POI Croatia (fiksni GATSO in mobilni radarji)

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Stalna povezava do aktualne baze

http://snecer-poi.blogspot.com/2015/08/hrvaska-poi-2015.html <--- dolvleka

V tejle temi sem opazil, da so Hrvatje postavili škatle.
https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/2261645/an/0/page/0/gonew/1#UNREAD

Ker očitno tole pri njih nihče ne vnaša, mi pa še veselo dol hodimo, se mi je zdelo smiselno.




Ker nisem tako domač na Hrvaškem, sem omejitve vzel iz programa Here.

Link za Garmine sledi v kratkem, v začetku bo na voljo le .gpi datoteka (copy-paste sistem), zaradi različnih "privatnikov".

popis lokacij
Citat:

POPIS LOKACIJA

PU ZAGREBAČKA

1. Slavonska avenija u visini raskrižja ulice M. Sachsa (kretanje vozila u smjeru istoka) – nosač na stupu javne rasvjete (stup se nalazi između sjevernog i južnog kolnika) na visini 2,7 m.
2. Ulica Dubrava (kretanje vozila u smjeru zapada) - nosač na stupu javne rasvjete kod raskrižja sa ulicom II Poljanice, na visini 2,7 m.
3. Avenija Marina Držiæa (kretanje vozila u smjeru jug) - nosač na stupu javne rasvjete (stup se nalazi s lijeve strane kolnika) ispred petlje sa Slavonskom avenijom, na visini 2,7 m.
4. Aleja grada Bologne (kretanje vozila u smjeru zapada Gajnice-Zaprešiæ) - nosač na stupu javne rasvjete, na visini 2,7 m.
5. Aleja grada Bologne (kretanje vozila u smjeru istoka Zaprešiæ-Gajnice) - nosač na stupu javne rasvjete, na visini 2,7 m.
6. Zagrebačka obilaznica A3 (kretanje vozila u smjeru zapada) - nosač na stupu portala sa promjenjivom prometnom signalizacijom na 34. kilometru, na visini 2,7 m.
7. Slavonska avenija (kretanje vozila u smjeru zapada) – nosač na stupu javne rasvjete na ulazu u podvožnjak ispod Savke ceste, na visini 2,7 m.
8. Žerjavinec, Omladinska ulica ispred kuænog broja 8 (kretanje vozila u smjeru istok) – stup sa betonskim temeljem uz južnu stranu kolnika visine 2,6 m.
9. Čeglje D1, neposredno ispred kuænog broja 12 (kretanje vozila u smjeru sjevera) - stup sa betonskim temeljem visine 2,6 m.
10. Pavučnjak D1 ispred kuænog broja 59 (kretanje vozila u smjeru juga) - nosač na stupu javne rasvjete, na visini 2,7 m.

PU PRIMORSKO GORANSKA

1. Kostrena-Doričiæi D8, dionica 004, 8 km+020, 50 m poslije raskrižja s naseljem Doričiæi (kretanje vozila u smjeru juga) - nosač na stupu javne rasvjete, na visini 2,9 m.
2. Tunel Peæine D404 prije isključenja za Tower centar (kretanje vozila u smjeru istoka) - nosač na izvlačenje na zidu tunela, na visini 2,8 m.
3. Riječka obilaznica A7, kod čvorišta Draga (kretanje vozila u smjeru zapada) – nosač na stupu portala, na visini 2,9 m.
4. Riječka obilaznica A7, 650 m prije čvora Diračje (kretanje vozila u smjeru zapada) - nosač na stupu javne rasvjete, na visini 2,9 m.
5. Riječka obilaznica A7, 50 m prije ulaza u tunel Škurinje II (kretanje vozila u smjeru istoka) – nosač na stupu javne rasvjete, na visini 2,9 m.
6. Zvonimirova ulica D8, kod OMV-a (kretanje vozila u smjeru istoka) - nosač na stupu javne rasvjete, na visini 2,7 m.
7. Liburnijska ulica D8 dionica 003, (kretanje vozila u smjeru Rijeke) – nosač na prvom stupu željezničkog nadvožnjaka, nosač na visini 2,7 m.
8. Zvonimirova ulica D8, kod kuænog broja 14, nasuprot OMV-a (kretanje vozila u smjeru zapada) - nosač na stupu javne rasvjete, na visini 2,9 m.
9. Ljubljanska cesta kod kuænog broja 4 (kretanje vozila u smjeru istoka) - nosač na stupu javne rasvjete, na visini 2,7m.
10. Nova cesta, kod Gradske toplane Rijeka (kretanje vozila u smjeru zapada) – nosač na stupu javne rasvjete, na visini 2,9 m.

