pečeno slanino in domisleno omako BBQ ali originalno drugo, ---- potem je to hamburger, ki ga omenite in letimo probavat.