( VODIC ) POI TOCKE v sliki in informaciji

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
a smo že ugotovil, kako se to vklopi oz izklopi?

ko se naložijo POI točke iz tega foruma, je drugačen prikaz in opozorilo....
 

ExB

Long John
11. dec 2007
26
0
1
Na mojem 255W se zadeva vklopi v nastavitvah nekje, prikaz omejitev.. Ampak ce probavas na AdriaRoute ne bo nic, ker karta nima teh informacij notr.. Ce preklopis na CN Europe 2009 jih bos videl, ker ji dejansko karta ima.. :D
 

furby

Pripravnik
20. jul 2008
113
0
16
Kaj 760 ne podpira slik,.. se pravi da nastavim priljubljeno destinacijo in je zraven pripeta slika,...255W vem da dela oziroma je možno nastavit, na 760 pa ne najdem oz. nevem kaj naj naredim
 

nuvi

Zelenc'
25. jun 2009
7
0
1
lep pozdrav vsem, mam eno vprašanje imam nuvi 765 sem si naložu poi točke na manual način in določil 600 metrov pred radarjem opozarjanje- pisk, potem pa sem sprobal in dal na simulacijo da bi sprobal kdaj in kako se vklopi opozorilo, vendar tega ni samo ikonca za radar se pokaže in to je to? če lahk kdo pomaga tenks, ker že nevem kje naj še kaj preberem na forumih. hotel sem pa sprobat radar tržiška bistrica (kranj - tržič). A je možno da v simulaciji gps ne javlja opozoril?- sam če sklepam da se ikonca kaže bi moralo tudi zapiskati? nč več mi ni jasno. help me!
 

malisale

Pripravnik
2. sep 2007
282
0
16
Če se ne motim jev nastavitvah garmina opcija "glasovno opozorilo" katero moraš uključiti.
 

nuvi

Zelenc'
25. jun 2009
7
0
1
ja sj mam vklopleno na ton da zapiska, no sm dons sprobal do ljubljane in mi je piskal k sem naštimal še za dars kamere- mi je pa za oboje piskal, a lahko kdo sproba če vam piska na simulaciji neke poti:
najprej vklopiš simulacijo- v meniju: orodja- nastavitve- sistem- simulacija gps- vklopljeno nato nastaviš pot kjer je radar ( jaz sem naštimal kranj - tržič ( radar tržiška bistrica- pred tem mostom k ga zdej obnavlajo) potemš pritisneš pojdi.

nato počakam da pride do radar-ja in poglej spet nič ne piska?
nč mi ni jasn???

če bo kdo sprobal, če lahko sporoči če vam kj piska? hvala
 

jriznar

Pripravnik
2. jun 2008
146
2
18
Ptuj
Pozzzz
imam nuvi 1490T ali je možno dadati svoje simbole v zeljevid
ali samo te ki so na razpolago v mapsource-ju.
če je možno KAKO??
 

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
V mapsourcu sem si naredil točke poti, ki imajo tudi komentarje. Te prenesem na nuvija s Poiloaderjem ( vseena kateri tip: 1390, 3790 ali 3490 ) jih imam med prijljubljenimi, vendar vidim le imena ne pa tudi komentarjev. To je v datoteki current.gpx.
Če te iste koordinate s Poiloaderjem pretvorim na PC v datoteko .gpi, pa to potem prenesem v mapo POI na nuviju, so komentarji vidni, le da jih moram priklicati po daljši poti iz mape Dodatno.
Mogoče kdo ve, kje naredim napako
lp
 

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
Mogoče sem kje spregledal:
če vlečem s POI plaza radarje po Evropi me zanima, kakšna je razlika če vlečem dol datoteko kot Speedcam ali kot POI točke.
Hvala