PU OSJEČKO BARANJSKA

1. Feričanci D2, ulica Petrovac nasuprot kuænog broja 86 (kretanje vozila u smjeru istoka) – stup sa betonskim temeljem uz južnu stranu kolnika, visine 2,6 m.
2. Podravska moslavina D34, Strossmayerova kod kuænog broja 107 (kretanje vozila u smjeru istoka) – stup sa betonskim temeljem uz južnu stranu kolnika, visine 2,6 m.
3. Zapadna obilaznica D7, 4 dionica, kod raskrižja sa Ulicom grada Vukovara-Čepin, (kretanje vozila smjer Osijek-Ðakovo) – stup sa betonskim temeljem, visine 2,7 m.
4. Zapadna obilaznica D7, 4 dionica, kod raskrižja sa Ulicom grada Vukovara-Čepin (kretanje vozila smjer Ðakovo-Osijek) – stup sa betonskim temeljem, visine 2,7 m.
5. Čret Bizovački D2, Ulica Matije Gupca nasuprot kuænog broja 110 (kretanje vozila u smjeru istoka) – stup sa betonskim temeljem, visine 2,7 m.
6. Čret Bizovački D2, Ulica Matije Gupca kod kuænog broja 38 (kretanje vozila u smjeru zapada) – stup sa betonskim temeljem, visine 2,7 m.
7. Osijek, J. J. Strossmayera ŽC4068, kod kuænog broja 239 (kretanje vozila u smjeru istoka) – nosač na stupu javne rasvjete, na visini 3,3 m.
8. Osijek, J. J. Strossmayera ŽC4068, kod kuænog broja 320 (kretanje vozila u smjeru zapada) – nosač na stupu javne rasvjete, na visini 3,1 m.
9. Čeminac D7, ulica Stjepana radiæa kod kuænog broja 6 (kretanje vozila u smjeru juga) – stup sa betonskim temeljem, visine 2,6 m.
10. Čeminac D7, ulica Stjepana radiæa nasuprot kuænog broja 76 (kretanje vozila u smjeru sjevera) – stup sa betonskim temeljem, visine 2,6 m.
mislim, da sem jih kar točno zadel
 
Nazadnje uredil moderator:
I

Izbrisan uporabnik #488

Ikonice mi edino ne delajo ok na Oregonu 600, moram druge "vzet"

43.png

49.png

56.png

67.png

76.png
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Bi znal še moje POI Hrvaška vključiti v tvoje POI Croatia?
Notri so, FixSpeedCam, MobileSpeedCam in SpeedCamers.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nekaj še delam zdaj za Split, kje so že fix kamere.

Seveda bom tvoje tudi vključil, kje jih imaš?

al pa če pošlješ na snecer@gmail.com
 
I

Izbrisan uporabnik #488



Split tudi porihtan, precej so meli narobe postavljenih in par nevnešenih
smile-1.gif
 

Mirko_Barkovic

Fizikalc
16. mar 2009
894
64
28
Kamnik
Hvala tudi od mene.
zmaga.gif
Prilagam pa ikoni velikosti 49x52x24BPP.
 

Priponke

  • 2267895-POICroatiaikone.rar
    5,3 KB · Ogledi: 577
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Leon2007 pravi:
Bi znal še moje POI Hrvaška vključiti v tvoje POI Croatia?
Notri so, FixSpeedCam, MobileSpeedCam in SpeedCamers.

Od kod je izvor tvojih poi točk? (poi plaza?)
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.310
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
če so iz poiplaze potem je bolje, da se jih ne doda (razen če so v zadnjem obdobju bazo kaj ažurirali). Ko sem lani enkrat naložil speedcame za HR iz poiplaze sem videl, kakšen fail so bile postavitve. Na vsakem ovinku je piskalo, na AC kjer niti približno ni bilo fiksnega radarja, mobilnih cel kup nametanih povsod in na nelogičnih mestih..približno tako, kot bi jih nekdo dodajal po svoji domišljiji za nabijanje statistike
evil.gif
Katastrofa v glavnem in popolnoma neuporabno. No, mogoče pa je ta baza sedaj le popravljena in je uporabna, nisem preverjal.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nomenklatura zgleda iz poi plaze.

No, baza fiksnih je moja pristna, omejitve po here, lokacije google, forumi, fb, mislim da je kar točno