Se kdo opaza... ?

shift

Guru
20. jul 2007
9.718
2.011
113
za šankom
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik altermost pravi:
Čist slučajno sm med višjimi pa tud na samoobrambi sem nekaj delal tako, da se tvoj poskus nebi ravno tako končal kot bi ti verjetno želel.
Če oče ne zna-noče ukrotit otroka (ko se je prižgalo opozorilo da se privežemo je sonček veselo vozil avto po prehodu!!!!) ga je pač moja blaga klofuta - zakaj je pa sonček do konca poleta (zadnji dve uri) lahko sedel mirno brez butanja v zic in brez tečnarjenja: jaz bi to jaz bi ono to ni dobro ..... tako kot je težil prve 4 ure? Zakaj je mami rekla no sedaj pa imaš, fotr pa je prvih 5 min samo sedel, ko pa je prišla mimo stevardesa pa je začel jecljaje jokicat, da sem tamalmu skoraj odtrgal glavo, tamal se pa tud zajokal ni-kar so potrdili tudi sopotniki.
Če bo kdo imel upravičeno potrebo da moje otroke disciplinira-pa četudi na grobi način-bo od mene deležen zahvale.

A na samoobrambi da si delal, fajn in pol si na otroku probal. Kakšni kre.teni se sprehajajo po svetu. Badass praviš. Tujega otroka nimaš kaj klofutat, če se zarad tega počutiš mačota tudi prav. Še enkrat, če bi udaril mojega otroka bi se ulegel, tvoja samoobramba gor ali dol. Policaj bi te moral pa uklenit.

Saj ne da ga zagovarjam, ampak kako bi pa ti poskrbel, da se brcanje v sedež neha, če te res ignorirajo tako starši kot posadka (v slednje ne verjamem, ker sem že kdaj bil v podobni situaciji in je posadka stvar rešila)? Ker to prenašat je pač nemogoče in ni opcija, da se ne neha, pa če mora nekdo iz letala letet ...


se strinjam da je nemogoče,samo da bi pa udaril tujega otroka mi pa še ni padlo na pamet,prej bi fotra okol ušes počil,konec koncev je on odgovoren za svojega otroka,ponavadi krajši pogovor je pri meni zmeraj zalegel,da pač ena soeba ne more motitit 200+ potnikov,zadnje leto in pol tudi sam večkrat potujem z svojim otorokom,razen enkrat zaradi pritiska med pristajanjem ni bilo z njim nobenih težav,se je pa potrebno z otrokom ukvarjati med letom, še nam dopi.zdi sedeti 12 ur na mestu kaj šele otroku,se pa prirpave začnejo že pred samim letom
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.075
883
113
Emona / Carnium
Jaz bi tako reševal, če bi bilo letalo moje. Na daljših letih se na tak način sigurno ne bi pustil torerizirat že od prve minute naprej. Kdo naj bi poskrbel za red na letalu?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
Citat:
Uporabnik ginek pravi:
Še vprašanje. A dojenčku, ki cel let ne more nehat jokat, bi najmanj usta prevezali?

nimaš pojma o frocih magari maš 4...

Dojenčka utišaš v 15-30 sekundah brez vsakih problemov, razen če je res kaj hudo narobe z njim.
In tisti starš ki ima dojenčka ki ne vtihne preprosto nima pojma kaj dela.
Res? Kako? Daj razsvetli nas. Otrok na posnetku namreč ne trmari, ampak mu je hudo neprijetno.

jaz na posnetku ne vidim dojenčka.... Med dojenčki in malimi otroci je pa ogromna razlika.
Če pa govorimo o tem na posnetku, pa ni videt, da bi foter sploh kaj nardil drugega kot froca držal in to je to.
Drugače pa glej nebom te preko foruma učil kako otroka umirit, ko je v stiski. Če si dober starš to pogruntaš sam. Ni dosti potrebno, samo pač večino prostega časa je z otrokom treba preživet in hitro spoznaš kak ta mala čudna bitja delujejo in na kere gumbe je treba pritisnit. Je pa res, da je frocu lažje telefon v roke porinit al pa tv vžgat ti pa delaš kaj drugega.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
E mehaniæaru... Pa ti znaš popravt še kej druzga k pa moped
zmaga.gif


hysterical-1.gif
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.745
209
63
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Oh kaj se vam tako smili en nevzgojen tamal, če ga fotr ne zna, ga je pač on.

