Avtocesta Leskovac - Skopje:

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Citat:
Uporabnik alfist555 pravi:
Pa prevozite v enem šusu pot do Halikidikija?
LP

Nazaj smo šli enkrat v šusu, sicer je pa večinoma vmes en postanek.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
No če bo koga zamikalo ,da naloži avto v Beogradu na vlak in spančka do Soluna.. http://www.srbvoz.rs/WEBKURIR2016.pdf

Za putovanje u Grĉku:
- povlastica 20% za putovanje u odlasku i povratku. Cena povratne vozne
karte na relaciji Beograd - Solun iznosi 54,00 €,
- dodatak za korišæenje leþaja u kušet kolima u jednom pravcu iznosi
8,00Eur-a,
- povlastica 50% za prevoz praæenih automobila u oba pravca. Cena prevoza
praæenih automobila u odlasku i povratku u iznosu od 47,20 €.

Uuu, tole je pa dobra ideja. Prideš dol lepo spočit, tudi s ceno bi se dalo preživeti.
Ne razumem edino, ali so gornje cene že s popustom ali brez. Recimo povratna karta stane 54 EUR. Ali se na to upošteva še tistih 20% popusta ali je popust že upoštevan v tej ceni?
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.076
795
113
Stvar je čist divja, saj ti prišpara 1.300km! Jaz razumem, kot da je povratna karta po osebi 54€, za avto pa 47,20€ dol in za pol cene nazaj. Recimo za 2 in običajno velik avto - 180€, s tem, da prišparaš 1.300km vožnje, 2x prenočišče, pa še zanimivo je ane
nahrung002.gif
Edino za otroke nisem nič našel v PDF-u.
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.228
717
113
Ma kdo izkušnje s studiji ali apartmaji na Halkidikiju?

Je potrebno vnaprej rezervirat, da ne naletiš na "vse zasedeno".

Mi bi šli (2 odrasla in dva otroka) nekje v terminu 15.7-30.7 letos. Z avtom seveda.

Ma kdo kaj dobrega za priporočit?
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Sem pisal kar direktno na Beovoz. Tole je njihov odgovor (brez prevajanja, da se kaj ne izgubi):

Cena vozne karte na relaciji Beograd – Solun za jedan smer iznosi 33.80€, dok povratna vozna karta na pomenutoj relaciji iznosi 54.00€ po osobi. Cena rezervacije ležajeva u kabini sa 6 ležajeva po osobi iznosi 8.00€ za jedan smer. Deca do navršene 4 godine ne plaæaju voznu kartu osim kad se za njih ne zahteva posebno mesto za sedenje/ležaj u suprotnom se plaæa 50% od cene vozne karte.

Cene voznih karata za decu:
Deca do 4 godine - besplatno
Deca 4 i 5 godina - 6,80€ jedan smer, 10,80€ povratna karta
Deca 6 - 11 godina - 16,90€ jedan smer, 27,00€ povratna karta
Deca 12 i 13 godina - 23,70€ jedan smer, 37,80€ povratna karta

Cena za rezervaciju mesta za praæeni automobil za jedan smer iznosi 47.20€ i automobil ne sme biti viši od 1.55m. Za putnike s povratnom voznom kartom i kupljenom rezervacijom mesta za praæeni automobil u oba pravca odobrava se povlastica od 50% na cenu praæenog automobile (trenutno je nemoguæe prevoziti automobil jer kola za prevoz automobila neæe saobraæati zbog građevinskih radova u Grčkoj).

Zbog građevinskih radova u Grčkoj voz do daljnjeg saobraæa do Ðevđelije, od Ðevđelice se prevoz vrši autobusom do Soluna u organizaciji Grčkih železnica.


Enoprostorci in SUVi zaradi omejitve višine odpadejo, prav tako tudi klasična osebna vozila s trugami na strehi. Malo mimo...
 
Nazadnje urejeno:

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Eh, ne igra neke bistvene vloge, od Gevgelije do Soluna je urco vožnje z avtom.
Je pa očitno fino pred odhodom preveriti dejansko stanje povezave kar direktno na Beovozu.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.325
3.423
113
Ja samo avto vlak ne dela trenutno ker avtov pač ne gre kar dol z vlaka strest
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik BLABLABLA pravi:
Ma kdo izkušnje s studiji ali apartmaji na Halkidikiju?

