Kampiranje z otrokom - Hrvaska

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Kateri kemp priporocate za sotorjenje z otrokom (4leta)? Da je parcela pod senco, plaza in kake animacije za otroke, pa štrom. Dva sta mi priporocala Straško. Sam ne poznam dobro kempov, gremo probat za par dni konec junija.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.048
1.457
113
39
S Straskom ne mores zgresiti. Mesto v malem, polno slovencev. V polni sezoni kar prevec nabito in zivahno... No, kot vecina vecjih kampov.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Odvisno kaj bi rad. Straško je..... kot da bi bil doma. Sami Slovenci, pa štajerci pa te scene
evil.gif
Pa ni ravno poceni.
 

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
Kamp Straško je top kar se tiče sence in ponudbe za otroke. Senca je tudi na plaži oz. 5 metrov od morja imaš toliko sence, da te bo zeblo. Bistveno pa je, da na cesti ob plaži ni dovoljen promet in se otroci lahko igrajo, vozijo s kolesi, rolajo, rišejo... Pa nekaj popusta imaš s kamping kartico, tako da poglej tukaj - http://www.avtokampi.si/kamp/2/41/Strasko/
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Iz izkušenj ti lahko priporočam Kovačine na Cresu (tudi lep večerni sprehod do mesta - za dame), San Marino na rajski plaži na Rabu, potem je tudi Murter...

Vedi pa, da če boš šel na blef, da si prepozen za parcele v senci...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.261
5.819
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Kateri kemp priporocate za sotorjenje z otrokom (4leta)? Da je parcela pod senco, plaza in kake animacije za otroke, pa štrom. Dva sta mi priporocala Straško. Sam ne poznam dobro kempov, gremo probat za par dni konec junija.
Ce imam prav v spominu se nimas soloobveznega otroka. Pojdi ored koncem sole.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Hvala vsem. Straško bo zgleda res prevelik, preglasen in preveč slovenski.

Pogledam še Kovačine pa San Marino.

Mislite, da je prepozno za dobiti parcelo v senci, če ta teden pokličem in rezerviram?
 
Nazadnje urejeno:

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Mi smo bili pred leti v Primoštenu (mal pred Primoštenom je kamp Adria se mi zdi?)...super zadeva, mirna scena, sem imel blazno srečo in dobil parcelo v drugi vrsti, skratka zelo vredu, pa še okoliška mesta so zelo lepa, če se kaj okoli hodi.
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
Nam je bil všeč tudi Čikat na Lošinju - v sklopu kampa aquapark, neka animacija za otroke... Na koncu smo sicer več časa preživeli v aquaparku kot na plaži, ampak je mulcu vse skupaj bilo zelo všeč.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
U, ja Lošinj je tudi lušten, pa še ni prav daleč. Bili 2x, sicer smo najemali prikolico ampak vseeno zelo lepi kraji
zmaga.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Za Kovačine pošlji mail. Za junij bi znal še kaj ujet, julij pa je pomoje poln. Sem hotel spremenit rezervacijo, ki jo imam za prvo polovico julija, pa je vse polno. Mislim, kar je sence in da ni nekje "v hribih, 1 km od plaže".
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.314
1.337
113
Zame top kamp je Slatina na Cresu. Čikat prevelik, glasen in spet poln Slovencev, ki galamijo. Kovačine, so bili res vsi natlačeni, voda je bolj ali manj umazana.
V Slatini pa je vse čisto, sanitarije, takšne da jih redko kje vidiš, voda čista, v zalivu Slatina modra zastava (če ti to kaj pomeni), malo naprej imaš še celo nudistični del....
Je pa res, da parcele na parceliranem delu verjetno ne boš več dobil za letos. Jaz sicer že 5 let hodim na neparceliran del, ker je tam več miru, čeprav je malček dlje od morja.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Mislite, da je prepozno za dobiti parcelo v senci, če ta teden pokličem in rezerviram?

Na Loparju zelo malo verjetno. Parcele naj bi se eno leto vnaprej rezervirale. Kovačine pa so bolj senčne in je tudi večja verjetnost...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113
tud moje priporocilo gre Kovacinam...

glede sence je pa zdele bolj svoh... mi smo rezervirali ze aprlia, pa po poslanih prostih parcelah ni blo ful izbire...

ampak kdaj pa lahko cist na blef dobis dobro parcelo...

uf, se 10 dni....
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
163
63
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Hvala vsem. Straško bo zgleda res prevelik, preglasen in preveč slovenski.

Pogledam še Kovačine pa San Marino.

Mislite, da je prepozno za dobiti parcelo v senci, če ta teden pokličem in rezerviram?

smo bili dve leti zapored konec junija v straškem.
so tudi mene strašili kako je hrupno in....

prav pozitivno presenečen.
za otroke super kamp. parcele velike, skoraj vse v senci, plaža ok, vsak večer in čez dan animacije, živalski vrt v kampu, ubistvu ti sploh ni treba hodit ven.
ob 10ih zvečer ne bo noben več krulil v kampu... hodijo redarji skoz naokoli.
res toplo priporočam in sem siguren da ne boš razočaran!

tle si pa parcele pogledaš http://virtualtour.kampstrasko.com/

tud kovačine so fajn, ampak ga straško prekaša, sploh če gledaš še na otroke
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Jaz osebno ne maram pretirano urbanih kampov, tako da ni nujno da moje mnenje šteje.
Priporočil bi Baldarin na Cresu. Relativno ugodno, imaš mir in animacijo obenem (pa ne ves dan), plac za odklop skratka.