Vi bi pa druge takoj polagali na tla, za kar je treba več kot ena nežna klofuta, se pa smatrate za kaj? Pravične?
Tujih otrok se ne klofuta, pika amen.

ampak se naredi kaj?

lastni starsi ne nadzorujejo otroka, skace po restavraciji, brca v mizo, stole (kao nehote), vpije, se zaletava v natakarja, .... dokler se ne najde en pr sosednji mizi in (seveda nehote) spotakne tamalega, da se poleze na polno po tleh.

potem pa oce ozivi in zacne obsojat vse po vrsti, da so nasilni do njegovega sina ...

kdo ima prav? kdo je naredil kaj narobe? kaj bi ti naredil v takem primeru? pa se postavi na obe strani ...
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
Citat:
Uporabnik ginek pravi:
Priporočam zamaške za ušesa, sedež ob oknu in steklenico za uriniranje (da ne boste motili soseda) ali pa kar vstopnico za prvi razred, morda privat letalo.

[cenzura] ti materina, s spet nej se jest prilagajam enmu kurcu na tem svetu? enmu glupemu sončku s še bolj glupimi starši k jebenemu pamžu vse dovoljo? goni se ti in teb podobni v tri pizde materine...povsod moram že poslušat to nesnago razvajeno k se dere, serje in pametuje, brca v zic, izsiljuje za vsak ****** drek in nima absolutno nobenga spoštovanja do ničesar. kakšen šamar? na pičko direkt, začenši pr vas permisivcih glupih
grims-1.gif

467716-post_slo.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Citat:
Uporabnik ericks pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Oh kaj se vam tako smili en nevzgojen tamal, če ga fotr ne zna, ga je pač on.

Vi bi pa druge takoj polagali na tla, za kar je treba več kot ena nežna klofuta, se pa smatrate za kaj? Pravične?
Tujih otrok se ne klofuta, pika amen.

ampak se naredi kaj?

lastni starsi ne nadzorujejo otroka, skace po restavraciji, brca v mizo, stole (kao nehote), vpije, se zaletava v natakarja, .... dokler se ne najde en pr sosednji mizi in (seveda nehote) spotakne tamalega, da se poleze na polno po tleh.

potem pa oce ozivi in zacne obsojat vse po vrsti, da so nasilni do njegovega sina ...

kdo ima prav? kdo je naredil kaj narobe? kaj bi ti naredil v takem primeru? pa se postavi na obe strani ...
Definitivno ti nimaš kaj mlatit tujega otroka. Moji dajo pa gmah. Sem med tistimi, ki mu gredo razvajeni pamži na živce. Sam še enkrat, šamar otroku je no go, sploh pa ne tujemu. Zanimivi boste pa fantički, ko boste mel svoje pamže. Bo hitro druga pesem.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
E mehaniæaru... Pa ti znaš popravt še kej druzga k pa moped
zmaga.gif


hysterical-1.gif

Znam ja žarnico v dnevni tudi zamenjat. Pa ko se baterije v dalincu od tv spraznijo znam menjat. Ostalo pa berem Alter, da se od KameleON-a naučim. On zna vse, al pa pogugla.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
sem lepo napisal: razen če je kaj hudo narobe z nim. Če ti nekaj ne znaš oziroma ne poznaš to še ne pomeni, da ni mogoče.
Drugače pa čisto tak za info dojenčki imajo 5 različnih refleksov (refleks upam da veš kaj je in kako deluje), da vtihnejo in zaspijo. Kaj pri kerem najbolj deluje bo vsak starš sam stestiral ali pa prebral ustrezno literaturo. Teh pet refleksov ne mislim pisat. Sploh pa ne onemu jutub mehaniku.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
Vem za uno pozo ko ga daš ležečke z trebuhom na dol......pa roke mu na prsa poklopiš
tongue-1.gif


