Radarji v Mariboru (POI)

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.181
18
38
Bi moral na nuviju 3490 videti v Mariboru ikone za radarje, tako kot se vidijo na avtocesti, ali je vidno samo opozorilo v zgornji vrstici?
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.181
18
38
Potem sem nekaj zaštrikal pri instalaciji. Vidim samo opozorila, upam pa, da ne dobim Kanglerjevo obvestilo.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Ko se pelješ proti radarju ti prikaže ikono in obvestilo. Poglej, če ti v predogledu prikazuje ikono.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Totiradar aplikacija je sedaj popravljena tako,da deluje tudi na večjih resolucijah,če kdo ne uporablja navigacije pa bi vseeno rad da ga opozarja na Kanglice
smile-1.gif

Sem preizkusil in deluje odlično.

Najdete jo na Marketu.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.606
1.526
113
si probal kaj ce se ze zacne oglasat kaj prej, kot pa ko stojis direkt zraven radarja?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Probaval sem na Titovi in Proletarske brigade in je opozarjal 2x, zadnjo opozorilo je bilo malo pred radarjem.
Če se ne motim pa na Ptujski pri enem radarju opozori samo 1x.
Če kdo opazi kakšno napako, da kje prepozno opozarja naj samo napiše v katerem križišču.
 

Hopeless

Zelenc'
10. feb 2013
28
0
1
Maribor
Pozdravljeni!
Upam da pišem v pravo temo in ne bit jezni name če se motim. Imam par vprašanj na katere nisem zasledil odgovora.
Namreč ali je možno te POI dobiti v .kmz formatu? Ker koliko sem opazil na vseh treh povezavah ga ne vključuje (sprašujem namreč ker imam v avtu vgrajeno navigacijsko napravo Renault MediaNav in podpira samo .kmz POI). Drugo vprašanje pa je ali bi ta .kmz file lahko opozarjal voznika na radarje in podobne stvari v prometu (kot naprimer zvočni signal 20 metrov pred objektom...)?
Hvala za odgovor in lep pozdrav!
 

Podobne teme

I
  • Ne prezri
  • Ne prezri
2
Odgovori
35
Ogledi
67.370
  • Ne prezri
  • Zaklenjeno
  • Ne prezri
Odgovori
0
Ogledi
57.706