Je potrebno vnaprej rezervirat, da ne naletiš na "vse zasedeno".

Mi bi šli (2 odrasla in dva otroka) nekje v terminu 15.7-30.7 letos. Z avtom seveda.

Ma kdo kaj dobrega za priporočit?

amari hoteli meramorfosis,
dolphin v istem kraju
https://www.google.si/?ion=1&espv=2#q=tri+skalopatia+nikiti

pa par gsm imam, da lahko preveriš. enga hudga, minas hause..padeš dol
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
V zivo iz halkidikija
smile-1.gif

Letos je dosti boljse, manjka par km med leskovcem oz ze kar nekaj km za njim in do dzepa, pa potem pri vranju, ostalo je ze vse odprto, je pa res da pri vranju je ravnica, pri dzepu pa zelo razgiban teren in bo kar nekaj mostov oz dvignjena ac, tko da se zna tistih nekaj km res zavlect do drugega leta...drugace brez posebnosti, toplo soncno 33stopin, je bla pa vceraj ploha ene 3km pred gevgelijo in do soluna..tuki pa luxuz
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.228
717
113
Mam že rezerviran apartma na zahodnem prstu. od 17-29.7. Že počasi odtevamo.

Se priporočam za "Namige" kaj se splača videt/sprobat v bližini.
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
873
80
28
Lahko potrdim, da je letos res lažje potovati zaradi novozgrajenih odsekov. Žal pa smo potem na mejah čakali dlje kot ponavadi.
Pozdrav z vročega "srednjega prsta" halkidikija.
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.228
717
113
Koliko časa ste čakali na meji in na ketri prehod si šel iz Makedonije v Grčijo?

Gevgelija ali Dorjan?
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
873
80
28
Na meji hrvaška-srbija 3ure, srbija-makedonija skoraj eno uro, zjutraj smo šli čez Dojran, pa smo na mestu čakali pol ure, potem pa je žena pri cariniku in policaju izposlovala, da smo kot člani EU prehiteli kolono.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
Huh to si mel pa smolo, mi smo v petek sli iz slo, pa nismo na nobeni slo hr in hr srb meji cakali vec kot 5-10 min, v soboto naprej pa samo na srb mk meji recimo 15 min.....je pa drugace letos veliko vec ljudi kot pa recimo lani, trenutno na ammoulianiju je 2x tolk ljudi kot lani, zdej ko je vikend pa se extra vsi grki, full je bolgarov....

Drugac je pa se zmer vroce in extra
smile-1.gif
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
873
80
28
Si v kampu, ali apartmaju? Otroka mi navijata, da odidemo na Ammouliani, pa mi ne diši preveč. Lani so bili wc-ji v kampu obupno umazani. Drugače pa mi je ta otok super, pa še s čolnom okoli Drenie. Do četrtka se moramo odločiti kam gremo, ker je naša parcela v Armenistizu za naprej rezervirana.
 

snjaper

Pripravnik
10. avg 2011
116
13
18
Citat:
Uporabnik virtuoz pravi:
Si v kampu, ali apartmaju? Otroka mi navijata, da odidemo na Ammouliani, pa mi ne diši preveč. Lani so bili wc-ji v kampu obupno umazani. Drugače pa mi je ta otok super, pa še s čolnom okoli Drenie. Do četrtka se moramo odločiti kam gremo, ker je naša parcela v Armenistizu za naprej rezervirana.

Mi smo glih danes prišli iz ammouilanija, bili v apartmaju pri alkies beach, alkies seafront apartmaji, letos absolutno več ljudi pa senčnikov. drugače je bilo ok. Čoln najeli za 60 evrov... karkoli vas zanima pišite...
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
Campu, wc je v kampu cist nov, niso vec cucevci umivalniki in tusi vse v ploscicah kamnu, pucajo tud ok, je res za vikend k prsrvijo grki bolj umazan kj vec ljudi ampak napram lani je vc u nulo bols