DOBRE gostilne, SLABE gostilne

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
TOLE je pravi naslov za vse kulinarične navdušence, ki so ostali brez idej
cheer.gif
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
ksz. Pozna kdo kakšno dobro gostilno v okolici ali pa v Mb? Lahko tudi slov.bistrica, do celja..

lp
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik Anamarija pravi:
TOLE je pravi naslov za vse kulinarične navdušence, ki so ostali brez idej
cheer.gif

Kako pa veš kaj izbrati?
Ker npr. ocene so več ali manj nekoristne (se pa konkretno nasmejiš ob branju nebuloz določenih ocenjevalk).
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Sicer je to še kar precej naprej proti Ljubljani ampak tista restavracija na Trojanah je ZELO dobra pa še velike porcije imajo in nizke cene!
aplauz.gif

Hmmmm, ravno danes grem tam mimo,se bom poskusil ustaviti na zrezku
cheer.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
ksz


Gostilna Kavčič.

Danes. (22.09.2007) (se nam ni ljubilo kuhat)

Z ženo sva jedla gobovo juho (vsak svojo ) (krožnik večji kot pa doma, gobe + krompir) njama, za prste polizat

Sam sem zmazal telečjo pečenko s tenstanim krompirjem ter mešano solato (fižol, radič, zelena, zelje), ta stara pa kalamare na žaru.

2 dl refoškega in pol litra Zale.

Cena: ne upam napisati > 15 evrov

Porcije takšne, da večinoma ljudje v folijo zavijajo in domov nosijo. Hrana sveža in okusna, samo ambient je bolj tako tako. Kot kmečka gostilna pred 20 leti. A ne gledam kje bom sedel ampak kaj bom jedel.

Običajno ko se od kje vračamo ali se nam ne ljubi doma kuhat se tu narišemo in do sedaj še nismo bili razočarani. Ne pričakujemo pa Hiltona in mojstra Ivaniča.

http://www.mojagostilna.com/restaurants/index.php?action=restaurantDetail&RestaurantID=284


Hrana. 4
Postrežba. 3 (natakar je prikupno zmeden, sicer priden a ne ve kje se ga glava drži, čeprav nismo nič čakali)
Ambient. 3 (sem videl tudi boljše in jedel v slabših)
Račun: 10
aplauz.gif

Ponudba: še kar, 3-4
 

kameleon77

Zelenc'
2. okt 2007
22
0
1
Škof v Trnovem - do zdaj je bilo že zmeraj njami. Da Buda - kaj pa vem ... Sej hrana ni slaba, samo nima pa res neke hude veze s Tajsko, sploh če si že tam bil ...
 

elc

Pripravnik
12. okt 2007
144
0
16
Kras
Kdor si zaželi ribe in ostalo morsko hrano naj obišče KONOBO IVE v Reki, na naslovu Miroslava Krleže 14, 51000 Rijeka. Prijeten anbijent, zelo pestra ponudba ter kar vsi gledamo zelo ugodna cena!!!
P.S. Ponedeljek ima Ive zaprto!!!
Priporočam!!!
 

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
365
0
16
Zadnjic sm bil pri Breskavarju v Trnovem, prenovljena gostilna (malenkost), baje tut nov lastnik. Jedel telecje medaljone z jurcki in njoki za predjed pa sirove struklje, fotr pa isto varianto sam da biftek. Pa moram rect, da je bilo dobro, biftek bi lahko bil mehkejsi, ampak OK. Vse skupi je bilo pod 40EUR.

Postrezba OK, mau je trajal da je prsu, amapk potem pa BP.
 

woowek

Tajkun 08
7. sep 2007
693
1
18
Zelo dobra nova restavracija Bowling Bob - Litija
srce-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ali lahko poves kolk j etega mesa k se omenja da omagas in da se domov nese,tko sem tudi na spletni strani prebral in me zanima,recimo pecenka ali ramstek,koliko gramov imajo taki kosi za tako super ceno?
Ostali pa tudi o takih izkusnjah kr na plano.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Tja pridem jest in ne tehtat in verjami mi, če napišem, da so porcije velike (kar se mesa tiče), potem so. Drugače pa v avto in tja. Boš potem sam največ napisal. Pečenka, krače, koline, so sedaj njihova ponudba.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Tja pridem jest in ne tehtat

Nevem zakaj tak odgovor,vrjetno si pri svojih 40+ letih ze kdaj v gostilni opazil da se pri takem mesu pisejo grami zraven,ponavadi celo za navaden dunajc to napisejo.
Bom pa sel definitivno enkrat probat.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Ne verjamem. Pred mnogimi leti sem jedel pizzo v gostilni Mayer v Kranju.
Testo je bilo takšno, sladko, za biskvite. Bila je definitivno najslabša pica na svetu.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.