Grčija - kam?

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik decva pravi:
Citat:
Uporabnik FuriousG pravi:
Zdaj je pa prišlo do spremembe plana. Rezerviran imava hotel v Agios Nikitas (Lefkas).
Hej, ce bo cas, napisi kake temperature imate (predvsem morje me zanima), pa kolk te je rent prisel... Mi gremo 20.,pa bi taka info iz 1. roke prav prisla..

a ti greš tud v lastni režiji, brez agencij?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik saskia02 pravi:
Citat:
Uporabnik FuriousG pravi:
Hvala za nasvete. Porto Skala je med favoriti.
smile-1.gif


Rentacar ali rentamoped je mišljen. Je za po Kefaloniji boljši avto?

Glede Porto Skale .... meni se je zdela slaba lokacija, predaleč za večerni sprehod do Skale (no, problem je bi, da je bilo treba prit nazaj), plažica pri hotelu premajhna, torej spet do Skale...

Mesto Skala .... čisto na jugu in se daleč na okrog nič ne dogaja,, bolje je biti stacioniran na sredini otoka, je lažje dostopen za posamezne izlete po otoku. Skala je super, če imaš namen biti cel teden tam, ker je res lepa plaža.

Otok Kefalonija... top destinacija, se še vrnem, ampak ne v Porto Skala.

Glede prevoza po otoku je treba biti pazljiv, ker je polno angležev na cesti, ki niso navajeni volana na levi in vozijo kar po sredini.

Meni pa je ravno Porto Skala bila kul.

Plažica lepa s senco in prazna, ker večina hodi na praženje na glavno plažo.

14 dni sva bila, itak si pa najameš avto, zato ker so VSE top plaže dostopne samo z avtom...

Tudi zvečer v mesto se pač zapelješ, ker imaš avto in je nuja.
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
Hotel in letalsko karto imamo prek agencije- te last minute ponudbe so trenutno cenejse kot ce gres v lastni reziji ( npr. ze samo letalska karta je 335 eur). Tam bomo pa itak neodvisno po svoje- rent, pa tud ce kdaj kje drugje prespimo....
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
149
63
37
Evo, temperature ti lahko danes sporocim, glede renta pa jutri.
Cez dan okoli 30 stopinj, cez noc se prijetno ohladi. Morje cez 25 po obcutku, je pa na zahodu kar razburkano. So fajn valovi.
smile-1.gif
danes smo bli pa okoli Nidrija in po otokih, je pa cisto mirno.

V kateri kraj/hotel pa greste?
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
149
63
37
En termin je sigurno se.
Pa se glede renta. 124eur za tri dni, za pando. Greenmotion rent.
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
O super!! Hvala za konkretne info! Se ze hudo veselim-spet mal soncka in toplote
smile-1.gif
Gremo v Nidri,Avra hotel, ker je prakticno na plazi.
UZIVAJTE!
nahrung002.gif

@narodnjak: lefkas je 21. 9 zadnji let, mislim da je Rodos se 26.9
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.157
2.256
113
Lani bil na Samosu, svetujem. Super otoček, ravno prav obvladljivo velik. Zna pa bit da je gori kar nekaj beguncev. Sicer pa kaj je s tabo narobe? Jaz ko sem lani klical na eno znano SLO agencijo za ta Samos in vprašal kakšna je situacija z begunci in mi agentka obtožujoče reče oz. vpraša: GOSPOD, PA TO SO JA ENI NAVADNI SIROMAKI. Mater.. res jim ni jasno...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.306
3.412
113
Kaj čez Gevgelijo se je kdo v zadnjem času peljal proti Solunu.
Se da skozi priti ali te begunci zrihtajo
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
Smo šli 3 tedne nazaj, nobenih problemov, jih niti ni bilo veliko, vsi so stacionirani na pumpi
 
I

Izbrisan uporabnik #488

14 dni z intelekto

veliko pa jih hodi v lastni režiji (predvsem surfat), samo karte za avion kupijo