POI- povezave za download

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
SLO 30.5.2009 Mobilespeed Camera
 

Priponke

  • 694103-SLO-MobileSpeedcams_Garmin_gpx.zip
    6,1 KB · Ogledi: 570
Nazadnje urejeno:

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Mislim, da bi bilo pametno pri državah, kjer so radarji v navigacijah prepovedani, to tudi napisati. A ni tut Nemčija med temi državami.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Prvič slišim, da bi bilo kje prepovedano imeti v napravah kje so radarji.
Celo v navodilih piše, da je v nekaterih EU državah prepovedana uporaba opozarjanja na radarje.


Poi plaza

Useful info:
The use of speedcam warnings in Germany, Austria and Switzerland is restricted by law. Examine the downloaded database prior your trip, and use it while driving at your own risk.
 
Nazadnje urejeno:

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Avstrija 3.7.2009 Fix Speedcam
Hahaha, to ti nalašč?
aplauz.gif




BTW, jaz sem samo opozoril, da ne bo kdo jamral, ko mu bodo krofarji mastno kazen napopali. Znajo biti hudičevo sitni, posebno do nas Windischev.
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
v Avstriji ni prepovedano. Preverjano. Samo Nemčija in Švica.
Toliko bolje, saj sem rekel, da ne vem točno, kje ni dovoljeno. Sem pa ravnokar od prijatelja iz Holandije izvedel, da je tudi pri njih to prepovedano.

Citat:
Uporabnik nepomembnez pravi:
Pa kaj a ti potem gre v navigacijo brskat ali kako to gre?

Emmm, to tudi mene zanima.

Sploh bo pa vse to povsem brez pomena, ko bodo uvedli tista jajca, ki merijo čas prevožen med dvema točkama in ti povprečno hitrost ven rukne.
 
Nazadnje uredil moderator:

nepomembnez

Pripravnik
9. jan 2009
514
0
16
Tako merjenje bo itak brezveze. Prvo boš šibal 200+ potem pa se ustaviš na počivališču. In si že izven prekrška. Totalna bedarija.
 
Nazadnje uredil moderator:

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik nepomembnez pravi:
Tako merjenje bo itak brezveze. Prvo boš šibal 200+ potem pa se ustaviš na počivališču. In si že izven prekrška. Totalna bedarija.
Kaj pa vem, če po gasu stopim, je to zato, ker se mi mudi, takrat sigurno ne bom ustavljal na počivališču.
 
Nazadnje uredil moderator: