POI Slovenija (Garmin-POI loader, TomTom)

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

slako

Pripravnik
22. okt 2007
208
0
16
vrhnika
hvala za pomoč. imam še eno vprašanje shranil sem tudi hrvaške in avstrijske radarje v isto mapo pa mi jih garmin ne zazna .
 

Dravni

Pripravnik
30. okt 2007
41
0
6
Ljubljana
Naredi na računalniku tako, da ima vsaka država svoj folder, vsaj jaz imam tako, pa mi dela, kateri garmin pa imaš?
 

Mr_Jingles

Zelenc'
3. nov 2007
8
0
1
38
KOROŠKA
5.
Ko si tako uredil točke POI jih naložiš s programom POI loader v napravo. Predlagam, da vse točke vedno shranjuješ v isto mapo, ki pa lahko ima seveda tudi podmape, kar je pri večji količini vsekakor dobrodošlo, saj se je vse skupaj bolj pregledno in urejeno ter iz razloga ker poi loader ob vsakem nalaganju pobriše prejšnje točke.
Kopirano: mobisux.com
Uporabnik:Snecer
 

slako

Pripravnik
22. okt 2007
208
0
16
vrhnika
imam nuovi 350. sedaj mi je celo nekako uspelo. zanima me še nekaj. določene radarje ki jih vsaki dan prevozim (okoli doma) bi rad izklopil alarm pa ne vem če je to možno.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
ksz našel sem nekaj, kar bi naj pomenilo bolj primeren uvoz poi na Mio kot je povečanje igo.db, samo mi še vedno ni nič jasno. Ima kdo kakšno idejo? KLIK
 

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
372
13
18
Kopivnik
Mislim da ti je najlažje, da tiste radarje v bližini doma izbrišeš iz baze pa se rešil zadevo...

Borča
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Takrat daš napravo na nemo
smile-1.gif
 

Tjaz

Pripravnik
19. avg 2007
305
0
16
Snecer, na NUVI 310 sem si po tvojih navodilih nalozil mp3 in sliko jpg radarja.

Pred radarjem mi mp3 "odigra" slika se pa ne pokaze, samo ko grem rocno v POI potem slika je

pred POI tocko pa ne. Si ze ti kaj testiral to na 760 ali je problem drugje.



Tjaz
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Slika se ne pokaže med vožnjo, ampak samo ko ročno gledaš...
 

Dravni

Pripravnik
30. okt 2007
41
0
6
Ljubljana
Snecer dej povej v čem je fora, da ne morem videti ustvarjenih simbolov. sem delal po tem Klik pa mi ne rata in ne rata. Kaj moram še narediti, ko simbole vstavim v datoteko (Custom Waypoint Symbols), da mi jih prikaže pod Simbole po meri
confused-1.gif
???
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kje da ti jih pokaže? V Mapsource ali v napravi.

Če greš po navodilih mora delat, ne vem kje delaš narobe.

primer:

banka.gpx
banka.bmp

Je lahko še lažje?
smile-1.gif
Le na velikost pikslov moraš pazit...
 

Dravni

Pripravnik
30. okt 2007
41
0
6
Ljubljana
Počakaj a nisi rekel, da jih označiš z številko od 000- 063 pa z vsemi tistimi pogoji 16x16 pixels (mala ikonica) ali 24x24 pixels (velika ikonica), do 72 dpi in 8bit barvna globina v .bmp formatu itd.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Dravni: ja tako jih označiš za Mapsource. Torej še enkrat preberi navodila
smile-1.gif


Ok?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

A "moje" ikone pa ti delajo? Po moje jih v napačen direktorij daješ....
 

Dravni

Pripravnik
30. okt 2007
41
0
6
Ljubljana
Ko jih naložim v Garmina mi delajo, ko pa tvoje .gpx datoteke odprem z Mapsource jih pa ne vidim, vidim samo tiste modre krogce, zanimivo, ko pa odprem ostale npr. Avstrijske mam pa kvadratke
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

V datoteko POI Slovenija.rar imaš že ikonice za PC preimenovane pravilno.

Smo skopiraj jih v

...\My Documents\My Garmin\Custom Waypoint Symbols

in bo delalo. Si slabo navodila bral.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Update 11.11.2007!

270 POI točk
dodane lokacije na Koroškem

 

Dravni

Pripravnik
30. okt 2007
41
0
6
Ljubljana
Sej glih zaradi tega ker sem tudi tiste skopiral, pa tudi sam naredil simbole, pa mi izgleda Mapsorce ne vleče od tam znakov oz. jih ne more ali ne zna, pod nastavitve mogoče potrebno kaj definirat, ne vem