Katere toplice?

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Katere toplice priporočate? Kje ste že bili in kje vam je bilo najlepše? Ima kdo kakšne izkušnje s Termami Vivat in Radenci?

Hvala
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Bil v Vivatu kaka 4 leta nazaj, same pohvale, ni pa nekaj dogajanja, se pravi bolj relax varianta.
cheer.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik dejk0 pravi:
Katere toplice priporočate? Kje ste že bili in kje vam je bilo najlepše? Ima kdo kakšne izkušnje s Termami Vivat in Radenci?

Hvala

v Vivat hodi moja sodelavka s familijo in je zelo zadovoljna, sama pa se bolj poslužujem Term 3000, prenočitev ali v hotelu ali pa privat sobat. Pri termah 3000 mi je še najbolj všeč to, da je voda res vroča, ne samo topla
grin1.gif


Za radence sicer ne vem točno, za terme 3000 in vodo "tam okoli" (Vivat, banovci,...) pa velja, da je fajn za ljudi, ki imajo kakršna koli kožna obolenja, črna voda pa naj bi bila zdrava tudi za kosti oz. za artrtitis
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.312
5.836
113
pri taščici
Kaj bi pa delal v toplicah?
Se zdravil, uzival v vodi, ali iskal mlade frajle? Smarjeske imam v malem prstu, predvsem po zdravstvenem vidiku
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Bolj relaksacija in uzivanje s punco.. Nama je bolj vsec, da je tako mirno in ni guzva povsod. Imava pa namen it naslednji vikend tako, da bova sla itak zvecer se na kaksno martinovanje in ne bo prevec mirno...
smile-1.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Kot receno, vivat, super hrana in res za spocit se, za bolj aktivno guzvanje pa morda terme 3000 200m stran.
Tobogan luping, ko stojis notri in odsteva preden se odpre loputa pod tvojimi nogami... Priceless
cheer.gif
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
ksz

Mene pa nekaj drugega zanima... A obstajajo kje kakšne nudistične terme? Tu mislim takšne, ki niso le za kako uro ali dve... Glede na to, da je srednja Evropa kar velika, bi lahko bilo kje takega.
sprasujem se.gif
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
959
21
18
Banovci. Vivat Moravske Toplice je imel vcasih na vrhu kompleksa bazen za nudiste, ne vem pa kako je sedaj.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
Bil v Vivatu, tko no, bolj penzionistično, hrana dobra, bil v apartmajih zraven...

Zaenkrat mi je top v Laškem - Termana
smile-1.gif
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Letos sem bil v moravcih v hotelu Livada. Sicer je v ceni vključeno kopanje tudi v kompleksu term 3000, vendar so bili hotelski bazeni neprimerljivo boljši vsaj kar se "dopustovanja in relaksacije" tiče.

Ker naj bi bila livada kao bolj fensi in nekoliko dražja, je temu nekako primerna tudi klientela. Po večini so to pari, ki si želijo miru in počitka.
Postrežba in ugodje sta res na 1 mestu. Sobe so zelo udobne in prostorne (vsaka soba ima tudi jakuzi, v katerega lahko po želji točiš termalno, črno ali obično vodo). Da o nivoju restavracije, bara in strežnega osebja sploh ne govorim.

V sklopu hotelskega kopališča imajo tudi svet savn (infra, turška, finska, aromatična in še ene par, ki se jih ne spomnim) in seveda ločen del za nudistično sončenje, ter fitnes. Gostje hotela imajo neomejen dostop do vsega kolikorkrat dnevno si to želijo.

Cena pa niti ni nevem kaj za 4 dni polpenzion v 2 pride cca. 400€. Sicer je nekje 100€ več kot kje drugje, vendar udobje in mir odtehtata vse.

Tako da
zmaga.gif
moravci in hotel livada
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Livada je res OK. Sem bil pa ravbokar par dni v eko hotelu v Bohinju (Park Hotel), pa se z Livado mirno primerja. Zraven je vodni park Bohinj (je pa še prav v hotelu bazen+welness). Ne v enem ne v drugem gužve, vsa skupaj cca 30% ceneje od Livade.
V bistvo sem tja zašel bolj po naključju, ker je bila Livada polna, pa sem iskal kaj primerljivega.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik Trigger pravi:
Letos sem bil v moravcih v hotelu Livada. Sicer je v ceni vključeno kopanje tudi v kompleksu term 3000, vendar so bili hotelski bazeni neprimerljivo boljši vsaj kar se "dopustovanja in relaksacije" tiče.

Ker naj bi bila livada kao bolj fensi in nekoliko dražja, je temu nekako primerna tudi klientela. Po večini so to pari, ki si želijo miru in počitka.
Postrežba in ugodje sta res na 1 mestu. Sobe so zelo udobne in prostorne (vsaka soba ima tudi jakuzi, v katerega lahko po želji točiš termalno, črno ali obično vodo). Da o nivoju restavracije, bara in strežnega osebja sploh ne govorim.

V sklopu hotelskega kopališča imajo tudi svet savn (infra, turška, finska, aromatična in še ene par, ki se jih ne spomnim) in seveda ločen del za nudistično sončenje, ter fitnes. Gostje hotela imajo neomejen dostop do vsega kolikorkrat dnevno si to želijo.

Cena pa niti ni nevem kaj za 4 dni polpenzion v 2 pride cca. 400€. Sicer je nekje 100€ več kot kje drugje, vendar udobje in mir odtehtata vse.

Tako da
zmaga.gif
moravci in hotel livada

Livada je res fajn, pa edini bazen od vseh se ta odpre že ob 7h zjutraj. Samo reči kar hočeš, najboljša pa najlepša črna voda mi pa deluje v bazenčku, ki pripada hotelu termal. Midva kadar greva samo za en dan v terme 3000, se vedno raje "parkirava" v bazenskem delu od termala. Edino welcome drink bi lahko malo "razširili"
grin1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Hja tako je, Vivat so super kar se tiče prijaznosti, namestitve ter vrhunske hrane (ruski bifeji), kar se pa tiče kopališkega dela pa ni ravno neko hudo doživetje oz. vrhunec kopališkega turizma...
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Hvala vsem za odgovore. V termah 3000 je verjetno kar gužva al se motim? Sva bila lani v Čatežu in me ne vidijo več... Prevelika gužva kamor se obrneš. Sploh nimaš miru. Malo razmišljava kar o termah Vivat. Saj v bistvu koliko se pa kopaš v celem vikendu? Par urc vse skupaj potem pa kakšna savna, masaža... Še prehitro mine.
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ti... veš da savn pa nisem v Vivatu opazil pa sem kar nekajkrat bil tam, je pa res da jih nisem iskal tako da najbrž so. Ne me napačno razumet, niso bazeni slabi v Vivatu, pač bolj majhno je vse proti kakšnim Termam 3000. Po drugi strani pa če vama prvi dan ni všeč lahko drug dan zjutraj gresta na zajtrk in se potem kopat v T3000...