ostale 4 pa ne......pač sem samo Yugoslovanski mehanik
tongue-1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Težak pametnjakovič si mi ti, res. Dej, kok maš otrok, tok da vidim, če se pogovarjam s teoretikom.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
Sorry ampak kle ga moram pa zagovarjat......zakaj pa ne bi mogu teh 5poz poznat? Saj ti tud nisi zdravnik/kirurg pa razturaš (etak da jo
tongue-1.gif
) prvo pomoč.....pa oživljanje...pa kompresijske preveze....saj veš....une stvari k si se jih nazadnje cca 20let nazaj učil ko si delal izpit za avto!

Ne bit tok na.......
wink-1.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Težak pametnjakovič si mi ti, res. Dej, kok maš otrok, tok da vidim, če se pogovarjam s teoretikom.

zaenkrat eno. Pa ene 13 let izkušnj z učenjem skijanja otrok od 4 let dalje.
Tak, da vem kak froci delujejo, kaj rabijo, kdaj izsiljujejo, kdaj so res v stiski, kdaj so razvajeni in ostale finte ki jih probavajo.

Pa ti? .

pa če si tole prebereš bo tvojemu (bodočemu?) frocu dosti lažje. Tudi okolici. So pa še kake druge knjige o psihologiji kjer ti malo razloži kako vedenje kaj pomeni in kak se reši zadeve z preprostimi fintami.
https://www.amazon.com/Happiest-Baby-Block-Harvey-Karp/dp/0553381466
 
Nazadnje urejeno:

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
Aja pa še to otrok te vedno preizkuša in kak pogrunta, da te je namota okoli prsta si gotov. (Tipični starši sončkov se lahko tule najdejo) Pa nima veze ali je tvoj ali od kogar drugega. Treba je postavit meje in se jih držat brez popuščanja. Sploh če je pamž razvajen je zčetek krut z ipiko in nevem vsem čem. Ampak še vsak je skapiral, da če začne ubogat in je pridn bo za njega lepše. Če pa ve, da bo itak on zmagal, ker se staršem ne da joka poslušat smo pa tam kjer je večina slo frocov. Zafilanih z igračami in telefoni samo da je mir pri hiši. Ker je to najlažje.
Prej nardiš red lažje bo tebi, otroku in pa okolici.
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Tri, 11, 9 in 7 let. Sej, se strinjava v večini. Sam to da znaš pa vsakega dojenčka utišat v 15 sekundah je pa mal bosa. Znaš svojega. Mogoče te naslednji preseneti, kot je mene. Pa tuje otroke je lažje vzgajat kot svoje.
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Aja, pa moji froci ne skačejo drugim po glavah. Sem že malo višje napisal, da je to zame nesprejemljivo.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Sam to da znaš pa vsakega dojenčka utišat v 15 sekundah je pa mal bosa. . Pa tuje otroke je lažje vzgajat kot svoje.

poznaš delovanje reflexa? Ko pritisneš na pravi gumb se sproži pa ti hočeš al ne. Isto je pri dojenčku. in verjemi da deluje.
isto kot koleno in kladivo. Hočeš nočeš brcneš.

Drugače pa tujih ni nič težje vzgajat, samo pri sebi moreš razpucat, da se ti froc nesme smilit ko te začne izsiljevat.
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Še kar goniš svojo. Prid me brat čez par let. Mam filing, da se ti znajo teorije podret.
 
Nazadnje urejeno: