Najhitreje Ljubljana - Praga

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.566
5
38
Spet se odpravljam proti Pragi, pa me zanima kako daleč so že Avstrici proti česki meji z avto cesto???
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik paci pravi:
Spet se odpravljam proti Pragi, pa me zanima kako daleč so že Avstrici proti česki meji z avto cesto???

sem se včeraj vračal po trasi Brno - Dunaj, pa se mi zdi ,da ni niti 1m več avtoceste kot jo je bilo pred dvemi, štirimi, leti.... delajo pa na polno in nekateri odseki so že asfaltirani, tko da zna kmalu bit...
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.566
5
38
Ja včeraj sem se peljal tam ,res je še vedno isto..
Pa še kazen sem plačal ,čez tiste vasi 50 potem se pa cesta malo odpre sem ga pa stisnil ,pa glej ga zlomka radar....
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.096
2.448
113
Najbrž ni neke bistvene razlike. Malo sem šel po StreetView in je malo pred Breclavom OMV črpalka, kjer se skoraj zagotovo da kupiti vinjeto. Planiram pa pot nekje sredi decembra, malo v Brno na advent in ogled mesta za par dni. Se splača vračati skozi Bratislavo in si na hitro še to mesto ogledati? Tam imam še najbližje do doma preko Madžarske in Slovaške.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Splača. Sem se lani z motorjem vračal iz moto GP Brno preko Bratislave, sam sem potem kr mimo Dunaja domov vžgal, ker mi je še vinjeta veljala.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.976
5.702
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Najbrž ni neke bistvene razlike. Malo sem šel po StreetView in je malo pred Breclavom OMV črpalka, kjer se skoraj zagotovo da kupiti vinjeto. Planiram pa pot nekje sredi decembra, malo v Brno na advent in ogled mesta za par dni. Se splača vračati skozi Bratislavo in si na hitro še to mesto ogledati? Tam imam še najbližje do doma preko Madžarske in Slovaške.

Sam sem šel čez Breclav, prideš hitro. Iz osrednje Slovenije pa se splača iti čez Linz in gor čez mejo tam mimo Krumlova.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.096
2.448
113
Hvala za informacije
smile-1.gif