Kampiranje z otrokom - Hrvaska

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Se oglasam iz kempa Kovacine. Hvala za priporocila, je res super! Pa se parcelo sem dobil za jackpot
smile-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Accuweather pravi da bo tako še 2 dni. Mal cincam al sploh rinit jutri dol al ne.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Se malo prevec ga je. Vceraj smo bezali v avto med neurjem, cres mesto je potopilo...pa orkanski jugo piha. Ampak popoldne bi moralo biti boljse.

Upam da ste prestali brez škode...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Na sreco nic hujsega. Nekaj mokre prtljage, blato po tleh v sotoru, kovtri mokri, smo vse posusili uspesno. Vazno, da je sotor zdrzal. Sosednjim sotorom je kline ven pometalo, nas je razen vdora vode, opravil delo.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Na sreco nic hujsega. Nekaj mokre prtljage, blato po tleh v sotoru, kovtri mokri, smo vse posusili uspesno. Vazno, da je sotor zdrzal. Sosednjim sotorom je kline ven pometalo, nas je razen vdora vode, opravil delo.

Se vedno splača kline dobro zabiti...
zmaga.gif
Dobro ste jo odnesli. Ker šotor pa maš?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ne vem kateri (sposojeni) vem da ni opravil dela kar se tice vode. Letos bom novega kupil...se oglasim v sosednji temi.

Se en obvezen nasvet, ki ga res upostevajte. NE kupovati v trgovini v kempu, ker so bolane cene. Mercator x2 ali vec. Staropramen pivo (ena piksna) dobrih 16 kun. En kos grozdja, majhen, dobrih 4 eur. Pol litra mleka skoraj 1 eur itd... nisem vec vajen gledat cen v trgovinah, pac kupim ce kaj rabim. Mi je zal, da sem sele po 4 dneh ugotovil oderuske cene. 5minut stran z avtom je velik supermarket Plodine, kamor se bolj splaca iti.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Ja. Plodine so 5 minut z avtom. In 3 minute s kolesom. V kempu je štacuna glih za poštukat. To da je blizu se pač plača. Pir stane toliko kot v kafani poleg. Moraš bit že težek kronik da se ti v denarnici pozna. 😀

Glede šotora. Lani sem ga postavil brez podlage in skoraj predrl dno na skalah. Zdaj sem dal spodaj podlogo in po dveh dneh ugotavljam da mam spodaj bazen. 😣
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
267
113
ynos: kje si dobu parcelo? stacuna in sadje v kempu sta res drazja, vendar so mimogrede iz plaze... to se placa...

mate kolesa?