Grčija z avtom - celinski del

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.566
6.170
113
V začetku septembra imam namen z avtom na dopust v Grčijo, konkretno imam v mislih otok Skiathos. Ker pa sem na nekaj koncih prebral, da je na Skiathosu precej gužve in da je otok dražji od drugih otokov, sem začel razmišljati, da bi letoval na celini. Pomembno mi je samo, da je kakšna normalna plažo, topla voda, nekaj naravne sence, kakšne 2-3 taverne, kjer lahko kaj spodobnega poješ in trgovina. Skratka, ne želim hrupa, gužve itd… Prepričan sem, da je precej krajev, ki imajo vse to kar sem naštel, zato vas prosim za kakšna priporočila.

Lep dan še naprej
 

pro12245

Pripravnik
12. jan 2011
83
1
8
https://www.facebook.com/Villa-Panorama-Studios-Possidi-360792667384385/?ref=ts&fref=ts

tukaj smo bili že večkrat z avtom
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.566
6.170
113
Prišlo je do nenadne spremembe datuma. Sedaj naj bi bil odhod v začetku junija. Torej gužva 99% odpade in je v igri sedaj tudi Skiathos. Je bil kdo tam in kakšne so izkušnje?
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.305
953
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Prišlo je do nenadne spremembe datuma. Sedaj naj bi bil odhod v začetku junija. Torej gužva 99% odpade in je v igri sedaj tudi Skiathos. Je bil kdo tam in kakšne so izkušnje?

Kaj ti naj recem... meni ni bil posebej vsečen. Preveč turistično, hoteli v glavnem slabi, cene višje kot drugje v Grčiji. Sem v glavnem celega prevozil in po vsej verjetnosti nebi vec ponovil. Saj je ok, samo nič posebnega. Imam pa kolega ki hodi vsako leto dol. Samo on vleče zraven čoln. Pravi da je zelo ok če imaš čoln.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.566
6.170
113
Apartma sem včeraj rezerviral za 10 dni, v začetku junija, preko Air BnB.
Imam še eno dodatno vprašanje. Če imaš avto na leasing, ali je potrebno imeti leasing pogodbo s seboj? Namreč, ravno na to je opozoril srbski novinar, ko so snemali oddajo SAT PATROLA (z avtom v Grčijo). Res je, da Srbija ni v EU in, da mogoče to velja za Srbe, pa vseeno. Na spletni strani AMZS piše samo, da če ne voziš svoj avto, moraš imeti s seboj pooblastilo.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
Saj je tvoje ime kot uporabnik v prometnem dovoljenju!!😁.
Razen če...
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.566
6.170
113
Z avtom sem redno v Avstriji, Italiji in tudi Nemčiji. Tudi v Bolgariji sem bil in nikoli nobenih problemov. Edino na bolgarsko-turški meji, v neki vukojebini, se je turški carinik vtaknil v to in želel videti leasing pogodbo. S seboj sem imel pooblastilo-pogodbo od podjetja, da lahko vozim avto. Tip sicer ni razumel, kaj piše, vendar ni težil.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.245
187
63
Na notranjih mejah ex-Juge želijo videti vse mogoče, passport/osebna jim ne zadostuje. Makedonec je recimo v eno smer želel videt zeleno karto, v drugo pa prometno dovoljenje.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.566
6.170
113
Sam imam s Srbijo samo pozitivne izkušnje. Nikoli nobenih problemov, pa sem večkrat dol. V Makedonijo pa se lahko potuje z osebno izkaznico?